Mapa strony

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Parafia Głuchołazy - Św. Wawrzyńca
Parafia Gorzyce - Wszystkich Świętych i Św. Rocha
Parafia Jejkowice - Matki Boskiej Szkaplerznej i Św. Piusa X
Parafia Rogów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rogów - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rogów - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Rogów - Św. Wojciecha
Parafia Rogów - Św. Anny
Parafia Dąbrowa Tarnowska - Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej
Parafia Niedobczyce - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Biertułtowy - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Suszec - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
Parafia Czempiń - Św. Michała Archanioła
Parafia Krobia - Św. Mikołaja
Parafia Pszów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Pszów-Krzyżkowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Rydułtowy-Orłowiec - Matki Bożej Uzdrowienia Chorych
Parafia Rydułtowy - Zmartwychwstania Pańskiego
Parafia Rydułtowy - Św. Jerzego
Parafia Rydułtowy - Św. Jacka
Parafia Bobowa - Wszystkich Świętych
Parafia Gorzkowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Kraczkowa - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Łaziska Górne - Matki Boskiej Królowej Różańca Świętego
Parafia Łaziska Górne - Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela
Parafia Pępowo - Św. Jadwigi
Parafia Radzionków - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Radzionków - Św. Wojciecha
Parafia Ropa - Św. Michała Archanioła
Parafia Wyry - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Chełm Śląski - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Czudec - Świętej Trójcy
Parafia Dobrzeń Wielki - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Grybów - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Koronowo - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lubomia - Św. Marii Magdaleny
Parafia Olesno - Bożego Ciała
Parafia Olesno - Św. Katarzyny
Parafia Radoszowy - Św. Jadwigi
Parafia Skrzyszów - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Skrzyszów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Skrzyszów - Św. Michała Archanioła
Parafia Targoszyce - Św. Mikołaja
Parafia Tułowice - Św. Rocha
Parafia Tymbark - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Piwniczna Zdrój - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Biskupice - Św. Jadwigi Śląskiej i Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Biskupice - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Biskupice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Biskupice - Św. Marii Magdaleny
Parafia Biskupice - Św. Marcina
Parafia Biskupice - Św. Józefa
Parafia Buk - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Domachowo - Św. Michała Archanioła
Parafia Garbów - Przemienienia Pańskiego
Parafia Giedlarowa - Św. Michała Archanioła
Parafia Gołkowice - Podwyższenia Krzyża Świętego i Św. Anny
Parafia Gołkowice - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Gomunice - Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych
Parafia Kolonowskie - Niepokalanego Serca Maryi
Parafia Marklowice - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Marklowice - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Olszanka - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Orzesze - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Orzesze-Zawiść - Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela
Parafia Orzesze-Woszczyce - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Orzesze-Zawada - Przemienienia Pańskiego
Parafia Orzesze - Św. Wawrzyńca
Parafia Proszowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Strumiany - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Strzyżów - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Strzyżów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Strzyżów - Św. Bpa Józefa Sebastiana Pelczara
Parafia Sulmierzyce - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Sulmierzyce - Św. Erazma Biskupa i Męczennika
Parafia Trzciana - Św. Wawrzyńca i Matki Bożej Niepokalanie Poczętej
Parafia Trzciana-Zawadka Rymanowska - Chrystusa Króla i Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Trzciana - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Trzciana - Św. Małgorzaty Panny i Męczennicy
Parafia Trzemeszno - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zawada - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zawada - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zawada - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Zawada - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Zawada - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Zawada - Św. Marcina Biskupa
Parafia Zawada - Św. Floriana
Parafia Bielsko-Biała Komorowice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Albigowa - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Barcice - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Brusy - Wszystkich Świętych
Parafia Bychawa - Św. Jana Chrzciciela i Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Sucha Góra - Św. Michała Archanioła
Parafia Chwałowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Chwałowice - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Chybie - Chrystusa Króla
Parafia Czermin - Św. Klemensa Papieża i Męczennika
Parafia Czermin - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Czernice - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Czernica - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Czernica - Św. Michała Archanioła
Parafia Czersk - Przemienienia Pańskiego
Parafia Czersk - Św. Marii Magdaleny
Parafia Frysztak - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Imielin - Matki Boskiej Szkaplerznej
Parafia Kamień - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Kamień - Przemienienia Pańskiego
Parafia Kamień - Opieki Matki Bożej
Parafia Kamionka Wielka - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Krasne - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Krasne - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Krasne - Św. Judy Tadeusza
Parafia Łabunie - Św. Dominika i Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Łaskarzew - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Łącko - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łącko - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Mosina - Św. Mikołaja
Parafia Nowy Wiśnicz - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Ornontowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Pawłowice - Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej
Parafia Pawłowice - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Pawłowice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Pawłowice - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Poniec - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Radlin-Głożyny - Niepokalanego Serca Maryi
Parafia Radlin - Św. Walentego
Parafia Skalbmierz - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Stróże - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Wiśniowa - Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata
Parafia Wiśniowa - Przemienienia Pańskiego i Świętego Ducha
Parafia Wiśniowa - Św. Marcina
Parafia Witkowo - Zwiastowania Pańskiego
Parafia Witkowo - Św. Mikołaja
Parafia Wojnicz - Św. Wawrzyńca Męczennika
Parafia Zalasowa - Św. Jana Apostoła Ewangelisty
Parafia Zduny - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Zduny - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Żegocina - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Bełk - Św. Marii Magdaleny
Parafia Bełżyce - Nawrócenia Św. Pawła
Parafia Brożec - Wszystkich Świętych
Parafia Brożec - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Cieniawa - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Cikowice - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Czaniec - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Czyżowice - Chrystusa Króla
Parafia Dobra - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dobra - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Dobra - Św. Jana Chrzciciela i Św. Doroty
Parafia Dobra - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Dobra - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Dobra - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Dobra - Św. Klary
Parafia Dobrzechów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Garwolin - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Garwolin - Przemienienia Pańskiego
Parafia Gierałtowice - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Gierałtowice - Matki Boskiej Szkaplerznej
Parafia Gierałtowice - Św. Marcina
Parafia Głogówek - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Gnojnik - Św. Marcina Biskupa
Parafia Gołuchów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Grodzisko - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Grodzisko - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Grodzisko - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Grodzisko - Św. Piotra i Pawła
Parafia Jazowsko - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kłecko - Św. Jerzego i Św. Jadwigi
Parafia Komprachcice - Św. Franciszka
Parafia Korzenna - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Kosobudy - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Kosobudy - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Kramsk - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
Parafia Krokowa - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Krośniewice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kryry - Św. Karola Boromeusza
Parafia Laskowa - Najświętszego Imienia Maryi
Parafia Limanowa - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Limanowa - Św. Stanisława Kostki
Parafia Markuszów - Św. Józefa
Parafia Miejska Górka - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Nabróż - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Niechobrz - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Nowa Sarzyna - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Paszyn - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Podegrodzie - Św. Jakuba Starszego Apostoła
Parafia Racławiczki - Św. Marii Magdaleny
Parafia Radłów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Radziechowy - Św. Marcina z Tours
Parafia Słopnice - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Starzyno - Św. Michała Archanioła
Parafia Straszęcin - Wszystkich Świętych
Parafia Strzybnica - Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Boskiej Fatimskiej
Parafia Sucha Beskidzka - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Szczurowa - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Szymbark - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Szymbark - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Tarnogród - Przemienienia Pańskiego
Parafia Wielichowo - Św. Marii Magdaleny
Parafia Włoszczowa - Bł. Józefa Pawłowskiego z grona 108 Męczenników
Parafia Włoszczowa - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wolbórz - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Wysoka - Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
Parafia Wysoka - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Parafia Wysoka - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Wysoka - Św. Małgorzaty i Św. Walentego
Parafia Wysoka - Św. Mikołaja i Św. Małgorzaty
Parafia Wysoka - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Wysoka - Św. Marii Magdaleny
Parafia Wysoka - Św. Floriana
Parafia Zebrzydowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zebrzydowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Żelechów - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Żywiec - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Żywiec - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Żywiec - Miłosierdzia Bożego
Parafia Żywiec - Chrystusa Króla
Parafia Żywiec - Św. Floriana
Parafia Banino - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Besko - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Białobrzegi - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Białobrzegi - Bł. Karoliny Kózkówny
Parafia Boguchwała - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Borzęcin - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Chomranice - Imienia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ciężkowice - Pana Jezusa Miłosiernego i Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Ciężkowice - Najświętszej Maryi Panny Królowej Wszechświata
Parafia Czacz - Św. Michała Archanioła
Parafia Czemierniki - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Dąbrowa - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Dąbrowa - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Dąbrowa - Św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika
Parafia Dąbrowa - Matki Boskiej Królowej Polski
Parafia Dąbrowa - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Dąbrowa - Św. Wawrzyńca
Parafia Gaszowice - Opatrzności Bożej
Parafia Granowo - Św. Marcina
Parafia Gromnik - Najświętszej Maryi Panny Królowej
Parafia Halemba - Bożego Narodzenia
Parafia Józefów - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Józefów - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Józefów - Miłosierdzia Bożego
Parafia Jurków - Przemienienia Pańskiego i Bożego Miłosierdzia
Parafia Jurków - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Jurków - Św. Teresy z Avilli
