Sitemap - mapa strony - cz. 3

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Parafia Zawoja - Św. Józefa Robotnika
Parafia Zawoja - Św. Klemensa
Parafia Zbylitowska Góra - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Zelów - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Zembrzyce - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Zendek - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Ząb - Św. Anny
Parafia Żelistrzewo - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Żyraków - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Adamów - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Adamów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Bachórz - Św. Wojciecha
Parafia Baćkowice - Św. Mikołaja
Parafia Baniocha - Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju
Parafia Baranowo - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Baranowo - Św. Józefa Oblubieńca NMP
Parafia Baranowo - Św. Bartłomieja
Parafia Barcin - Św. Maksymiliana M. Kolbego
Parafia Barcin - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Bądkowo - Św. Mateusza
Parafia Benice - Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
Parafia Benice - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Bielawa - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bielawa - Ducha Świętego
Parafia Bielicha - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Bieruń Stary - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Bierzgłowo - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bilcza - Św. Kazimierza
Parafia Błędów - Św. Prokopa Opata
Parafia Błociszewo - Św. Michała Archanioła
Parafia Bnin - Św. Wojciecha
Parafia Bolechowo - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Boruszowice - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Brąszewice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Bronów - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Brunary - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Brwinów - Św. Floriana
Parafia Brzeszcze - Św. Urbana
Parafia Bucz - Św. Barbary
Parafia Bujaków - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Bujaków - Św. Mikołaja
Parafia Bujny - Św. Wawrzyńca
Parafia Bukowno - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Bykowina - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Bykowina - Św. Barbary
Parafia Bytyń - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Chechło - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Chechło - Św. Walentego
Parafia Chłapowo - Miłosierdzia Bożego
Parafia Chmielnik Rzeszowski - Matki Bożej Łaskawej
Parafia Chrostkowo - Św. Barbary
Parafia Chrzanów - Matki Boskiej Ostrobramskiej
Parafia Chrzanów - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Chrzanów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Chrzanów - Świętej Rodziny
Parafia Chrzanów - Św. Mikołaja
Parafia Chrzanów - Św. Jacka
Parafia Ciachcin - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Cieklin - Św. Michała Archanioła
Parafia Cudzynowice - Wszystkich Świętych
Parafia Czarnowąsy - Bożego Ciała i Św. Alberta
Parafia Czarne - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Czarne - Św. Michała Archanioła
Parafia Czarnylas - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Czarnylas - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Czeluśnica - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Czerwieńsk - Św. Wojciecha
Parafia Czulice - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Dąbie Kujawskie - Świętej Trójcy
Parafia Dębowiec - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Dębowiec - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Dębowiec - Św. Małgorzaty
Parafia Dębowo - Św. Michała Archanioła
Parafia Długie Stare - Św. Marcina Biskupa
Parafia Dobrzany - Św. Michała Archanioła
Parafia Dobrzyniewo - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Drochlin - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Dubiecko - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dulcza Mała - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dziekanowice - Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dziekanowice - Św. Marcina
Parafia Dziemiany - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Dzierzgoń - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Dzierzgoń - Zesłania Ducha Świętego
Parafia Dzikowiec - Św. Mikołaja
Parafia Dzikowiec - Św. Marcina
Parafia Garbów Cukrownia - Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gawłów - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Głuszyna - Wszystkich Świętych
Parafia Godziszewo - Św. Jana Nepomucena
Parafia Gogolin - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Gogolin - Św. Anny i Św. Joachima
Parafia Golkowice - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Gościcino - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Grębocice - Św. Marcina
Parafia Grodziszcze - Św. Anny
Parafia Gronków - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gruta - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Grzawa - Ścięcia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Grzęska - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Horodło - Św. Jacka i Matki Bożej Różańcowej
Parafia Iwiec - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Parafia Iwonicz Zdrój - Matki Bożej Uzdrowienia Chorych i Św. Iwona
Parafia Izbica Kujawska - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Izdebki - Zwiastowania Pańskiego
Parafia Jaktorów - Świętej Rodziny
Parafia Jaworzyna Śląska - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jazgarzew - Św. Rocha
Parafia Jeziorany - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Jeziorzany - Miłosierdzia Bożego
Parafia Jeziorzany - Świętej Trójcy
Parafia Jodłownik - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jonkowo - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Kamesznica - Imienia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kamieniec - Matki Boskiej Królowej Świata
Parafia Kamieniec - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Kamieniec - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Karłowice Wielkie - Św. Marii Magdaleny
Parafia Karwia - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Katowice - Podwyższenia Krzyża Św. i Matki Boskiej Uzdrowienia Chorych
Parafia Katowice-Panewniki - Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Katowice - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Katowice-Piotrowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa i Św. Jana Bosko
Parafia Katowice - Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia Katowice - Podwyższenia Krzyża Świętego i Św. Herberta
Parafia Katowice - Świętej Rodziny i Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Katowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Katowice - Zaśnięcia Przenajświętszej Maryi Panny
Parafia Katowice-Piotrowice - Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Parafia Katowice-Zarzecze - Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych
Parafia Katowice - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Katowice-Murcki - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Katowice - Koszutka - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Katowice-Podlesie - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Katowice - Brynów - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Katowice - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Katowice - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Katowice - Matki Boskiej Piekarskiej
Parafia Katowice-Dąb - Św. Jana i Pawła Męczenników
Parafia Katowice - Św. Kazimierza Królewicza
Parafia Katowice-Kostuchna - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Katowice - Przemienienia Pańskiego
Parafia Katowice - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Katowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Katowice - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Katowice-Józefowiec - Św. Józefa Robotnika
Parafia Katowice-Załęska Hałda - Św. Cyryla i Metodego
Parafia Katowice - Opatrzności Bożej
Parafia Katowice - Chrystusa Króla
Parafia Katowice- Bogucice - Św. Szczepana
Parafia Katowice-Załęże - Św. Józefa
Parafia Katowice-Janów - Św. Anny
Parafia Katowice - Św. Jacka
Parafia Kawice - Św. Wojciecha i Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Kawnice - Matki Bożej Pocieszenia
Parafia Kazanów - Przemienienia Pańskiego
Parafia Kępno - Św. Marcina Biskupa
Parafia Kiczki - Św. Anny
Parafia Kiełczygłów - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Kiełków - Zmartwychwstania Pańskiego
Parafia Kluszkowce - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Kłomnice - Św. Marcina
Parafia Kłóbka - Św. Prokopa
Parafia Kodeń - Św. Anny
Parafia Kolbuszowa - Wszystkich Świętych
Parafia Kolbuszowa - Św. Brata Alberta
Parafia Komorów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Komorów - Matki Kościoła
Parafia Konojad - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Kończyce Wielkie - Św. Michała Archanioła
Parafia Koryta - Św. Mikołaja i Matki Boskiej Szkaplerznej
Parafia Koszuty - Św. Katarzyny i Najświętszego Serca Jezusa
Parafia Kotulin - Św. Michała Archanioła
Parafia Krempna - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Krostoszowice - Św. Jana Nepomucena
Parafia Krzesk - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Krzyszkowice - Św. Anny
Parafia Krzyżowa - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Książki - Świętej Trójcy
Parafia Kujawy - Świętej Trójcy
Parafia Kunice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Kunice - Św. Wawrzyńca Męczennika
Parafia Lichnowy - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Lichnowy - Św. Urszuli
Parafia Ligota - Opatrzności Bożej
Parafia Lipinki - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lipinki - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Lipinki - Maryi Wspomożenia Wiernych
Parafia Lubiewo - Św. Mikołaja
Parafia Lubinia Mała - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Lubsza - Nawiedzenia Najwiętszej Maryi Panny
Parafia Ludzisko - Św. Mikołaja
Parafia Lutoryż - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Ładna - Przemienienia Pańskiego
Parafia Łaziska - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łąkociny - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Łętownia - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Łętownia - Św. Katarzyny
Parafia Łódź - Najświętszego Serca Jezusowego i Św. Marii Małgorzaty Alacoque
Parafia Łódź - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i Św. Antoniego Marii Klareta
Parafia Łódź - Andrzejów - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łódź - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łódź - Łagewniki - Św. Antoniego Padewskiego i Św. Jana Chrzciciela
Parafia Łódź - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Łódź - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łódź - Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju
Parafia Łódź - Najświętszej Maryi Panny Matki Odkupiciela
Parafia Łódź - Św. Łukasza Ewangelisty i Św. Floriana
Parafia Łódź - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Łódź - Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych
Parafia Łódź - Błogosławionego Papieża Jana XXIII
Parafia Łódź - Najświętszej Maryi Panny Łaskawej
Parafia Łódź - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Łódź - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Łódź - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Łódź - Św. Doroty i Św. Jana Chrzciciela
Parafia Łódź - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Łódź - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Łódź - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Łódź - Zmartwychwstania Pańskiego
Parafia Łódź - Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Łódź - Najświętszego Imienia Maryi
Parafia Łódź - Św. Judy Tadeusza Apostoła
Parafia Łódź - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Łódź - Najświętszego Imienia Jezus
Parafia Łódź - Św. Alberta Chmielowskiego
Parafia Łódź - Matki Bożej Jasnogórskiej
Parafia Łódź - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Łódź - Przemienienia Pańskiego
Parafia Łódź - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Łódź - Matki Bożej Pocieszenia
Parafia Łódź - Najświętszego Sakramentu
Parafia Łódź - Bł. Urszuli Ledóchowskiej
Parafia Łódź - Najświętszego Zbawiciela
Parafia Łódź - Zesłania Ducha Świętego
Parafia Łódź - Św. Michała Archanioła
Parafia Łódź - Św. Rafała Kalinowskiego
Parafia Łódź - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Łódź - Matki Bożej Anielskiej
Parafia Łódź - Św. Elżbiety Węgierskiej
Parafia Łódź - Św. Wincentego Pallottiego
Parafia Łódź - Matki Boskiej Zwycięskiej
Parafia Łódź - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Łódź - Najświętszej Eucharystii
Parafia Łódź - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Łódź - Św. Faustyny Kowalskiej
Parafia Łódź - Zesłania Ducha Świętego
Parafia Łódź - Św. Mateusza Ewangelisty
Parafia Łódź - Św. Stanisława Kostki
Parafia Łódź - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Łódź - Chrystusa Odkupiciela
Parafia Łódź - Miłosierdzia Bożego
Parafia Łódź - Św. Marka Ewangelisty
Parafia Łódź - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Łódź - Ofiarowania Pańskiego
Parafia Łódź - Św. Jana Ewangelisty
Parafia Łódź - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Łódź - Opatrzności Bożej
Parafia Łódź - Dobrego Pasterza
Parafia Łódź - Opieki Św. Józefa
Parafia Łódź - Chrystusa Króla
Parafia Łódź - Świętej Rodziny
Parafia Łódź - Św. Kazimierza
Parafia Łódź - Św. Wojciecha
Parafia Łódź - Św. Jerzego
Parafia Łódź-Ruda - Św. Józefa
Parafia Łódź - Św. Anny
Parafia Łomna - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Ługi - Matki Boskiej Fatimskiej
Parafia Ługi - Św. Wawrzyńca
Parafia Malec - Św. Jana Kantego
Parafia Maniewo - Św. Mikołaja
Parafia Mąkoszyce - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Mąkoszyce - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Mełgiew - Św. Wita Męczennika
Parafia Michalczowa - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Mieszków - Św. Wawrzyńca
Parafia Miętne - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Milejów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Antoniego Padewskiego
Parafia Milejów - Opieki Św. Józefa
Parafia Mokrsko - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
Parafia Moniatycze - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Mrowla - Św. Łukasza Ewangelisty
Parafia Nakło - Św. Piotra i Pawła
Parafia Nakło - Św. Mikołaja
Parafia Naprawa - Św. Faustyny Kowalskiej
Parafia Nawsie - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Nidzica - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Św. Wojciecha
Parafia Nidzica - Miłosierdzia Bożego
Parafia Nidzica - Bł. Bolesławy Lament
Parafia Nieboczowy - Św. Józefa Robotnika
Parafia Niedźwiada - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Niedźwiada - Chrystusa Króla
Parafia Niegów - Trójcy Świętej
Parafia Niemcz - Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
Parafia Nowa Góra - Zesłania Ducha Świętego
Parafia Nozdrzec - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Objezierze - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Obrowo - Miłosierdzia Bożego
Parafia Ochle - Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Olsztyn - Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia
Parafia Olsztyn - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Św. Archaniołów
Parafia Olsztyn-Likusy - Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
Parafia Olsztyn - Pokrowa Przenajświętszej Bogurodzicy Marii
Parafia Olsztyn - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Olsztyn - Bogarodzicy Dziewicy Matki Kościoła
Parafia Olsztyn - Opieki Najświętszej Maryi Panny
Parafia Olsztyn - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Olsztyn - Chrystusa Odkupiciela Człowieka
Parafia Olsztyn - Matki Boskiej Saletyńskiej
Parafia Olsztyn - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Olsztyn - Bł. Franciszki Siedliskiej
Parafia Olsztyn - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Olsztyn - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Olsztyn - Miłosierdzia Bożego
Parafia Olsztyn - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Olsztyn - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Olsztyn - Chrystusa Króla
Parafia Olsztyn - Św. Wojciecha
Parafia Olsztyn-Gutkowo - Św. Wawrzyńca
Parafia Olsztyn - Św. Józefa
Parafia Olsztyn - Św. Anny
Parafia Olsztyn - Bł. Arnolda
Parafia Ołtarzew - Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów
Parafia Oporowo - Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej
Parafia Orszymowo - Św. Floriana
Parafia Ostrowo - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ostrowo - Matki Boskiej Szkaplerznej
Parafia Ostrowo - Św. Mateusza
Parafia Ożarów Mazowiecki - Miłosierdzia Bożego
Parafia Pątnów - Św. Jana Ewangelisty
Parafia Petrykozy - Św. Doroty
Parafia Piasek - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Piątkowa - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Piątkowa - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Pieczyska - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Piłka - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Piotrkowice-Zarzecze - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Piotrkowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Piotrkowice - Zwiastowania Pańskiego
Parafia Plewiska - Św. Faustyny Kowalskiej
Parafia Płaza - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Pniów - Św. Zygmunta
Parafia Podwilk - Św. Marcina
Parafia Połajewo - Św. Michała Archanioła
Parafia Połajewo - Świętej Trójcy
Parafia Potok - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Potok - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Potok Wielki - Św. Mikołaja
Parafia Powroźnik - Św. Jakuba Młodszego Apostoła
Parafia Poznowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Pruszków - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Pruszków - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Pruszków - Św. Kazimierza
Parafia Pruszków - Św. Edwarda
Parafia Przegędza - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Przesławice - Matki Kościoła
Parafia Przyrów - Św. Doroty
Parafia Pyrzyce - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Pyrzyce - Św. Ottona
Parafia Pyskowice - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Pyskowice - Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
Parafia Pyskowice - Św. Mikołaja
Parafia Raciążek - Św. Hieronima
Parafia Radocza - Przemienienia Pańskiego
Parafia Radoryż Kościelny - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Ratnowice - Św. Marcina Biskupa
Parafia Rawicz - Chrystusa Króla i Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rawicz - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Rawicz - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Rogóźno - Św. Wawrzyńca Męczennika
Parafia Rogóźno - Św. Wojciecha
Parafia Rożnów - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika i Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Równe - Św. Mikołaja Biskupa i Matki Bożej z Góry Karmel
Parafia Równe - Św. Piotra i Pawła
Parafia Ruchocice - Św. Urszuli
Parafia Rybie - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Rybna - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Rybna - Św. Kazimierza
Parafia Rybnik - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rybnik-Wielopole - Św. Katarzyny i Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Rybnik-Kamień - Św. Brata Alberta Chmielowskiego
Parafia Rybnik - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Rybnik - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Rybnik - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Rybnik - Św. Józefa Robotnika
Parafia Rybnik - Św. Jana Sarkandra
Parafia Rybnik-Golejów - Chrystusa Króla
Parafia Rybnik - Królowej Apostołów
Parafia Rybnik - Św. Józefa
Parafia Sadlno - Św. Mikołaja
Parafia Samoklęski - Św. Marii Magdaleny
Parafia Sanka - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Sępólno Krajeńskie - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Siedlce - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Siedlce - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Siedlce - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Siedlce - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Siedlce - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Siedlce - Św. Michała Archanioła
Parafia Siedlce - Miłosierdzia Bożego
Parafia Siedlce - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Siedlce - Ducha Świętego
Parafia Siedlce - Bożego Ciała
Parafia Siedlce - Św. Józefa
Parafia Siemowo - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Sierakowice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Sierakowice - Św. Marcina
Parafia Sieroty - Wszystkich Świętych
Parafia Skalnik - Św. Klemensa I Papieża
Parafia Skawa - Najświętszej Marii Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia Skrbeńsko - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Skrzeszew - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Sobienie Jeziory - Wszystkich Świętych
Parafia Sobików - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Somonino - Przemienienia Pańskiego
Parafia Staniątki - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Stara Iwiczna - Zesłania Ducha Świętego
Parafia Stegna - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Strażów - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Strojec - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Strzegowo - Św. Anny
Parafia Strzelin - Matki Chrystusa i Św. Jana Apostoła
Parafia Strzelin - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Stupsk - Św. Wojciecha
Parafia Szaflary - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Szarowola - Krzyża Świętego
Parafia Szczedrzyk - Św. Mikołaja
Parafia Szówsko - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Szyszki - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Śmiłowo - Św. Małgorzaty Panny i Męczennicy i Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Tarnawa Górna - Św. Wojciecha
Parafia Trepcza - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Trzcianka - Matki Bożej Saletyńskiej
Parafia Trzcianka - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Trzcianne - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Trzebinia-Siersza - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Trzebinia - Matki Bożej Królowej Różańca Świętego
Parafia Trzebinia - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Trzebinia - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Trzebinia-Krystynów - Św. Barbary
Parafia Tuły - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Uście Gorlickie - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Uście Gorlickie - Św. Parascewi
Parafia Wadowice Dolne - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Walce - Św. Walentego
Parafia Węgliniec - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Wiązowna - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Wieleń - Wniebowzięcia Matki Bożej i Św. Michała
Parafia Wieleń - Św. Rocha
Parafia Wilcza - Św. Mikołaja
Parafia Witnica - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Witnica - Chrystusa Króla
Parafia Włochy - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Włosienica - Św. Michała Archanioła
Parafia Włóki - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Wólka Niedźwiedzka - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Wólka Podleśna - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Wrzosowa - Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Parafia Wygnanowice - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wysoka Strzyżowska - Św. Józefa
Parafia Występ - Św. Brata Alberta Chmielowskiego
Parafia Wyżne - Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych
Parafia Zagłoba - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Zagórze - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zagórzyca - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zaniemyśl - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zaniemyśl - Św. Wawrzyńca
Parafia Zawadka Osiecka - Miłosierdzia Bożego
Parafia Zbrosławice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zdzieszowice - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Zgłobice - Św. Brata Alberta
Parafia Zimnowoda - Świętej Trójcy
Parafia Złotoria - Św. Józefa
Parafia Zręcin - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Żarów - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Żelazna - Wszystkich Świętych
Parafia Żelazna - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Żelazna - Św. Mikołaja
Parafia Żeleźnikowa - Św. Michała Archanioła
Parafia Żerniki Wrocławskie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Żulice - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Aleksandria - Św. Maksymiliana Maria Kolbego
Parafia Aleksandrów - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Aleksandrów - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Bagno - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Barwałd Dolny - Św. Erazma Biskupa i Męczennika
Parafia Belsk Duży - Świętej Trójcy
Parafia Białaczów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Białka Tatrzańska - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Biała Niżna - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Biała Piska - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Białogóra - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Białopole - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Bielowicko - Św. Wawrzyńca
Parafia Biskupice Radłowskie - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Błonie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Błonie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Błonie - Narodzenia Pańskiego
Parafia Błonie - Św. Trójcy
Parafia Bochnia - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Bochnia - Św. Jana Nepomucena
Parafia Bochnia - Św. Pawła Apostoła
Parafia Boreczno - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Borki - Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
Parafia Borki - Matki Bożej Fatimskiej - Różańcowej
Parafia Brańsk - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Brańszczyk - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Brenna - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Brzezia Łąka - Św. Mikołaja
Parafia Brzezinki - Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata
Parafia Brzoza - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Brzozowa - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Brzozowa - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Bukowiec - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bukowiec - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Bukowiec - Św. Marcina
Parafia Bukowa - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Bukowa - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Bysław - Przemienienia Pańskiego
Parafia Bystrzyca Kłodzka - Św. Michała Archanioła
Parafia Cegłów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Chęciny - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Chlewice - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Chocicza - Miłosierdzia Bożego
Parafia Chociwel - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Chodzież - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Chodzież - Św. Floriana
Parafia Chróścice - Św. Jadwigi
Parafia Chrośla - Bł. Honorata Koźmińskiego
Parafia Chróstnik - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Chrząstowice - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Chrzypsko Wielkie - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Cisiec - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Cygany - Wniebowstąpienia Pana Jezusa
Parafia Cygany - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Czarków - Św. Józefa Robotnika
Parafia Czarna Woda - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Czarnocin - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Czarnocin - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Czarże - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Czeladź - Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
Parafia Czeladź - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
Parafia Czeladź - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Czeladź - Św. Mateusza Apostoła
Parafia Czeladź - Św. Wojciecha
Parafia Czerniewice - Św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy
Parafia Czerniewice - Św. Antoniego
Parafia Czerwonka - Św. Marii Magdaleny
Parafia Ćmielów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ćmińsk - Świętej Trójcy
Parafia Dalachów - Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Parafia Dąbrowa Szlachecka - Najświętszej Marii Panny Królowej Polski
Parafia Długa Kościelna - Św. Anny
Parafia Dłutów - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Dobieszyn - Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Parafia Dobieszyn - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Dobromierz - Św. Michała Archanioła
Parafia Domatków - Miłosierdzia Bożego
Parafia Drobin - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Dywity - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Fałkowice - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Filipowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Filipowice - Matki Bożej Śnieżnej
Parafia Gaboń - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Garbatka - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Garczegorze - Św. Marii Magdaleny
Parafia Giebułtów - Św. Michała Archanioła
Parafia Giebułtów - Św. Idziego
Parafia Gniew - Św. Mikołaja
Parafia Gnojno - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Gnojno - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Godowa - Św. Krzysztofa
Parafia Golczewo - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Goleszów - Św. Michała Archanioła
Parafia Gostkowo - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gozdnica - Św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika
Parafia Górki Śląskie - Dobrego Pasterza
Parafia Góra Ropczycka - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Gracze - Świętej Trójcy
Parafia Grążawy - Św. Marcina
Parafia Grobniki - Ścięcia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Grotniki - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Grudusk - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Grudusk - Przemienienia Pańskiego
Parafia Grzędzice - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Gumino - Św. Pankracego
Parafia Husów - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Izabelin - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Izdebnik - Św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy
Parafia Jaćmierz - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Janików - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Janików - Św. Anny
Parafia Janków Przygodzki - Św. Józefa
Parafia Janowice Wielkie - Chrystusa Króla
Parafia Janów - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Janów - Św. Jerzego
Parafia Jarocin - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Jarocin - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Jarocin - Chrystusa Króla
Parafia Jarocin - Św. Marcina
Parafia Jarocin - Św. Zygmunta
Parafia Jaroszowice - Św. Izydora
Parafia Jastrzębie Zdrój - Najświętszej Maryi Panny Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej
Parafia Jastrzębie Zdrój-Ruptawa - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jastrzębie Zdrój - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Jastrzębie Zdrój - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Jastrzębie Zdrój - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Jastrzębie Zdrój - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Jastrzębie Zdrój - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Jastrzębie Zdrój - Miłosierdzia Bożego
Parafia Jastrzębie Zdrój - Wszystkich Świętych
Parafia Jastrzębie Zdrój - Św. Barbary i Św. Józefa
Parafia Jastrzębie Zdrój - Św. Brata Alberta
Parafia Jastrzębie Zdrój - Św. Katarzyny
Parafia Jaszkotle - Wniebowstąpienia Pana Jezusa
Parafia Jedlińsk - Św. Apostołów Piotra i Andrzeja
Parafia Jerzmanowice - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Kamień Krajeński - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Karlino - Św. Michała Archanioła
Parafia Karpacz - Nawiedzenia Naświętszej Maryi Panny
Parafia Kasina Wielka - Św. Marii Magdaleny
Parafia Kaszczor - Św. Wojciecha
Parafia Kikół - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Klwów - Św. Macieja Apostoła
Parafia Kobyla - Niepokalanego Serca Maryi
Parafia Kobyle - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Koluszki - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Koluszki - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Konin - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Konin - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Konin - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Konin - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Konin - Św. Faustyny Kowalskiej
Parafia Konin - Bł. Jerzego Matulewicza
Parafia Konin - Miłosierdzia Bożego
Parafia Konin - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Konin - Św. Marii Magdaleny
Parafia Konin - Św. Bartłomieja
Parafia Konin - Św. Wojciecha
Parafia Kopytowa - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Korfantów - Trójcy Świętej
Parafia Korytnica - Św. Wawrzyńca
Parafia Korytnica - Św. Floriana
Parafia Kościelisko - Św. Kazimierza Królewicza
Parafia Kotórz Wielki - Św. Michała Archanioła
Parafia Kowala - Św. Wojciecha
Parafia Kozłowice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Koźmice Wielkie - Trójcy Świętej
Parafia Kożuchów - Matki Bożej Gromnicznej
Parafia Kramarzyny - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Krasiczyn - Św. Marcina
Parafia Krośnica - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Kryg - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Krzeszyce - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Ksawerów - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Książ Mały - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kuczków - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Kuczków - Św. Marcina Biskupa
Parafia Kupno - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Kurowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Kwaczała - Św. Stanisława Kostki
Parafia Lanckorona - Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela
Parafia Lasocice - Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej
Parafia Laszki - Św. Zofii i Św. Szczepana
Parafia Legionowo - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Legionowo - Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Parafia Legionowo - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Legionowo - Miłosierdzia Bożego
Parafia Legionowo - Św. Jana Kantego
Parafia Leńcze - Św. Piotra i Pawła
Parafia Lubniewice - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Lubojna - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Luboszyce - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Luboszyce - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Łabiszyn - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łabiszyn - Św. Mikołaja
Parafia Łagiewniki - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łańcut - Św. Stanisława Biskupa
Parafia Łańcut - Chrystusa Króla
Parafia Łańcut - Św. Józefa
Parafia Łaszczów - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Łaszczówka - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Łęki Górne - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Łobżenica - Świętej Trójcy
Parafia Łopuszna - Świętej Trójcy
Parafia Łosiniec - Św. Michała Archanioła i Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łubiana - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Łubowice - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łukawiec - Miłosierdzia Bożego
Parafia Łukawiec - Objawienia Pańskiego
Parafia Marcyporęba - Św. Marcina
Parafia Markowice - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Mądre - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Mchawa - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Miedary - Św. Floriana
Parafia Mieleszyn - Św. Marii Magdaleny
Parafia Mieszkowice - Przemienienia Pańskiego
Parafia Międzybórz - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Miękinia - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Miętustwo - Najświętszej Marii Panny Królowej Polski
Parafia Mikołajewice - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Mikoszewo - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Miłkowice - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Miłkowice - Św. Mikołaja
Parafia Miłobądz - Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
Parafia Miłoszyce - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Mirzec - Św. Leonarda
Parafia Miszkowice - Wszystkich Świętych
Parafia Mroków - Św. Stanisława Kostki
Parafia Mścice - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Murów - Świętej Trójcy
Parafia Mykanów - Św. Leonarda
Parafia Mysłakowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Mysłowice - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Mysłowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Mysłowice - Ścięcia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Mysłowice - Ciała i Krwi Pańskiej
Parafia Mysłowice - Świętego Krzyża
Parafia Mysłowice-Morgi - Św. Jacka
Parafia Nagawczyna - Chrystusa Dobrego Pasterza
Parafia Narol - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Nasutów - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Niedzica - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Nieporęt - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Niestępowo - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Nowa Wieś Książęca - Świętej Trójcy
Parafia Nurzec Stacja - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Odolion - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Olchowa - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Oleksin - Św. Aleksego
Parafia Ołobok - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Ołobok - Św. Jana Ewangelisty
Parafia Opalenica - Św. Mateusza
Parafia Opalenica - Św. Józefa
Parafia Orawka - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Orłowo - Św. Kazimierza Królewicza
Parafia Orłowo - Św. Elżbiety
Parafia Osiecznica - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Osiecznica - Św. Maksymiliana M. Kolbego
Parafia Osiek Jasielski - Przemienienia Pańskiego
Parafia Osiek Wielki - Św. Bartłomieja
Parafia Ostojów - Bł. Don Orione
Parafia Ostrówek - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Ostrówek - Św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika
Parafia Ostrówek - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Ostrówek - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Ostrówek - Św. Izydora
Parafia Otwock-Wólka Mlądzka - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Otwock-Mlądz - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Otwock-Świder - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Otwock-Świder - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Otwock - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Otwock - Zesłania Ducha Świętego
Parafia Otwock - Św. Wincentego a Paulo
Parafia Otwock - Miłosierdzia Bożego
Parafia Paczółtowice - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Papowo Toruńskie - Św. Mikołaja
Parafia Parsęcko - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Piastów - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Piastów - Chrystusa Króla Wszechświata
Parafia Piastów - Św. Michała Archanioła
Parafia Piecki - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Pieńsk - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Pierzchnica - Św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy
Parafia Pionki - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Pionki - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Pionki - Św. Barbary
Parafia Pliszczyn - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Pniewnik - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Pniowiec - Matki Boskiej Królowej Wszechświata
Parafia Pokój - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Polanowice - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Polanowice - Św. Marka Ewangelisty
Parafia Police - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Police - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Police - Św. Kazimierza
Parafia Polichna - Św. Jana Vianney a
Parafia Poniszowice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Poraj - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Poręba Radlna - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Poręba Spytkowska - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Prokowo - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Prudnik - Św. Michała Archanioła
Parafia Prudnik - Miłosierdzia Bożego
Parafia Prusice - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Prusice - Św. Jadwigi
Parafia Pruszcz Gdański - Matki Bożej Nieustąjacej Pomocy
Parafia Pruszcz Gdański - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Pruszcz Gdański - Bł. Michała Kozala
Parafia Przeczyca - Matki Bożej Wniebowziętej
Parafia Przybysławice - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Przybysławice - Najświętszej Maryi Pannny Nieustającej Pomocy
Parafia Przybysławice - Przemienienia Pańskiego
Parafia Przyjaźń - Św. Jana Ewangelisty
Parafia Pszczew - Św. Marii Magdaleny
Parafia Pszczółki - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Pyszków - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Rakszawa - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Raszowa - Wszystkich Świętych
Parafia Raszowa - Opatrzności Bożej
Parafia Rdutów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Robakowo - Św. Józefa Robotnika
Parafia Rojewice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Rokiciny Podhalańskie - Miłosierdzia Bożego
Parafia Rossoszyca - Św. Wawrzyńca
Parafia Rostarzewo - Św. Józefa
Parafia Rozmierz - Św. Michała
Parafia Różanki - Św. Stanisława Kostki
Parafia Róża - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Rudołowice - Św. Mikołaja
Parafia Ruda - Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej
Parafia Ruda - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Rudzienko - Miłosierdzia Bożego
Parafia Ruja - Św. Łukasza Ewangelisty
Parafia Rutka Tartak - Matki Boskiej Królowej Polski
Parafia Ryglice - Św. Katarzyny
Parafia Rynarzewo - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Rzeszotary - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Rzeszotary - Świętego Krzyża
Parafia Rzgów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Rzgów - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Serock - Św. Anny
Parafia Sianów - Św. Stanisława Kostki
Parafia Siedliska Tuchowskie - Chrystusa Króla
Parafia Siemirowice - Św. Ignacego Loyoli
Parafia Sikórz - Św. Barbary
Parafia Skaryszew - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Sławęcin - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Sława - Św. Michała Archanioła
Parafia Smardzewo - Św. Stanisława Kostki
Parafia Smętowo Graniczne - Ciała i Krwi Pańskiej
Parafia Smolnica - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Smolnica - Św. Bartłomieja
Parafia Smoszewo - Św. Mateusza
Parafia Solec - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Solec - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Solec - Św. Wojciecha
Parafia Solec - Św. Katarzyny
Parafia Sromowce Wyżne - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Staniszcze Wielkie - Św. Karola Boromeusza
Parafia Stary Las - Św. Marcina Biskupa
Parafia Stare Opole - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Stawiski - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Stoki - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Stróża - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Stróża - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Stróża - Św. Kazimierza
Parafia Strzegom - Najświętszego Zbawiciela Świata i Matki Boskiej Szkaplerznej
Parafia Strzegom - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Strzegom - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Strzelce Górne - Św. Stanisława Kostki
Parafia Strzyżowice - Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata
Parafia Strzyżowice - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Sulejów - Świętej Trójcy
Parafia Sulejów - Św. Floriana
Parafia Sulów - Św. Rajmunda Nonnata
Parafia Szczuki - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Szczytno - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Szczytno - Św. Stanisława Kostki
Parafia Szczytno - Chrystusa Króla
Parafia Szczytno - Św. Brata Alberta
Parafia Szczytno - Świętego Krzyża
Parafia Szpetal Górny - Św. Józefa
Parafia Śleszowice - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Świdwin - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Świdwin - Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Świdwin - Św. Michała Archanioła
Parafia Świerczyna - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Świerczyna - Św. Łukasza Ewangelisty
Parafia Święcany - Św. Anny
Parafia Tarnawa - Św. Marcina Biskupa
Parafia Tarnawa Dolna - Św. Jana Kantego
Parafia Tomaszowice - Św. Piotra i Pawła
Parafia Trójca - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Trójca - Świętej Trójcy
Parafia Trzciel - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Tuliszków - Św. Wita
Parafia Turów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Turów - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Ujsoły - Św. Józefa Robotnika
Parafia Ulan Majorat - Św. Małgorzaty Panny i Męczennicy
Parafia Uniejów - Św. Floriana
Parafia Uniejów - Św. Wita
Parafia Ustroń - Hermanice - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Ustroń - Lipowiec - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Ustroń - Św. Brata Alberta
Parafia Ustroń - Dobrego Pasterza
Parafia Ustroń - Św. Klemensa
Parafia Ustroń - Św. Anny
Parafia Wadowice Górne - Św. Anny
Parafia Wejherowo - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Wejherowo - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Wejherowo - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Wejherowo - Chrystusa Króla
Parafia Wejherowo - Św. Leona Wielkiego
Parafia Wejherowo - Św. Anny
Parafia Węglewo - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Wieczfnia Kościelna - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Wielki Klincz - Świętej Rodziny
Parafia Wieniec - Przemienienia Pańskiego
Parafia Wierzbica - Matki Bożej Ostrobramskiej i Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Wierzbica - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Wietlin - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wietlin - Narodzenia Najświetszej Maryi Panny
Parafia Wigry - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wilczyna - Św. Jadwigi
Parafia Wilczyska - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wilczyska - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Wilga - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wisła Wielka - Świętej Trójcy
Parafia Wola - Św. Urbana Papieża i Męczennika
Parafia Wola Gułowska - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wolin - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Wyszki - Św. Andrzeja Apostola
Parafia Zadroże - Św. Marcina
Parafia Zagórz - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zagórz - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Zawadzkie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Zawadzkie - Świętej Rodziny
Parafia Zawidów - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Zbarzewo - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Żdanów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Zdziarzec - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zębowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dąbrowa Zielona - Św. Jakuba Starszego Apostoła
Parafia Ziemięcice - Św. Jadwigi
Parafia Żory-Rowień - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Żory-Rogoźna - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Żory - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Żory-Kleszczów - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Żory-Rój - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Żory - Św. Apostołów Filipa i Jakuba
Parafia Żory - Miłosierdzia Bożego
Parafia Żory-Osiny - Św. Józefa Robotnika
Parafia Żory-Kleszczówka - Św. Brata Alberta
Parafia Żarnów - Św. Mikołaja
Parafia Żerniki - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Żędowice - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Żurawica - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Żurawica - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Żurawiczki - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Abramów - Matki Bożej Karmelitańskiej
Parafia Aleksandrów Kujawski - Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia Aleksandrów Kujawski - Przemienienia Pańskiego
Parafia Andrespol - Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Parafia Babsk - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Balice - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Balice - Św. Rodziny
Parafia Barlinek - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Barlinek - Św. Bonifacego
Parafia Barlinek - Św. Wojciecha
Parafia Baryczka - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bełżec - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Bęczkowice - Zesłania Świętego Ducha
Parafia Będziemyśl - Św. Jacka
Parafia Biały Bór - Najświętszej Maryji Panny Królowej Polski
Parafia Biały Bór - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Biecz - Bożego Ciała
Parafia Biecz - Św. Anny
Parafia Biedrusko - Św. Warzyńca
Parafia Bielany Wrocławskie - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Bieliny Opoczyńskie - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Bierawa - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Bledzew - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Błenna - Św. Małgorzaty Panny i Męczennicy
Parafia Boiska - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Borek Szlachecki - Zwiastowania Pańskiego
Parafia Bożejowice - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Bramki - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Brudnowo - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Brynów - Najświętszych Imion Jezusa i Maryi
Parafia Brzeźno - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Brzeźno - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Brzeźno - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Brzóza Królewska - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Bystrzyca Stara - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Chełmek - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Chełmek - Miłosierdzia Bożego
Parafia Chocianów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Choczewo - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Chojnów - Niepokalanego Poczęcia najświętszej Maryi Panny
Parafia Chojnów - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Choszczno - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Choszczno - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Chotowa - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Ciągowice - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Ciechocinek - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Cielądz - Świętej Trójcy
Parafia Cieszyn - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Cieszyn - Imienia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Cieszyn - Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Cieszyn - Św. Michała Archanioła
Parafia Cieszyn - Św. Marii Magdaleny
Parafia Cieszyn - Opatrzności Bożej
Parafia Cieszyn - Św. Jerzego
Parafia Cieszyn - Św. Elżbiety
Parafia Czaplinek - Świętej Trójcy
Parafia Czarny Bór - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Czerwona Woda - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny