Uwaga strona w przebudowie. Informacje moga być nieaktualne. Zapraszamy wkrótce na nową odsłonę naszej strony.

Pierwotna nazwa Fundacji brzmiała „Miłość i Miłosierdzie Jezusa”, od tego roku została ona zmieniona na „Anioł Miłosierdzia”.

Fundacja jest owocem Wspólnoty „Miłość i Miłosierdzie Jezusa”, można powiedzieć, że „wyfrunęła” jak Anioł z tej Wspólnoty, gdyż tworzą ją członkowie Wspólnoty MiMJ, osoby wspomagające i wolontariusze, którzy również do Niej należą.


Fundacja „Anioł Miłosierdzia” to duchowe skrzydła, gdzie na jednym skrzydle jest niesiona Miłość, a na drugim Miłosierdzie. Skrzydła, które pragną nieść pomoc ludziom, tym najmniejszym, opuszczonym, chorym, cierpiącym na ciele i na duszy. 
Pragniemy wypełniać to dzieło poprzez modlitwę, słowo i czyn.

Kochani, również każdego z Was zapraszamy do tego dzieła, które nie jest nasze. My jedynie jesteśmy narzędziami, którymi posługuje się Jezus. Prosimy Was także o modlitwę za nas, abyśmy byli wierni natchnieniom Ducha Świętego i Wolę Bożą wypełnili do końcaPragniemy, aby każdego dnia na nowo nasze serca stawały się miłosierne mocą Boga przez Niepokalane Serce Maryi.

I Ty możesz zostać Aniołem Miłosierdzia, wspierając to dzieło, do którego Bóg zaprosił nas i zaprasza każdego, któremu los człowieka nie jest obojętny.

Z modlitwą Zarząd i Rada Fundacji

Rada Fundacji

Andrzej Łapaj Fundator
Arkadiusz Drążkiewicz

Zarząd fundacji:

Katarzyna Słonczyńska – Prezes
Jarosław Nowakowski – v-ce prezes