Parafia Kazimierza Wielka - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Kazimierza Wielka - Miłosierdzia Bożego
Parafia Klucz - Św. Elżbiety Węgierskiej
Parafia Kochłowice - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Kombornia - Matki Bożej Pocieszenia
Parafia Konarzewo - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Konarzewo - Św. Marcina Biskupa
Parafia Konopiska - Św. Walentego
Parafia Ligota Turawska - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Lipusz - Św. Michała Archanioła
Parafia Lisia Góra - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Lubasz - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łapanów - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Łąkta - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Łęg Tarnowski - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Łęg Tarnowski - Świętej Trójcy
Parafia Maków - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Maków - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Markowa - Św. Doroty
Parafia Mikluszowice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Mikstat - Świętej Trójcy
Parafia Moszczenica - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Moszczenica - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Mrzezino - Świętych Aniołów Stróżów
Parafia Mszana - Św. Jerzego
Parafia Mystków - Matki Bożej Niepokalanej
Parafia Myszyniec - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Myślenice - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Myślenice - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Myślenice - Św. Brata Alberta
Parafia Nagoszyn - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Nawojowa - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Niegowić - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Niemce - Św. Ignacego Loyoli
Parafia Niemodlin - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Nockowa - Św. Michała Archanioła
Parafia Odrzykoń - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Opatówek - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Ozimek - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Paniówki - Św. Urbana
Parafia Pilzno - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Przecław - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Przecław - Nawiedzenia Najświętszej Maryii Panny
Parafia Przodkowo - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Przyszowa - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Radzymin - Przemienienia Pańskiego
Parafia Radzymin - Św. Piotra i Pawła
Parafia Rakoniewice - Św. Marcina i Stanisława Biskupa
Parafia Rokietnica - Św. Mikołaja i Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Rokietnica - Chrystusa Króla
Parafia Rusinowice - Znalezienia Krzyża Świętego i Św. Katarzyny
Parafia Ryki - Najświętszego Zbawiciela
Parafia Rzepiennik Biskupi - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rzezawa - Trójcy Przenajświętszej i Św. Leopolda
Parafia Sadów - Św. Józefa
Parafia Siepraw - Św. Michała Archanioła
Parafia Sobolew - Świętej Rodziny
Parafia Sonina - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Stara Wieś - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Stara Wieś - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Stara Wieś - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Stara Wieś - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Stara Wieś - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Stara Wieś - Matki Bożej Anielskiej
Parafia Stara Wieś - Św. Michała Archanioła
Parafia Sułkowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Sułkowice-Bolęcina - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Sułkowice-Łęg - Miłosierdzia Bożego
Parafia Swarzewo - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Szczury - Św. Michała Archanioła
Parafia Szemud - Św. Mikołaja
Parafia Toszek - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Trzemeśnia - Św. Klemensa
Parafia Tworków - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Uszew - Św. Floriana Męczennika
Parafia Wielogłowy - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wierzchosławice - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wierzchosławice - Matki Bożej Pocieszenia
Parafia Wilczyn - Św. Urszuli
Parafia Witanowice - Św. Mikołaja
Parafia Władysławowo - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Władysławowo - Przemienienia Pańskiego
Parafia Włoszakowice - Świętej Trójcy
Parafia Wola Piskulina - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wolsztyn - Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej
Parafia Wolsztyn - Św. Józefa Opiekuna Kościoła Świętego
Parafia Zagórów - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Zakliczyn - Wszystkich Świętych
Parafia Zakliczyn - Św. Idziego Opata
Parafia Zator - Św. Wojciecha i Św. Jerzego
Parafia Babimost - Św. Wawrzyńca
Parafia Batorz - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Bielany - Św. Macieja Apostoła
Parafia Biezdrowo - Św. Mikołaja i Świętego Krzyża
Parafia Bieździedza - Trójcy Świętej
Parafia Bobrowniki - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bobrowniki - Przemienienia Pańskiego
Parafia Bobrowniki - Matki Bożej Jasnogórskiej
Parafia Bobrowniki - Św. Wawrzyńca
Parafia Bobrowniki - Św. Anny
Parafia Bogucice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bogucice - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bolszewo - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bralin - Św. Anny
Parafia Brzezinka - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Brzeźnica - Najświętszego Serca Pana Jezusa i Św. Leonarda
Parafia Brzeźnica - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Brzeźnica - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Brzeźnica - Św. Marii Magdaleny
Parafia Brzeźnica - Św. Mikołaja
Parafia Brzeźnio - Św. Idziego
Parafia Buczkowice - Przemienienia Pańskiego
Parafia Bulowice - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Cekcyn - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Celestynów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Czarna Sędziszowska - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Czarny Dunajec - Trócy Przenajświętszej
Parafia Czarny Potok - Św. Marcina Biskupa
Parafia Dopiewo - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Frydek - Najświętszej Maryi Panny Królowej Wszechświata
Parafia Gardawice - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Gdów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Goliszew - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gołańcz - Św. Wawrzyńca
Parafia Haczów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Iwkowa - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Jasień - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jasień - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Jastrzębia Góra - Św. Ignacego Loyoli
Parafia Jaworzynka - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Jaworzynka-Trzycatek - Matki Bożej Frydeckiej
Parafia Jedlicze - Św. Antoniego
Parafia Jemielnica - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jutrosin - Św. Elżbiety
Parafia Kamionka - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Kamionka - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Kamionka - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Kamionka - Św. Rodziny
Parafia Kąty - Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia
Parafia Kąty - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kąty - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Kąty - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Kąty - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Kielno - Św. Wojciecha
Parafia Klucze - Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Parafia Kobiór - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kobylanka - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Kobylanka - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Kończyce Małe - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Końskowola - Znalezienia Krzyża Świętego i Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Kosztowy - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Koszyce - Św. Marii Magdaleny
Parafia Kościelec - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Parafia Kościelec - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Kościelec - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Kościelec - Św. Małgorzaty
Parafia Kościelec - Św. Wojciecha
Parafia Kotlin - Św. Kazimierza Królewicza
Parafia Kozy - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Kozy - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Kozy - Zesłania Ducha Świętego
Parafia Krzeszów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Krzeszów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Krzeszów - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Kucharki - Świętej Trójcy
Parafia Linia - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Lipnica Murowana - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Lisków - Wszystkich Świętych
Parafia Lubartów - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Lubartów - Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Lubartów - Św. Anny i Św. Joachima
Parafia Lubatowa - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Luszowice - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Luszowice - Św. Anny
Parafia Lwówek - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej i Św. Jana Chrzciciela i Ewangelisty
Parafia Łączki Kucharskie - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Łętowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łosień - Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łukowica - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Margonin - Św. Wojciecha
Parafia Męcina - Św. Antoniego Opata
Parafia Mogilany - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Niebylec - Znalezienia Krzyża Świętego
Parafia Nienadówka - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Niepołomice - Dziesięciu Tysięcy Męczenników
Parafia Nowa Wieś - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i Św. Maksymiliana
Parafia Nowa Wieś - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Nowa Wieś - Matki Bożej Królowej Korony Polskiej
Parafia Nowa Wieś - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Nowa Wieś - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Nowa Wieś - Matki Bożej Anielskiej
Parafia Nowa Wieś - Św. Izydora
Parafia Nowe Rybie - Znalezienia Krzyża Świętego
Parafia Ochotnica Dolna - Znalezienia Krzyża Świętego
Parafia Ochotnica Górna - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Osieck - Św. Apostołów Andrzeja i Bartłomieja
Parafia Osiek - Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata
Parafia Osiek - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Osiek - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Osiek - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
Parafia Osiek - Św. Marii Magdaleny
Parafia Osiek - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Osiek - Chrystusa Króla
Parafia Osiek - Św. Rocha
Parafia Pasierbiec - Matki Bożej Pocieszenia
Parafia Piekoszów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Pilawa - Matki Bożej Kodeńskiej
Parafia Pisarzowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Pisarzowice - Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
Parafia Pisarzowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Pisarzowice - Św. Marcina z Tours
Parafia Poczesna - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Pogorzela - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Pogorzela - Św. Michała Archanioła
Parafia Polna - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Potworów - Św. Doroty
Parafia Przytkowice - Przenajświętszej Trójcy
Parafia Pustynia - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Racławice - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Racławice - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
Parafia Racławice - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Radgoszcz - Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
Parafia Radgoszcz - Św. Kazimierza
Parafia Rajcza - Św. Wawrzyńca Diakona Męczennika i Św. Kazimierza Królewicza
Parafia Roczyny - Św. Urbana
Parafia Ropczyce - Najświętszej Rodziny z Nazaretu
Parafia Ropczyce - Przemienienia Pańskiego
Parafia Ropczyce - Św. Urszuli Ledóchowskiej
Parafia Ropczyce - Św. Barbary
Parafia Ropczyce- Chechły - Św. Anny
Parafia Rozdrażew - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Rozprza - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rudka - Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego
Parafia Rudka - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Rudzica - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Rudzica - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Rusiec - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rybarzowice - Matki Bożej Pocieszenia
Parafia Rydzyna - Św. Stanisława Biskupa
Parafia Rymanów - Św. Wawrzyńca
Parafia Rytro - Św. Józefa Robotnika
Parafia Siedliska Bogusz - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Skoczów - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Skoczów - Znalezienia Świętego Krzyża
Parafia Skoczów - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Skorzeszyce - Św. Rozalii
Parafia Skórzewo - Św. Marcina i Św. Wincentego
Parafia Skórcz - Wszystkich Świętych
Parafia Słupia - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Słupia - Wszystkich Świętych
Parafia Słupia - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Słupia - Wszystkich Świętych
Parafia Słupia - Świętej Trójcy
Parafia Smardzowice - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Stare Miasto - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Stare Miasto - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Stęszew - Świętej Trójcy
Parafia Stolec - Św. Wawrzyńca
Parafia Strachocina - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Strzelce Wielkie - Św. Sebastiana Męczennika
Parafia Strzelce Wielkie - Św. Marcina Biskupa
Parafia Strzelce Wielkie - Opatrzności Bożej
Parafia Świniarsko - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Tarnowiec - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Tarnowiec - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Terespol - Świętej Trójcy
Parafia Tęgoborze - Św. Stanisława Biskupa
Parafia Trzcinica - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Trzcinica - Św. Doroty i Przemienienia Pańskiego
Parafia Tulce - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Twardogóra - Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych
Parafia Tylicz - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Wieprz - Wszystkich Świętych
Parafia Wilamowice - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Wilkowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Wilkowice - Św. Marcina Biskupa
Parafia Wilkowo Polskie - Św. Jadwigi
Parafia Witkowice - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Witkowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Witkowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Wojakowa - Matki Bożej Wniebowziętej
Parafia Wydrza - Św. Józefa Robotnika
Parafia Zaczernie - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zagórzany - Św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika
Parafia Zaleszany - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Zgórsko - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Złoczew - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Żabno - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Żabno - Ducha Świętego
Parafia Żarnowiec - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Żarnowiec - Zwiastowania Pana
Parafia Żarnowiec - Św. Józefa
Parafia Bełchów - Św. Macieja Apostoła
Parafia Bestwina - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bielcza - Matki Bożej Anielskiej
Parafia Blizne - Wszystkich Świętych
Parafia Blizne - Objawienia Pańskiego
Parafia Boguszowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Bojanowo - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Borek Wielki - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Brześć Kujawski - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Brzezie - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Brzezie - Rozesłania Świętych Apostołów
Parafia Brzezie - Przemienienia Pańskiego
Parafia Brzezie - Św. Wawrzyńca Męczennika
Parafia Brzezie - Św. Józefa
Parafia Brzeziny - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Brzeziny - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Brzeziny - Św. Sebastiana Męczennika
Parafia Brzeziny - Wszystkich Świętych
Parafia Brzeziny - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Brzeziny - Świętego Krzyża
Parafia Brzezna - Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa
Parafia Brzeźce - Matki Boskiej Szkaplerznej
Parafia Brzęczkowice - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Brzostek - Znalezienia Krzyża Świętego
Parafia Brzyska - Św. Marii Magdaleny
Parafia Bytków - Ducha Świętego
Parafia Chełmce - Św. Marii Magdaleny i Św. Mikołaja Biskupa Wyznawcy
Parafia Chełmce - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Chełmce - Św. Katarzyny
Parafia Chmielno - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Chmielnik - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Choroszcz - Św. Jana Chrzciciela i Św. Szczepana Męczennika
Parafia Chwaszczyno - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Cielcza - Św. Małgorzaty
Parafia Cmolas - Przemienienia Pańskiego
Parafia Daleszyce - Św. Michała Archanioła
Parafia Dąbie - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dąbie - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Dąbrówka - Św. Onufrego i Niepokalanego Serca Maryi
Parafia Dąbrówka - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Dąbrówka - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Dąbrówka - Św. Michała Archanioła
Parafia Dąbrówka - Św. Rozalii
Parafia Dąbrówki - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Dębieńsko - Św. Jerzego
Parafia Dobczyce - Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych
Parafia Dobre - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Dobre - Św. Mikołaja
Parafia Dobrynin - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Dolsk - Św. Michała Archanioła
Parafia Drobnin - Najświętszego Serca Jezusa
Parafia Dubin - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Dys - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Gawłuszowice - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Glinik - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Glinojeck - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Głubczyce - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gończyce - Świętej Trójcy
Parafia Gowidlino - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Górno - Św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika
Parafia Grodków - Św. Michała Archanioła
Parafia Harklowa - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Harklowa - Św. Doroty
Parafia Igołomia - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jasieniec - Św. Rocha
Parafia Jastrzębia - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jastrzębia - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Jodłowa - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Karczew - Św. Wita
Parafia Kargowa - Św. Wojciecha
Parafia Karsin - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Kębłowo - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Kębłowo - Św. Bartłomieja
Parafia Kleczew - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Kłodnica - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Kobielice - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Kobiernice - Św. Urbana
Parafia Kołaczyce - Św. Anny
Parafia Komorniki - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Komorniki - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Komorniki - Św. Mikołaja
Parafia Kozłowa Góra - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Krasnobród - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Krzepice - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Krzęcin - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Krzęcin - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Książenice - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kurów - Św. Michała Archanioła i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kurów - Miłosierdzia Bożego
Parafia Kurów - Św. Józefa Robotnika
Parafia Leśno - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Lipnica Wielka - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lipnica Wielka - Św. Łukasza Ewangelisty
Parafia Lipnik - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Liszki - Św. Mikołaja Biskupa i Wyznawcy
Parafia Lubcza - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Lubcza - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Lubecko - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lubochnia - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lubzina - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Luzino - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Luzino - Św. Wawrzyńca
Parafia Łambinowice - Św. Marii Magdaleny
Parafia Łącznik - Nawiedzenia Świętej Maryi
Parafia Łopuszno - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Lyski - Św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy
Parafia Maków Podhalański - Przemienienia Pańskiego
Parafia Mierzyn - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Mierzyn - Świętej Trójcy
Parafia Mierzyn - Św. Mikołaja
Parafia Międzybrodzie Bialskie - Św. Marii Magdaleny
Parafia Miliardowice - Miłosierdzia Bożego
Parafia Mników - Św. Brata Alberta
Parafia Mogilno - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Mogilno - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Mogilno - Św. Marcina Biskupa
Parafia Mogilno - Św. Jana Apostoła
Parafia Mogilno - Św. Faustyny
Parafia Mokobody - Św. Jadwigi
Parafia Mokra - Św. Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Mrozy - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Muszyna - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Muszyna - Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
Parafia Nietrzanowo - Wszystkich Świętych
Parafia Odporyszów - Oczyszczenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Okocim - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Okulice - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Opole Lubelskie - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Orzechowo - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Orzechowo - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Orzechowo - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Orzechowo - Św. Marii Magdaleny
Parafia Orzech - Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej
Parafia Orzepowice - Św. Floriana
Parafia Palowice - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Panki - Świętej Rodziny
Parafia Parzno - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Parzymiechy - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Paszkówka - Przemienienia Pańskiego
Parafia Pcim - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Pelplin - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Pielgrzymowice - Św. Katarzyny
Parafia Pietrzykowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Pińczyce - Św. Michała Archanioła
Parafia Piskorowice - Św. Karola Boromeusza Biskupa
Parafia Podlesie - Św. Jerzego
Parafia Podlesie - Św. Idziego
Parafia Połomia - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Połomia - Św. Mikołaja
Parafia Popielów - Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów
Parafia Popielów - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Przysietnica - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Przysietnica - Św. Marcina
Parafia Przyszowice - Św. Jana Nepomucena
Parafia Pszczyna - Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Pszczyna - Wszystkich Świętych
Parafia Pszczyna - Miłosierdzia Bożego
Parafia Pszczyna-Stara Wieś - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Raba Wyżna - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Raniżów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Reda - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Reda - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Reda - Św. Wojciecha
Parafia Reda - Św. Antoniego
Parafia Rekownica - Św. Michała Archanioła
Parafia Rosko - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Russocice - Św. Michała Archanioła
Parafia Ruszcza - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Samogoszcz - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Sidzina - Św. Mikołaja Biskupa i Wyznawcy
Parafia Sidzina - Św. Piotra i Pawła
Parafia Siedliska - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Siedliska - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Siedliska - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Siedliska - Św. Józefa
Parafia Siedlisko - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Siekierczyna - Matki Bożej Łaskawej
Parafia Skrzydlna - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Stanowice - Św. Jacka
Parafia Szalowa - Św. Michała Archanioła
Parafia Szamocin - Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
Parafia Szczejkowice - Matki Bożej Pośredniczki Wszelkich Łask
Parafia Szczerbice - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Szczerców - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Szczucin - Św. Marii Magdaleny
Parafia Szyk - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika i Św. Barbary Męczennicy
Parafia Świerklany - Św. Anny
Parafia Tokarnia - Matki Bożej Śnieżnej
Parafia Truskolasy - Św. Mikołaja
Parafia Turza - Św. Katarzyny Panny i Męczennicy
Parafia Turza Śląska - Matki Boskiej Fatimskiej
Parafia Tyczyn - Św. Katarzyny i Świętej Trójcy
Parafia Tylmanowa - Św. Mikołaja
Parafia Warszawice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Wielowieś - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wielowieś - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wielowieś - Wszystkich Świętych
Parafia Wołczyn - Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej
Parafia Woźniki - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Woźniki - Św. Michała Archanioła
Parafia Woźniki - Św. Katarzyny
Parafia Wrzawy - Matki Boskiej Królowej Polski
Parafia Wysoka Głogowska - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Zabierzów - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Zabierzów - Wszystkich Świętych
Parafia Zarszyn - Św. Marcina i Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Zblewo - Św. Michała Archanioła
Parafia Zbuczyn - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika i Aniołów Stróży
Parafia Żukowo - Wniebowięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Żukowo - Przemienienia Pańskiego
Parafia Żukowo - Miłosierdzia Bożego
Parafia Żukowo - Św. Wawrzyńca
Parafia Żuromin - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Andrychów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Andrychów - Św. Macieja Apostoła
Parafia Bieliny - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bieliny - Św. Wojciecha
Parafia Bielsk - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Boguszyce - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Boguszyce - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Boguszyce - Trójcy Świętej
Parafia Bojszowy - Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Bolechowice - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Bolewice - Chrystusa Króla
Parafia Borek Stary - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Brzesko - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i Św. Jakuba Apostoła
Parafia Brzesko - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Brzesko - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Brzesko - Miłosierdzia Bożego
Parafia Budzyń - Św. Barbary
Parafia Bydlin - Św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy
Parafia Bystrzyca - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bystrzyca - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Bytoń - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Chłopice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Chobienia - Św. Piotra i Pawła Apostołów
Parafia Chobienice - Św. Piotra w Okowach
Parafia Chocznia - Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Chudów - Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów
Parafia Chynowa - Św. Wawrzyńca
Parafia Czarnożyły - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Czermna - Św. Marcina i Matki Bożej Pocieszenia
Parafia Czernichów - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Czernichów - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Czerniejewo - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Czernikowo - Św. Bartłomieja
Parafia Czerwionka - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Czerwionka - Czuchów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Czerwionka - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Czerwionka-Leszczyny - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Dąbrówka Wielka - Przemienienia Pańskiego i Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Dąbrówka Wielka - Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych
Parafia Debrzno - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dębe - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Domaniewice - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Domaradz - Św. Mikołaja Biskupa i Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Działoszyn - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Działoszyn - Św. Marii Magdaleny
Parafia Działoszyn - Bł. Michała Kozala BM
Parafia Dzietrzniki - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Frydman - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Glinianka - Św. Wawrzyńca
Parafia Gniewino - Św. Józefa Robotnika
Parafia Godziszka - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Gogołów - Św. Katarzyny
Parafia Golasowice - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gorzków - Św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy
Parafia Gorzków - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Gorzków - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Gorzyce Wielkie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Gosprzydowa - Św. Urszuli z Towarzyszkami
Parafia Góra Kalwaria - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Górzno - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Górzno - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Górzno - Św. Mateusza Apostoła
Parafia Grabie - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Grabie - Św. Wacława
Parafia Grodzisko Dolne - Św. Barbary
Parafia Grywałd - Św. Marcina Biskupa
Parafia Grzybno - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Grzybno - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Grzybno - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Grzybno - Św. Michała Archanioła
Parafia Gzy - Św. Walentego
Parafia Jabłonna - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Jabłonna - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Jabłonna - Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Janowice - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Janowice - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Janowice - Św. Józefa Robotnika
Parafia Janów Podlaski - Świętej Trójcy
Parafia Jasienica - Narodzenia Pańskiego
Parafia Jasienica - Św. Jerzego
Parafia Jasienica - Św. Rocha
Parafia Jasienica - Św. Anny
Parafia Jaśliska - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Jełowa - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Jugów - Św. Katarzyny
Parafia Kaczory - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Kamienica - Przemienienia Pańskiego
Parafia Kamienica - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Kamienica - Opatrzności Bożej
Parafia Kamieńsk - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Kanina - Św. Marii Magdaleny
Parafia Kasinka Mała - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kaźmierz - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kąclowa - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Kielcza - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Kiełpino - Św. Michała Archanioła
Parafia Kleszczów - Matki Bożej Anielskiej
Parafia Kluczbork - Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia Kluczbork - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Koczała - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kołaczkowo - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Kołaczkowo - Św. Wojciecha
Parafia Kołbiel - Świętej Trójcy
Parafia Koniemłoty - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kopcie - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kopcie - Matki Bożej Królowej Korony Polskiej
Parafia Kosina - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Koszęcin - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Koszęcin - Świętej Trójcy
Parafia Kórnik - Wszystkich Świętych
Parafia Krapkowice - Ducha Świętego
Parafia Krapkowice - Św. Mikołaja
Parafia Krasowy - Św. Józefa
Parafia Kraszewice - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Krościenko Wyżne - Św. Marcina
Parafia Kruszyn - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Kruszyn - Św. Kazimierza Królewicza
Parafia Kruszyn - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Kurdwanów - Przemienienia Pańskiego
Parafia Lachowice - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Leszczyny - Św. Jacka
Parafia Librantowa - Św. Alberta Chmielowskiego
Parafia Libusza - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lipiany - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lubomierz - Św. Józefa Oblubieńca Najświetszej Maryi Panny
Parafia Lubomierz - Wniebowzięcia NMP i Św. Maternusa
Parafia Ludomy - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Łańcuchów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Łapczyca - Św. Anny
Parafia Lesko - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łężkowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Makowiska - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Michałowice - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Michałowice-Opacz - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Michałowice - Wszystkich Świętych
Parafia Miedzna - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Mierzyce - Św. Katarzyny Panny i Męczennicy
Parafia Milówka - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Młodzieszyn - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Modliborzyce - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Modrze - Św. Idziego
Parafia Mokronos - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Muchówka - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Nekla - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Niedrzwica Duża - Podwyższenia Krzyża Świętetgo
Parafia Niedźwiedź - Św. Sebastiana Męczennika
Parafia Niedźwiedź - Św. Wojciecha
Parafia Niedźwiedź - Św. Jerzego
Parafia Niepokalanów - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Niewiadom - Miłosierdzia Bożego
Parafia Obra - Św. Jakuba Większego
Parafia Olszyny - Imienia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Olszyny - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Olszyny - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Olszyna - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ołpiny - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Orneta - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Orneta - Chrystusa Króla
Parafia Osieczany - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Osielec - Św. Apostołów Filipa i Jakuba
Parafia Osjaków - Św. Kazimierza Królewicza
Parafia Otmuchów - Św. Mikołaja i Św. Franciszka Ksawerego
Parafia Otorowo - Wszystkich Świętych
Parafia Paczków - Św. Jana Ewangelisty - Apostoła
Parafia Pęgów - Św. Mikołaja
Parafia Piaski - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Piaski - Ścięcia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Piaski - Niepokalanego Serca Maryi
Parafia Piaski - Matki Bożej Gwiazdy Morza
Parafia Pietrowice Wielkie - Św. Wita, Modesta i Krescencji
Parafia Pleśna - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Podłopień - Miłosierdzia Bożego
Parafia Pogrzebień - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Pogrzybów - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Pogwizdów - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Pogwizdów - Św. Jana Nepomucena
Parafia Poronin - Św. Marii Magdaleny
Parafia Postoliska - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Prochowice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Przedbórz - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Przedbórz - Św. Aleksego
Parafia Przeźmierowo - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Przywidz - Św. Franciszka Ksawerego
Parafia Puck - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Puck - Św. Faustyny Kowalskiej
Parafia Puszczykowo - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Puszczykowo - Matki Boskiej Wniebowziętej
Parafia Radomyśl Wielki - Przemienienia Pańskiego
Parafia Radostowice - Imienia Maryi
Parafia Rogi - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rogi - Św. Bartłomieja
Parafia Rudawa - Wszystkich Świętych
Parafia Rudnik - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Rudnik - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Rudnik - Św. Marka Ewangelisty
Parafia Rudnik - Świętej Trójcy
Parafia Rudnik - Św. Ojca Pio
Parafia Rychtal - Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela
Parafia Ryczów - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ryczów - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Rymanów Zdrój - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Rzeczyca - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Rzeczyca - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Rzeczyca - Św. Katarzyny
Parafia Rzuchowa - Ducha Świętego
Parafia Sarzyna - Nawidzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Sączów - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Sędziny - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i Św. Wojciecha
Parafia Sieciechowice - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Siemiechów - Ofiarowania Pana Jezusa i Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Siemkowice - Św. Marcina
Parafia Siemonia - Wszystkich Świętych
Parafia Sieraków - Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej
Parafia Sławsk - Św. Wawrzyńca
Parafia Stany - Św. Jana Gwalberta i Św. Tekli
Parafia Stare Żukowice - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Stary Sącz - Św. Elżbiety Węgierskiej
Parafia Stężyca - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Stężyca - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Stężyca - Św. Marcina Biskupa
Parafia Strumień - Św. Barbary
Parafia Strzelce - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Strzelce - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Strzelce - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Strzelce - Trójcy Świętej
Parafia Studzienice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Sulęcin - Św. Henryka
Parafia Szebnie - Św. Marcina Biskupa
Parafia Targanice - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Uników - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Ustrobna - Św. Jana Kantego
Parafia Wałków - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wąwolnica - Św. Wojciecha
Parafia Widełka - Matki Boskiej Królowej Polski
Parafia Wieliszew - Przemienienia Pańskiego
Parafia Wielopole - Św. Michała
Parafia Wiele - Św. Mikołaja
Parafia Wierzbno - Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polskiej
Parafia Wierzbno - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Wierzbno - Św. Mikołaja
Parafia Więcbork - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Św. Apostołów Szymona i Tadeusza
Parafia Wilkowisko - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Wiry - Św. Michała Archanioła
Parafia Wiry - Św. Floriana
Parafia Wisznice - Przemienienia Pańskiego
Parafia Witaszyce - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wożuczyn - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wojków - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zabierzów Bocheński - Opieki Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zaborów - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski