Sitemap - mapa strony - cz. 2

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Parafia Zaborów - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zaborów - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zabrnie - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Zabrnie - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Zaklików - Św. Anny
Parafia Zamysłów - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zamysłów - Św. Marii Magdaleny
Parafia Zarzecze - Matki Bożej Śnieżnej i Św. Judy Tadeusza
Parafia Zarzecze - Św. Michała Archanioła
Parafia Zarzecze - Św. Józefa Oblubieńca
Parafia Zarzecze - Wszystkich Świętych
Parafia Ząbki - Zesłania Ducha Świętego
Parafia Ząbki - Miłosierdzia Bożego
Parafia Ząbki - Świętej Trójcy
Parafia Zbąszyń - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Zgoń - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Zwoleń - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Zwoleń - Zesłania Ducha Świętego
Parafia Żychlin - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Żydowo - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Żydowo - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Żydowo - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Żydowo - Św. Mikołaja
Parafia Korzkiew - Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Babice - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Babice - Wszystkich Świętych
Parafia Babice - Trójcy Świętej
Parafia Babice - Św. Anny
Parafia Babica - Dobrego Pasterza
Parafia Bartąg - Św. Jana Ewangelisty i Opatrzności Bożej
Parafia Barwice - Św. Stefana
Parafia Biała Rawska - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Biały Kościół - Św. Mikołaja Biskupa Wyznawcy
Parafia Bieńkówka - Trójcy Świętej
Parafia Binarowa - Św. Michała Archanioła
Parafia Błażowa - Św. Marcina
Parafia Bodzanów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bodzanów - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Bodzanów - Św. Józefa Robotnika
Parafia Bogacica - Świętej Trójcy
Parafia Bogdanów - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Brenno - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Brody - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Brody - Wszystkich Świętych
Parafia Brudzowice - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Budzów - Św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika
Parafia Budzów - Matki Bożej Pocieszenia
Parafia Byczyna - Świętej Trójcy
Parafia Byczyna - Św. Jadwigi
Parafia Bystra - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Cerekwica - Św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika
Parafia Cerekwica - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Cerekwica - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Cerekwica - Św. Mikołaja
Parafia Chmielowice - Św. Anny Samotrzeciej
Parafia Chodecz - Św. Dominika
Parafia Choryń - Św. Katarzyny Sieneńskiej
Parafia Chorzelów - Wszystkich Świętych
Parafia Chropaczów - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Chynów - Świętej Trójcy
Parafia Cięcina - Św. Katarzyny
Parafia Czarnków - Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana
Parafia Czarnków - Św. Marii Magdaleny
Parafia Czchów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Czerlejno - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Czerwonak - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dankowice - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dankowice - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Dębno - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dębno - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Dębno - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Dębno - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Dębno - Św. Michała Archanioła
Parafia Dębno - Św. Małgorzaty
Parafia Dębno - Św. Mikołaja
Parafia Domosławice - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Drwinia - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Duczki - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Duszniki - Św. Marcina Biskupa
Parafia Gaj - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gilowice - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Głogów Małopolski - Świętej Trójcy
Parafia Głowienka - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Gorzejowa - Św. Grzegorza Papieża
Parafia Gościeradów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika i Św. Jana Chrzciciela
Parafia Górki - Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia Górki - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Grabówka - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Grabówka - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Grabówka - Krzyża Świętego
Parafia Gromadno - Św. Jakuba Większego
Parafia Gumniska - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Handzlówka - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Hecznarowice - Św. Urbana
Parafia Hyżne - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Iłówiec - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Inwałd - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Istebna - Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza
Parafia Istebna - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Iwanowice - Świętej Trójcy
Parafia Iwanowice - Św. Katarzyny
Parafia Iwonicz - Wszystkich Świętych
Parafia Jaczów - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Jankowice - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Janów Lubelski - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Janów Lubelski - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Jasienica Rosielna - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jawornik - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Jawornik - Św. Dymitra
Parafia Jelna - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Kadzidło - Ducha Świętego
Parafia Kańczuga - Św. Michała Archanioła
Parafia Klimkówka - Św. Michała Archanioła
Parafia Knurów - Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata
Parafia Knurów - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Knurów - Św. Cyryla i Metodego
Parafia Kobylany - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kobylany - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Kolno - Chrystusa Króla Wszechświata
Parafia Kolno - Trzech Króli
Parafia Kolno - Św. Anny
Parafia Komarów - Trójcy Świętej
Parafia Koniecpol - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Koniecpol - Św. Michała Archanioła
Parafia Korczyna - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Korsze - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Kosów Lacki - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kostomłoty - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Kostomłoty - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Kostomłoty - Św. Nikity
Parafia Koszyce Małe - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Kowalew - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Kowalewo Pomorskie - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Koziegłowy - Matki Boskiej Fatimskiej
Parafia Koziegłowy - Św. Marii Magdaleny
Parafia Koziegłowy - Św. Brata Alberta
Parafia Koziegłówki - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Królowa Górna - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Krzczonów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Krzczonów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Krzyżowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Księżpol - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Kwieciszewo - Św. Marii Magdaleny
Parafia Kwilcz - Św. Michała Archanioła
Parafia Latowice - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Latowicz - Św. Walentego
Parafia Lelów - Św. Marcina
Parafia Leśna - Św. Michała Archanioła
Parafia Leśna - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Leśniewo - Niepokalanego Serca Maryi Panny
Parafia Lewków - Św. Wojciecha
Parafia Leźno - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika i bł. Karoliny Kózkówny
Parafia Lisów - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lisów - Matki Bozej Częstochowskiej
Parafia Lisów - Matki Bożej Matki Kościoła
Parafia Lisów - Św. Mikołaja
Parafia Lubień - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Lubień - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Lubień - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Lusowo - Św. Jadwigi i Św. Jakuba Apostoła
Parafia Lutcza - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łączany - Matki Boskiej Królowej Polski
Parafia Łączany - Matki Bożej Anielskiej
Parafia Łękawica - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Łękawica - Św. Michała Archanioła
Parafia Łękawica - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Łękawica - Św. Józefa
Parafia Łękawa - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łochów - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łososina Dolna - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Majdan Stary - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Marcinkowice - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Marcinkowice - Św. Katarzyny
Parafia Marcinkowice - Św. Marcina
Parafia Mazańcowice - Św. Marii Magdaleny
Parafia Michalczew - Świętej Rodziny
Parafia Miechów - Grobu Bożego
Parafia Mszana Dolna - Św. Michała Archanioła
Parafia Mszana Dolna - Miłosierdzia Bożego
Parafia Mucharz - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Nasielsk - Św. Katarzyny
Parafia Nasielsk - Św. Wojciecha
Parafia Niebocko - Św. Jana Kantego
Parafia Nienaszów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Nowogrodziec - Św. Piotra i Pawła Apostołów
Parafia Nowe Skalmierzyce - Bożego Ciała
Parafia Nowy Żmigród - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Oleśnica - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Oleśnica - Matki Bożej Miłosierdzia
Parafia Osielsko - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Osiny - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Parafia Osiny - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Osiny - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Osobnica - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika i Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Ostrowsko - Św. Michała Archanioła
Parafia Ożarów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Ożarów - Św. Marii Magdaleny
Parafia Panienka - Najświętszego Imienia Jezus
Parafia Piekielnik - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Pierwoszyno - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Piotrków Kujawski - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Piotrowice - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Piotrowice - Św. Katarzyny Panny i Męczennicy
Parafia Piotrowice - Podwyższenia Krzyża
Parafia Piszczac - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Pniewo - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Pniewo - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Pniewo - Św. Ojca Pio
Parafia Pogódki - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Pogórze - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Poniatowa - Świętego Ducha
Parafia Prabuty - Św. Wojciecha
Parafia Prochy - Św. Mikołaja
Parafia Pruchnik - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Przemęt - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Przydonica - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Przygodzice - Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Parafia Przytyk - Świętego Krzyża
Parafia Radymno - Św. Wawrzyńca
Parafia Radziszów - Św. Wawrzyńca
Parafia Rajbrot - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Regulice - Św. Wawrzyńca
Parafia Rembertów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Rudna Wielka - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Rudziczka - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Rudziczka - Trójcy Świętej
Parafia Rybno - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Rybno - Św. Bonifacego Biskupa i Męczennika
Parafia Rybno - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Rząśnia - Św. Rocha
Parafia Rząśnik - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Sędziszów Małopolski - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Siechnice - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Siennica - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Skawina - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Skierbieszów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Skoki - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Skórzec - Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
Parafia Sławików - Św. Jerzego
Parafia Słomniki - Bożego Ciała
Parafia Słupiec - Trójcy Świętej
Parafia Sromowce Niżne - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Stanisławów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Starcza - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Stare Budkowice - Św. Rocha
Parafia Sternalice - Św. Mateusza
Parafia Stobierna - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Strzebielino - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Strzelce Opolskie - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Strzelce Opolskie - Św. Wawrzyńca
Parafia Strzeleczki - Św. Marcina Biskupa
Parafia Strzepcz - Św. Marii Magdaleny
Parafia Studzionka - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Sulejówek - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Sulejówek-Miłosna - Przemienienia Pańskiego
Parafia Sulęczyno - Trójcy Świętej
Parafia Syców - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Syców - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Syrynia - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Szaniec - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Szczawnica - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Szczekociny - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Szczepanowice - Niepokalanego Serca Maryi
Parafia Szczepańcowa - Św. Rafała Kalinowskiego
Parafia Szczyty - Wszystkich Świętych
Parafia Szklary Górne - Św. Piotra i Pawła Apostołów
Parafia Śmigiel - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Śmigiel - Św. Stanisława Kostki
Parafia Śródborów - Niepokalanego Serca Maryi
Parafia Świebodzin - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Świebodzin - Św. Michała Archanioła
Parafia Świebodzin - Miłosierdzia Bożego
Parafia Świerklaniec - Chrystusa Króla
Parafia Targowiska - Św. Małgorzaty
Parafia Tarnawatka - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Tarnów Opolski - Św. Marcina Biskupa
Parafia Tąpkowice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Tenczynek - Św. Katarzyny
Parafia Tomice - Św. Joachima i Św. Anny
Parafia Tomice - Św. Barbary
Parafia Warszowice - Św. Mikołaja
Parafia Węgrzce - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Wielopole Skrzyńskie - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wierzbna - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wierzbna - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Wieszczyczyn - Św. Rocha
Parafia Wilkołaz - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Winów - Ducha Świętego
Parafia Wizna - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Wohyń - Św. Anny
Parafia Wojnowice - Św. Brata Alberta Chmielowskiego
Parafia Wojnowice - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Wojnowice - Św. Józefa Robotnika
Parafia Wolbrom - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej Dziewicy i Męczennicy
Parafia Wolbrom - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Zakrzew - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Zalesie - Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia
Parafia Zalesie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Zalesie - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Zalesie Dolne - Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia Zasów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Zębowo - Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi
Parafia Zielonka - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Zielonka - Św. Jerzego
Parafia Złochowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Zwierzyniec - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Żarki - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Żarki-Letnisko - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Żarki-Leśniów - Matki Bożej Lesniowskiej
Parafia Żytowiecko - Św. Stanisława Biskupa
Parafia Cerekiew - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Cerekiew - Św. Wawrzyńca Męczennika
Parafia Balin - Chrystusa Króla
Parafia Bączal Dolny - Imienia Maryi
Parafia Bibice - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Bircza - Św. Stanisława Kostki
Parafia Blichowo - Św. Anny
Parafia Bobrek - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Bogoria - Świętej Trójcy
Parafia Bojano - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Bolesław - Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bolesław - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Bolesław - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Borek - Pocieszenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Borek - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Borowa - Św. Mikołaja Biskupa i Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Borowa - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Borowno - Św. Wawrzyńca
Parafia Boruszyn - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Borzęciczki - Św. Marcina Biskupa
Parafia Brochów - Św. Jana Chrzciciela i Św. Rocha
Parafia Budy Łańcuckie - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bysina - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Chełm - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Chełm - Bł. Ks. Komandora Władysława Miegonia
Parafia Chełm - Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Chełm - Przenajświętszej Trójcy
Parafia Chełm - Chrystusa Odkupiciela
Parafia Chełm - Rozesłania Św. Apostołów
Parafia Chełm - Miłosierdzia Bożego
Parafia Chełm - Świętej Rodziny
Parafia Chełm - Świętego Ducha
Parafia Chełm - Św. Kazimierza
Parafia Chełmża - Trójcy Świętej
Parafia Chlewo - Św. Benedykta Opata
Parafia Chlewo - Św. Marcina
Parafia Chotomów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ciasna - Trójcy Świętej
Parafia Cieszanów - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Czarna - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Czarna - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Czarna - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Czermno - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i Św. Mikołaja
Parafia Czermno - Św. Wawrzyńca
Parafia Danków - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Deszczno - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Długie - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Długie - Św. Anny
Parafia Dobrków - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dobrzejewice - Św. Wawrzyńca
Parafia Dulsk - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dwikozy - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Dynów - Św. Bartłomieja
Parafia Dynów - Św. Wawrzyńca
Parafia Gać - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Galew - Przemienienia Pańskiego
Parafia Giżyce - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Giżyce - Przemienienia Pańskiego
Parafia Głuchów - Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Głuchów - Św. Michała Archanioła
Parafia Głuchów - Św. Macieja Apostoła
Parafia Goniembice - Św. Mikołaja
Parafia Gostyń - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Św. Filipa Neri
Parafia Gostyń - Ducha Świętego i Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Gostyń - Matki Boskiej Królowej Polski
Parafia Gostyń - Bł.Edmunda Bojanowskiego
Parafia Gostyń - Św. Małgorzaty
Parafia Gościeszyn - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gościeszyn - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Gowarczów - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Gowino - Św. Izydora
Parafia Górki Wielkie - Wszystkich Świętych
Parafia Górki Wielkie - Św. Jana Sarkandra
Parafia Granowiec - Św. Antoniego Padewskiego i Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Grębków - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Grochowy - Św. Doroty
Parafia Grójec - Miłosierdzia Bożego
Parafia Grójec - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Grojec - Ducha Świętego
Parafia Grojec - Św. Wawrzyńca
Parafia Groszowice - Św. Faustyny Kowalskiej
Parafia Gulcz - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Halinów - Najświętszej Maryi Panny Matki Łaski Bożej
Parafia Hanulin - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Hańsk - Św. Rajmunda
Parafia Hopowo - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Imielno - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Imielno - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Imielno - Św. Mikołaja
Parafia Jadowniki - Św. Prokopa Opata
Parafia Jankowa - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Jawiszowice - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Jawiszowice - Św. Marcina
Parafia Jaworze - Opatrzności Bożej
Parafia Jedlnia Letnisko - Św. Józefa
Parafia Jeleśnia - Św. Wojciecha
Parafia Jelonki - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Jelonki - Św. Anny
Parafia Jeruzal - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Juszczyna - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kamionna - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kamionna - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Kamionna - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kamionki - Św. Jana Kantego
Parafia Kaniów - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kazimierz Biskupi - Św. Marcina
Parafia Kazimierza Mała - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kąkolewnica - Św. Filipa Nerusza
Parafia Kęty-Podlesie - Najdroższej Krwi Pana Naszego Jezusa Chrystusa
Parafia Kęty - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Kęty - Św. Małgorzaty i Św. Katarzyny
Parafia Kiełczów - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Klemensów - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Klementowice - Św. Klemensa i Św. Małgorzaty
Parafia Kłodawa - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kłodawa - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Kopanica - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Kostrzyn - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Kostrzyn - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Kostrzyn - Bł.Jolanty
Parafia Kościeliska - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kościerzyna - Zmartwychwstania Pańskiego
Parafia Kościerzyna - Świętej Trójcy
Parafia Kozłów Biskupi - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Krajenka - Św. Anny
Parafia Kroczewo - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Krościenko - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Krościenko - Wszystkich Świętych
Parafia Krosno - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika i Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Krosno - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i Św. Józefa
Parafia Krosno - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Krosno - Św. Piotra Apostoła i Św. Jana z Dukli
Parafia Krosno - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Krosno - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Krosno - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Krosno - Matki Bożej Miłosierdzia
Parafia Krosno - Miłosierdzia Bożego
Parafia Krosno - Trójcy Świętej
Parafia Krosno - Ducha Świętego
Parafia Królówka - Przemienienia Pańskiego
Parafia Krzanowice - Św. Wacława
Parafia Krzeszowice - Św. Marcina Biskupa
Parafia Krzycko Małe - Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej
Parafia Krzyżanowice - Św. Tekli Dziewicy i Męczennicy
Parafia Krzyżanowice - Św. Józefa Oblubieńca
Parafia Krzyżanowice - Św. Joachima
Parafia Krzyżanowice - Św. Anny
Parafia Książnice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Kuchary Kościelne - Wszystkich Świętych
Parafia Kunowo - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Lądek - Św. Mikołaja
Parafia Lemierzyce - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Leszczyna - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Lindów - Zesłania Ducha Świętego
Parafia Lipnica Mała - Św. Stefana
Parafia Lipsko - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Lipsko - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Lipsko - Świętej Trójcy
Parafia Lisowice - Św. Jana Nepomucena
Parafia Lniano - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lubosz - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Laskowice - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łaziska Dolne - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łazany - Znalezienia Krzyża Świętego
Parafia Łęki Dukielskie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Łomianki - Św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy
Parafia Łomianki-Buraków - Bł. Marceliny Darowskiej
Parafia Łomianki-Dąbrowa Leśna - Św. Marka
Parafia Łoniowa - Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
Parafia Łososina Górna - Wszystkich Świętych
Parafia Łowisko - Św. Ignacego Antiocheńskiego i św. Maksymiliana
Parafia Łubniany - Św. Apostołów Piotra i Pawła i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łużna - Św. Marcina
Parafia Magdalenka - Św. Marii Magdaleny
Parafia Majdan Sieniawski - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Majdan Sopocki - Św. Tomasza Apostoła
Parafia Malawa - Św. Wawrzyńca
Parafia Malużyn - Św. Wojciecha
Parafia Mechowo - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Mechowo - Św. Jakuba Apostoła i Św. Mikołaja
Parafia Mechowo - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Medyka - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Meszna - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Miasteczko Śląskie - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Miasteczko Śląskie - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Michorzewo - Najświętszej Maryi Panny i Wszystkich Świętych
Parafia Miechucino - Św. Wojciecha i Św. Brata Alberta Chmielowskiego
Parafia Miedźna - Św. Klemensa I Papieża i Męczennika
Parafia Międzybrodzie Żywieckie - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Mikołów - Najświętszej Maryi Panny Matki Zbawiciela
Parafia Mikołów - Św. Urbana Papieża i Męczennika
Parafia Mikołów - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Mikołów - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Mikołów - Św. Wojciecha
Parafia Miłosław - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Minoga - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Morawica - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Morawica - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Mórkowo - Wszystkich Świętych
Parafia Mroczno - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Mstów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Munina - Św. Józefa
Parafia Nałęczów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Naramice - Św. Rocha
Parafia Nędza - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Niedrzwica Kościelna - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Niegowa - Św. Mikołaja
Parafia Niwiska - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Nowe - Św. Floriana Męczennika
Parafia Bojszowy Nowe - Najświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych
Parafia Nowy Bytom - Św. Pawła Ap.
Parafia Nowy Tomyśl - Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Parafia Nowy Tomyśl - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Obrazów - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Obryte - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Ociąż - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Olza - Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju
Parafia Ostrowy Tuszowskie - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Pajęczno - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Pajęczno - Narodzenia Pańskiego
Parafia Palikówka - Miłosierdzia Bożego
Parafia Pawłosiów - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Pinczyn - Św. Elżbiety
Parafia Pisarzowa - Św. Jana Ewangelisty
Parafia Podstolice - Ducha Świętego
Parafia Podstolice - Św. Kazimierza
Parafia Pogórska Wola - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Polanka Wielka - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Popów - Św. Józefa Robotnika
Parafia Porąbka - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Poręba - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Poręba - Najświętszej Maryi Panny Anielskiej
Parafia Poręba - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Poręba - Św. Jerzego
Parafia Poręba - Św. Barbary
Parafia Prostyń - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Przemyków - Św. Katarzyny Dziewicy i Męczennicy
Parafia Przewrotne - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Pstrągowa - Św. Józefa Robotnika
Parafia Ptaszkowa - Imienia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Puszcza Mariańska - Św. Michała Archanioła
Parafia Pysznica - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Raciąż - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Raciąż - Trójcy Świętej
Parafia Raciąż - św. Wojciecha
Parafia Raciborowice - Św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy
Parafia Raciborowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Radzięcin - Św. Kazimierza Królewicza
Parafia Rajsko - Św. Michała Archanioła
Parafia Rajsko - Przenajświętszej Trójcy
Parafia Raszków - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Rososzyca - Św. Marka Ewangelisty
Parafia Różan - Św. Anny
Parafia Rożnowice - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Rumia - Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia Rumia - Bł. Edmunda Bojanowskiego
Parafia Rumia - Św. Krzyża
Parafia Rychwał - Świętej Trójcy
Parafia Rytel - Matki Bożej Królowej Różańca Świętego
Parafia Rzepin - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Sarnaki - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Sędziszów - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Sędziszów - Św. Brata Alberta
Parafia Sękowa - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Sieniawa - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Sieniawa - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Sieniawa - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Skała - Św. Mikołaja
Parafia Skołoszów - Miłosierdzia Bożego
Parafia Skomielna Czarna - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Skrwilno - Św. Anny
Parafia Sławięcice - Św. Katarzyny
Parafia Sławków - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Smolec - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Sobieszyn - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Sochocin - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Sokoły - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Spytkowice - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Spytkowice - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Stara Kiszewa - Św. Marcina
Parafia Stara Rawa - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Staroźreby - Św. Onufrego
Parafia Stare Bojanowo - Św. Bartłomieja
Parafia Staszkówka - Św. Wojciecha
Parafia Strykowo - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Strzałków - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Strzałków - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Strzygi - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Suserz - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Szarów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Szczepanów - Św. Marii Magdaleny i Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Szczepanów - Św. Szczepana
Parafia Szczyrk - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Szelejewo - Matki Boskiej Pocieszenia
Parafia Szlichtyngowa - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Szreniawa - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Szufnarowa - Matki Boskiej Ostrobramskiej
Parafia Szymanowice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Świekatowo - Św. Marcina Biskupa
Parafia Tarnowo Podgórne - Wszystkich Świętych
Parafia Toporzysko - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Trębaczew - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Tropie - Św. Pustelników Świerada i Benedykta
Parafia Trzebownisko - Św. Wojciecha
Parafia Trzeszczany - Trójcy Przenajświętszej i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Trzęsówka - Św. Anny
Parafia Tymowa - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Tymowa - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Urzejowice - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Werbkowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Wesoła - Matki Boskiej Fatimskiej
Parafia Wesoła - Opatrzności Bożej
Parafia Wesoła - Św. Katarzyny
Parafia Węglówka - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Węglówka - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Wielgomłyny - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Wietrzychowice - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Wilkszyn - Św. Wawrzyńca
Parafia Wodzisław - Św. Marcina
Parafia Wojciechów - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Wojciechów - Św. Teodora
Parafia Wola Batorska - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Wrocanka - Wszystkich Świętych
Parafia Wysocko Wielkie - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Zaczarnie - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Zagorzyce - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Zakrzewo - Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polskiej
Parafia Zakrzewo - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Zakrzewo - Św. Marii Magdaleny
Parafia Zakrzewo - Św. Klemensa
Parafia Zakrzewo - Św. Józefa
Parafia Zakrzów - Św. Mikołaja
Parafia Zakrzów - Św. Anny
Parafia Zalesie Górne - Św. Huberta
Parafia Zalesie Śląskie - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Zawiść - Św. Józefa Robotnika
Parafia Zbąszynek - Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zielonki - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Złocieniec - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Złocieniec - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Złocieniec - Św. Augustyna
Parafia Złotniki - Wszystkich Świętych
Parafia Złotniki Kujawskie - Św. Andrzeja Boboli i Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Zubrzyca Dolna - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Zwonowice - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Żelazówka - Św. Wincentego a Paulo
Parafia Żernica - Św. Michała Archanioła
Parafia Żyrzyn - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Pewel Mała - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Babienica - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Baboszewo - Św. Urbana
Parafia Bedoń - Matki Boskiej Królowej Polski
Parafia Biała - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Biała - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Biała - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Biała - Przemienienia Pańskiego
Parafia Biała - Miłosierdzia Bożego
Parafia Biała - Wszystkich Świętych
Parafia Biała - Św. Piotra w Okowach
Parafia Białe Błota - Chrystusa Dobrego Pasterza
Parafia Biery - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Bierutów - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Blachownia - Św. Michała Archanioła
Parafia Blachownia - Najświętszego Zbawiciela
Parafia Blachownia - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Błaszki - Św. Anny
Parafia Bobolice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bogumiłowice - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Bolków - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Boluminek - Św. Wojciecha i Św. Katarzyny
Parafia Borowa Wieś - Św. Mikołaja
Parafia Borzęcin Dolny - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Bratkowice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Bruśnik - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Brzozówka - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Brzozówka - Zmartwychwstania Pańskiego
Parafia Budziwój - Matki Boskiej Śnieżnej
Parafia Bystra Podhalańska - Św. Marcina
Parafia Bytom Odrzański - Św. Hieronima
Parafia Chabielice - Św. Michała Archanioła
Parafia Chałupki Dębniańskie - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Chludowo - Wszystkich Świętych
Parafia Chobrzany - Św. Jana Ewangelisty
Parafia Chotów - Św. Idziego Opata
Parafia Chwaliszew - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Czapury - Św. Augustyna
Parafia Czarny Las - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Czernice Borowe - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Dąbrowica - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dąbrowica - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Dąbrówki Breńskie - Przemienienia Pańskiego
Parafia Dębe Wielkie - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Długołęka - Św. Michała Archanioła
Parafia Długołęka - Św. Anny
Parafia Domecko - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dydnia - Św. Michała Archanioła i Św. Anny
Parafia Działoszyce - Świętej Trójcy
Parafia Dzwola - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Florynka - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Frydrychowice - Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
Parafia Gaworzyce - Św. Barbary Dziewicy i Męczennicy
Parafia Gierczyce - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Gierczyce - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Głogoczów - Św. Marii Magdaleny
Parafia Główczyce - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Godziszów - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Golcowa - Św. Barbary
Parafia Gołąb - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Św. Floriana i Św. Katarzyny
Parafia Gorlice - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gorlice - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Gorlice - Przemienienia Pańskiego
Parafia Gorlice - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Gorlice - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Gorzyce Tarnobrzeskie - Św. Franciszka Salezego
Parafia Gostycyn - Św. Marcina
Parafia Goźlin - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Grębocin - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Grodziec - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Grodziec - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Gronowo - Bł. Reginy Protmann
Parafia Gronowo - Św. Mikołaja
Parafia Gryfice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gryfice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Hoczew - Św. Anny
Parafia Humniska - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Humniska - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Iłowa - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Jabłonka - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Janina - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Jaroszów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Jasionka - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jasionka - Św. Stanisława Kostki
Parafia Jastkowice - Przemienienia Pańskiego
Parafia Jawornik Polski - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Jaworzna - Przemienienia Pańskiego
Parafia Jerka - Św. Kazimierza
Parafia Józefosław - Św. Józefa Opiekuna Pracy
Parafia Kaczyce - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Kamienica Królewska - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Kaszów - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Kaszów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Kąty Wrocławskie - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Kicin - Św. Józefa Oblubieńca NMP
Parafia Kiekrz - Św. Michała Archanioła
Parafia Kietrz - Św. Tomasza Apostoła
Parafia Klecza - Św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika
Parafia Kleosin - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Klukowa Huta - Najśwjętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia
Parafia Kłaj - Św. Józefa Robotnika
Parafia Kobylin - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Kobylin - Narodzenia Pańskiego
Parafia Kobylnica - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Kobylnica - Świętego Krzyża
Parafia Kochcice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Kociszew - Św. Teodora Męczennika
Parafia Kokoszkowy - Św. Barbary
Parafia Kolbudy - Św. Floriana
Parafia Kolbuszowa Górna - Najświetszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia Kołczygłowy - Chrystusa Króla
Parafia Koperniki - Św. Mikołaja
Parafia Korczew - Św. Katarzyny Panny i Męczennicy
Parafia Kosakowo - Św. Antoniego Padweskiego
Parafia Kosowy - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Kostów - Św. Augustyna
Parafia Koszarawa-Bystra - Stygmatów Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Koszarawa - Św. Karola Boromeusza
Parafia Koszyce Wielkie - Przemienienia Pańskiego
Parafia Koźle - Św. Szczepana
Parafia Koźminek - Św. Jana Ewangelisty
Parafia Kruszewo - Św. Wojciecha
Parafia Krzeczów - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Krzeczów - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Krzeczów - Św. Zofii
Parafia Krzelów - Św. Marcina Biskupa
Parafia Krzemienica - Matki Bożej Pocieszenia
Parafia Krzemienica - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Krzymów - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Krzynowłoga Mała - Św. Dominika
Parafia Krzywcza - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Książnice Wielkie - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kuczki - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kurzelów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kuźnia Raciborska - Św. Marii Magdaleny
Parafia Leszno - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Leszno - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Leszno - Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Leszno - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Leszno - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Leszno - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Leszno - Świętego Krzyża
Parafia Leszno - Św. Kazimierza
Parafia Leszno - Św. Mikołaja
Parafia Leszno - Św. Józefa
Parafia Leśnica - Św. Jana Nepomucena
Parafia Leśnica - Trójcy Świętej
Parafia Ligota Prószkowska - Św. Mikołaja
Parafia Lipe - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Lipiny - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Lipnica - Jasnogórskiej Królowej Polski
Parafia Lipnica - Matki Bożej Pocieszenia
Parafia Lipnica - Św. Michała Archanioła
Parafia Lipowa - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Lipowa - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Lubenia - Św. Urszuli
Parafia Lubin - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lubiń - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lubin - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Lubin - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Lubin - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Lubiń - Matki Bożej Jasnogórskiej
Parafia Lubin - Św. Jana Sarkandra
Parafia Lubin - Św. Jana Bosko
Parafia Lubin - Św. Barbary
Parafia Ludźmierz - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lutynia - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lutynia - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łapy - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Łapy - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Łapy - Krzyża Świętego
Parafia Łąka - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Łąka - Św. Onufrego Pustelnika
Parafia Łąka - Św. Mikołaja
Parafia Łączna - Św. Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Łodygowice - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Łowiczek - Świętego Krzyża
Parafia Malanów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Masłów - Przemienienia Pańskiego
Parafia Mchy - Św. Marcina Biskupa
Parafia Mechnica - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Mielec - Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
Parafia Mielec - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Mielec - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Mielec - Św. Marka Ewangelisty
Parafia Mielec - Ducha Świętego
Parafia Mierzeszyn - Św. Bartłomieja
Parafia Mieścisko - Św. Michała Archanioła
Parafia Międzychód - Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela
Parafia Międzychód - Niepokalanego Serca Maryi
Parafia Międzylesie - Bożego Ciała
Parafia Międzyzdroje - Św. Piotra Apostoła
Parafia Miłowice - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Miłomłyn - Św. Bartłomieja
Parafia Mińsk Mazowiecki - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Mińsk Mazowiecki - Św. Michała Archanioła
Parafia Mińsk Mazowiecki - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Mińsk Mazowiecki - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Mircze - Zmartwychwstania Pańskiego
Parafia Mirków - Św. Brata Alberta Chmielowskiego
Parafia Mirosławiec - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Mokrzyska - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Mórka - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Mszano - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Murzasichle - Najświętszej Maryi Panny Królowej
Parafia Nadarzyn - Św. Klemensa
Parafia Nidek - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Nowe Bystre - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Nowe Chechło - Św. Brata Alberta
Parafia Nowe Miasto Lubawskie - Św. Tomasza Apostoła
Parafia Obrzycko - Św. Piotra i Pawła
Parafia Odolanów - Św. Barbary
Parafia Odolanów - Św. Marcina
Parafia Ogrodniki - Chrystusa Króla
Parafia Oleszyce - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Orle - Św. Macieja Apostoła
Parafia Orle - Św. Piotra i Pawła
Parafia Orle - Św. Doroty
Parafia Ostroróg - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Ostrów - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Św. Stanisława Kostki
Parafia Ostrów - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Ostrów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Ostrów - Św. Fabiana i Sebastiana
Parafia Ostrowite - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Ostrowite - Św. Stanisława Kostki
Parafia Ostrowite - Św. Mateusza Apostoła
Parafia Ostrowite - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Ostrowite - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Ostrożnica - Ducha Świętego
Parafia Owińska - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Pakosław - Św. Walentego i Macierzyństwa Bożego Maryi Dziewicy
Parafia Pawłów - Św. Piotra i Pawła Apostołów
Parafia Pawłów - Św. Michała Archanioła
Parafia Pawłów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Pawłów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Piaseczno - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Piaseczno - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Piaseczno - Św. Anny
Parafia Piechowice - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Pilica - Św. Jana Chrzciciela i Ewangelisty
Parafia Podłęże - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Porąbka Uszewska - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Poświętne - Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha Biskupa
Parafia Poświętne - Przemienienia Pańskiego
Parafia Powidz - Św. Mikołaja
Parafia Prażmów - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Proboszczewice - Św. Floriana
Parafia Prószków - Św. Jerzego
Parafia Pruchna - Św. Anny
Parafia Przyborów - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Przyborów - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Przyborów - Św. Jana Kantego
Parafia Przysiersk - Św. Wawrzyńca
Parafia Psary - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Psary - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Psary - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Psary - Matki Boskiej Pięknej Miłości
Parafia Psary - Św. Piotra i Pawła
Parafia Pyzdry - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Raczyn - Św. Józefa
Parafia Raczyn - Św. Tekli
Parafia Radomicko - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Raszyn - Św. Szczepana
Parafia Rawa Mazowiecka - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rawa Mazowiecka - Św. Pawła od Krzyża
Parafia Ręczno - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Rogalin - Św. Marcelina
Parafia Rojewo - Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
Parafia Rokitno - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rokitno - Matki Bożej Królowej Rokitniańskiej
Parafia Rokitno - Św. Marii Magdaleny
Parafia Rokitno - Świętej Trójcy
Parafia Rozłazino - Św. Wojciecha
Parafia Rusko - Św. Wojciecha
Parafia Rzozów - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Rzyki - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Sadki - Św. Wojciecha
Parafia Sadlinki - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Sawin - Przemienienia Pańskiego
Parafia Serokomla - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Sępopol - Św. Michała Archanioła
Parafia Sietesz - Św. Antoniego
Parafia Siewierz - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Siewierz - Św. Macieja Apostoła
Parafia Skalmierzyce - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Skawica - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Skroniów - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Sośnicowice - Św. Jakuba
Parafia Stary Wiśnicz - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Stoczek Łukowski - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Straszyn - Św. Jacka Odrowąża
Parafia Stryszawa - Św. Anny
Parafia Stryszów - Św. Jana z Kęt
Parafia Strzałkowo - Św. Doroty Dziewicy i Męczennicy
Parafia Suchowola - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Suchowola - Przemienienia Pańskiego
Parafia Sulechów - Św. Stanisława Kostki
Parafia Sulechów - Podwyższenia Krzyża
Parafia Swarzędz - Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych
Parafia Swarzędz - Chrystusa Jedynego Zbawiciela
Parafia Swarzędz - Matki Bożej Miłosierdzia
Parafia Swarzędz - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Swarzędz - Św. Marcina Biskupa
Parafia Szczyrzyc - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej i Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Szprotawa - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Szprotawa - Przemienienia Pańskiego
Parafia Szprotawa - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Szydłów - Św. Władysława
Parafia Ślemień - Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Śnieciska - Św. Marcina
Parafia Świątniki Górne - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Świba - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Świlcza - Matki Bożej Wniebowziętej
Parafia Tarnawiec - Św. Józefa
Parafia Topczewo - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Trzebieszów - Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników
Parafia Trześniów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Trzetrzewina - Matki Bożej Pocieszenia
Parafia Tuchorza - Trójcy Świętej
Parafia Tuchów - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Tuchów - Św. Jakuba Starszego Apostoła
Parafia Turbia - Św. Leonarda
Parafia Tursko - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Tychowo - Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia Tykocin - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Tyszowce - Św. Leonarda
Parafia Uciechów - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Wadowice - Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wadowice - Św. Piotra Apostoła
Parafia Werynia - Św. Maksymiliana Marii Kolbe
Parafia Wiązownica - Św. Walentego i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wiązownica - Św. Michała Archanioła
Parafia Wierbka - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wierzchucino - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Wonieść - Św. Wawrzyńca
Parafia Wrzoski - Św. Józefa Robotnika
Parafia Wyrzysk - Św. Marcina Biskupa
Parafia Wysin - Wszystkich Świętych
Parafia Zabłudów - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Zabrzeg - Św. Józefa
Parafia Zagrodno - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Zakroczym - Św. Józefa