Sitemap - mapa strony - cz. 6

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Parafia Milanów - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Milik - Św. Męczenników Kosmy i Damiana
Parafia Mirachowo - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Mirów - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Mleczno - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Młochów - Św. Michała Archanioła
Parafia Mniszek - Św. Jana Chrzciciela i Św. Stanisława Kostki
Parafia Moszczanka - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Mrągowo - Św. Rafała Kalinowskiego
Parafia Mrągowo - Bł. Honorata Koźmińskiego
Parafia Mrągowo - Matki Bożej Saletyńskiej
Parafia Mrągowo - Św. Wojciecha
Parafia Mrągowo - Św. Ojca Pio
Parafia Mrągowo - Św. Brygidy
Parafia Myczków - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Narama - Matki Boskiej Szkaplerznej
Parafia Niedzieliska - Św. Feliksa Papieża Męczennika
Parafia Niepruszewo - Św. Wawrzyńca
Parafia Nisko-Malce - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Nisko - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Nisko - Św. Józefa-Opiekuna Rodzin
Parafia Nisko - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Nisko-Podwolina - Miłosierdzia Bożego
Parafia Niwa - Św. Wita
Parafia Niwnik - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Niziny - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Nowogród - Ścięcia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Nowy Dwór - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Nowy Dwór - Św. Wojciecha
Parafia Nowy Staw - Św. Mateusza Apostoła
Parafia Nożyno - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Ojrzanów - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny Ojrzanów
Parafia Okuniew - Św. Stanisława Kostki
Parafia Olchowiec - Przeniesienia Relikwi Św. Mikołaja
Parafia Olchowiec - Św. Małgorzaty Dziewicy Męczennicy
Parafia Olchowiec - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Olszewo Borki - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Opatówko - Św. Katarzyny
Parafia Opoczno - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Opoczno - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Opoczno - Podwyższenia Krzyża
Parafia Oporów - Św. Marcina
Parafia Orchówek - Św. Jana Jałmużnika
Parafia Osie - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Ośno Lubuskie - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Otyń - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Palcza - Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych
Parafia Pałuki - Św. Gotarda
Parafia Parczew - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Parczew - Opatrzności Bożej
Parafia Parzęczew - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Św. Anny
Parafia Pawłówka - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Pieszkowo - Św. Marii Magdaleny
Parafia Płochocin - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Płochocin - Św. Wawrzyńca i Matki Kościoła
Parafia Płużnica - Św. Małgorzaty
Parafia Pogorzeliska - Św. Jacka
Parafia Polskie Łąki - Św. Bartłomieja
Parafia Złoty Potok - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Poznań - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i Św. Marii Magdaleny
Parafia Poznań - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Poznań - Najświętszego Serca Pana Jezusa i Św. Floriana
Parafia Poznań - Najświętszej Maryi Panny Matki Odkupiciela
Parafia Poznań - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Poznań - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Poznań - Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej
Parafia Poznań - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Poznań - Św. Cyryla i Metodego, Apostołów Słowian
Parafia Poznań - Najświętszej Maryji Panny z La Salette
Parafia Poznań - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Poznań - Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
Parafia Poznań - Św. Jana Jerozolimskiego za Murami
Parafia Poznań - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Poznań - Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
Parafia Poznań - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Poznań - Pierwszych Polskich Męczenników
Parafia Poznań - Najświętszej Bogarodzicy Maryi
Parafia Poznań - Św. Jakuba Większego Apostoła
Parafia Poznań - Chrystusa Najwyższego Kapłana
Parafia Poznań - Zmartwychwstania Pańskiego
Parafia Poznań - Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Poznań - Chrystusa Dobrego Pasterza
Parafia Poznań - Matki Boskiej Czętochowskiej
Parafia Poznań - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Poznań - Św. Franciszka Serafickiego
Parafia Poznań - Najświętszego Zbawiciela
Parafia Poznań - Świętych Aniołów Stróżów
Parafia Poznań - Matki Bożej Pocieszenia
Parafia Poznań - Św. Michała Archanioła
Parafia Poznań - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Poznań - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Poznań - Matki Bożej Zwycięskiej
Parafia Poznań - Św. Łukasza Ewangelisty
Parafia Poznań - Ofiarowania Pańskiego
Parafia Poznań - Chrystusa Odkupiciela
Parafia Poznań - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Poznań - Św. Stanisława Kostki
Parafia Poznań - Objawienia Pańskiego
Parafia Poznań - Narodzenia Pańskiego
Parafia Poznań - Miłosierdzia Bożego
Parafia Poznań-Umułtowo - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Poznań - Św. Marka Ewangelisty
Parafia Poznań - Wszystkich Świętych
Parafia Poznań - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Poznań - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Poznań - Nawrócenia Św. Pawła
Parafia Poznań - Opieki Matki Bożej
Parafia Poznań - Opatrzności Bożej
Parafia Poznań - Św. Jana Kantego
Parafia Poznań - Świętego Krzyża
Parafia Poznań - Świętej Rodziny
Parafia Poznań - Chrystusa Króla
Parafia Poznań - Chrystusa Sługi
Parafia Poznań - Świętego Ducha
Parafia Poznań - Świętej Trójcy
Parafia Poznań - Św. Jana Bosko
Parafia Poznań - Imienia Maryi
Parafia Poznań - Św. Wawrzyńca
Parafia Poznań - Bożego Ciała
Parafia Poznań - Św. Wojciecha
Parafia Poznań - Św. Jana Vianney
Parafia Poznań - Maryi Królowej
Parafia Poznań - Św. Ojca Pio
Parafia Poznań - Św. Jerzego
Parafia Poznań - Św. Marcina
Parafia Poznań - Św. Józefa
Parafia Poznań - Św. Rocha
Parafia Poznań - Św. Anny
Parafia Pruska - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Przechlewo - Św. Anny
Parafia Przemków - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Przemków - Miłosierdzia Bożego
Parafia Przemków - Św. Kosmy i Damiana
Parafia Przędzel - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Przytok - Wniebowzięcia Najświetszej Maryi Panny
Parafia Przytuły - Świętego Krzyża
Parafia Puchaczów - Wiebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Puńców - Św. Jerzego
Parafia Raba Niżna - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Racibórz - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Racibórz - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Racibórz-Ostróg - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Racibórz-Markowice - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Racibórz-Studzienna - Świętego Krzyża
Parafia Racibórz - Św. Mikołaja
Parafia Racibórz-Płonia - Św. Paschalisa
Parafia Racibórz-Ocice - Św. Józefa
Parafia Racibórz - Matki Bożej
Parafia Raczki - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Radomin - Św. Mikołaja
Parafia Radoszyce - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Radzanowo - Św. Floriana
Parafia Ramułtowice - Św. Anny
Parafia Rączna - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Resko - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rewal - Najświętszego Zbawiciela
Parafia Rozbity Kamień - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Rybitwy - Wszystkich Świętych
Parafia Ryczywół - Św. Mikołaja
Parafia Ryczywół - Św. Katarzyny
Parafia Rydzewo - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Rydzewo - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Rząsiny - Matki Boskiej Ostrobramskiej
Parafia Rzeczyca Księża - Świętego Krzyża
Parafia Sadłowo - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Samborowo - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Siekierki - Matki Bożej Królowej Pokoju
Parafia Skawinki - Św. Joachima
Parafia Skąpe - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Skęczniew - Trójcy Świętej
Parafia Skierkowizna - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Skierniewice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Skierniewice - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Skierniewice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Skierniewice - Miłosierdzia Bożego
Parafia Skierniewice - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Skomielna Biała - Św. Sebastiana
Parafia Słopnice Górne - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Sobowidz - Przemienienia Pańskiego
Parafia Sokółka - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Sokółka - Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Parafia Sokółka - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Sołtyków - Św. Jadwigi
Parafia Sośno - Niepokalanego Serca Maryi
Parafia Stara Kamienica - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Stara Kornica - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Starokrzepice - Przemienienia Pańskiego
Parafia Stare Jabłonki - Matki Boskiej Królowej Polski
Parafia Stary Zamość - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Stobno - Św. Mikołaja i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Stobno - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Strzebiń - Świętego Krzyża
Parafia Strzelce Świdnickie - Wszystkich Świętych
Parafia Studzianna - Św. Jana Chrzciciela i Św. Filipa Neri
Parafia Surhów - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i Św. Łukasza
Parafia Susz - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Susz - Św. Rozalii
Parafia Susz - Św. Rozalii
Parafia Szczeglino - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Szczuka - Św. Fabiana i Sebastiana
Parafia Szczuczyn - Imienia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Szklarska Poręba - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Szklarska Poręba - Bożego Ciała
Parafia Szumowo - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Szydłowice - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Śrem - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Śrem - Najświętszego Serca Jezusa
Parafia Śrem - Bł. Michała Kozala
Parafia Śrem - Św. Jana z Dukli
Parafia Śrem - Świętego Ducha
Parafia Świdnik - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Świdnik - Chrystusa Odkupiciela
Parafia Świdnik - Św. Józefa
Parafia Świętoniowa - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Targowisko - Św. Tomasza Becketa Biskupa i Męczennika
Parafia Tarnowska Wola - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Tarnówka - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Tczew - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Tczew - Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
Parafia Tczew - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Tczew - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Tczew-Górki - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Tczew - Św. Józefa
Parafia Tłuszcz - Przemienienia Pańskiego
Parafia Tłuszcz - Bł. Męczenników Podlaskich
Parafia Topolno - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Trawy - Przemienienia Pańskiego
Parafia Trzcińsko Zdrój - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Tuplice - Chrystusa Króla
Parafia Turze Pole - Miłosierdzia Bożego
Parafia Ustrzyki Dolne - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Ustrzyki Dolne - Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ustrzyki Dolne - Matki Bożej Bieszczadzkiej
Parafia Ustrzyki Dolne - Św. Józefa Robotnika
Parafia Ustrzyki Górne - Św. Anny
Parafia Warka - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Warka - Św. Mikołaja
Parafia Wełtyń - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Wielącza - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Wielgie - Św. Wawrzyńca
Parafia Wielgie - Bożego Ciała
Parafia Wierzchowisko - Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza
Parafia Wietrzno - Św. Michała Archanioła
Parafia Witoszów Dolny - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Włodawa - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Włodawa - Św. Ludwika
Parafia Wodzisław Śląski-Jedłownik - Matki Boskiej Wszechpośredniczki Łask i Św. Antoniego
Parafia Wodzisław Śląski - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wodzisław Śląski-Wilchwy - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Wodzisław Śląski - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Wodzisław Śląski - Św. Herberta Biskupa i Wyznawcy
Parafia Wodzisław Śląski - Niepokalnego Serca Maryi
Parafia Wodzisław Śląski-Radlin Ii - Św. Marii Magdaleny
Parafia Wodzisław Śląski - Ducha Świętego
Parafia Wodzisław Śląski-Radlin Górny - Św. Izydora
Parafia Wola Krzysztoporska - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Wólka Dobryńska - Św. Stanisława Kostki
Parafia Wrocieryż - Św. Marcina
Parafia Wrzos - Św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika
Parafia Wschowa - Św. Stanisława Biskupa i Męczenika
Parafia Wschowa - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Wygoda - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wygoda - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Wyszyny - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Wyszyny - Matki Boskiej Pocieszenia
Parafia Wytomyśl - Św. Michała Archanioła
Parafia Zabiele - Św. Jana Ewangelisty
Parafia Zabór - Św. Józefa
Parafia Zabrzeż - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Zagórnik - Św. Bartłomieja
Parafia Zajączki - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Zamienie - Zwiastowania Pańskiego
Parafia Zaręba - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zaskale - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Zduńska Wola - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zduńska Wola - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Zduńska Wola - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Zduńska Wola - Św. Maksymiliana
Parafia Złotokłos - Matki Bożej Łaskawej
Parafia Złotoryja - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Złotoryja - Św. Jadwigi
Parafia Złotów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Złotów - Św. Piotra i Pawła Apostołów
Parafia Złotów - Św. Rocha
Parafia Zrębice - Św. Idziego
Parafia Żelisławice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Żołynia - Św. Jana Kantego
Parafia Żoń - Św. Marcina
Parafia Żuków - Nawiedzenia Matki Bożej Kodeńskiej
Parafia Żuków - Przemienienia Pańskiego
Parafia Żuków - Miłosierdzia Bożego
Parafia Żuków - Trójcy Świętej
Parafia Baborów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Biała Podlaska - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Biała Podlaska - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Biała Podlaska - Św. Kazimierza Królewicza
Parafia Biała Podlaska - Bł. Honorata Koźmińskiego
Parafia Biała Podlaska - Chrystusa Miłosiernego
Parafia Biała Podlaska - Św. Anny
Parafia Białogard - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Białogard - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Białogard - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Bierwce - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Biesiekierz - Chrystusa Króla
Parafia Biesowice - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Błażkowa - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Bodzanowice - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bodzentyn - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Borucin - Św. Augustyna
Parafia Borzęcin Duży - Św. Wincentego Ferreriusza
Parafia Brdów - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Brok - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Byszyno - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Bytów - Św. Katarzyny i Św. Jana Chrzciciela
Parafia Bytów - Św. Filipa Neri
Parafia Bytów - Św. Jerzego
Parafia Chlewiska - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Chlewiska - Świętej Trójcy
Parafia Chlina - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Chodywańce - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Chojno - Chrystusa Króla
Parafia Chrząszczyce - Matki Boskiej Szkaplerznej
Parafia Czerwińsk - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dąbcze - Św. Katarzyny Dziewicy i Męczennicy
Parafia Dąbrowa Górnicza - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dąbrowa Górnicza-Trzebiesławiec - Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia Dąbrowa Górnicza-Łęka - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Dąbrowa Górnicza - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Dąbrowa Górnicza - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Dąbrowa Górnicza - Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Parafia Dąbrowa Górnicza - Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej
Parafia Dąbrowa Górnicza-Strzemieszyce - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Dąbrowa Górnicza-Łosień - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Dąbrowa Górnicza - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Dąbrowa Górnicza - Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
Parafia Dąbrowa Górnicza-Strzemieszyce - Matki Boskiej Szkaplerznej
Parafia Dąbrowa Górnicza - Matki Boskiej Anielskiej
Parafia Dąbrowa Górnicza - Zesłania Ducha Świętego
Parafia Dąbrowa Górnicza-Tucznawa - Przemienienia Pańskiego
Parafia Dąbrowa Górnicza - Św. Rafała Kalinowskiego
Parafia Dąbrowa Górnicza-Błędów - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Dąbrowa Górnicza - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Dąbrowa Górnicza-Gołonóg - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Dąbrowa Górnicza-Ząbkowice - Św. Marii Magdaleny
Parafia Dąbrowa Górnicza - Chrystusa Króla
Parafia Dąbrowa Górnicza - Św. Barbary
Parafia Delastowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Dobranowice - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Drożków - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Drzycim - Matki Boskiej Pocieszenia
Parafia Dychów - Miłosierdzia Bożego
Parafia Dygowo - Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Dziewierzewo - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Dziewule - Matki Boskiej Anielskiej
Parafia Fasty - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Gdańsk - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i Św. Katarzyny
Parafia Gdańsk-Przymorze - Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego
Parafia Gdańsk - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gdańsk - Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)
Parafia Gdańsk - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gdańsk-Oliwa - Matki Bożej Królowej Korony Polskiej
Parafia Gdańsk-Wrzeszcz - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Gdańsk-Kokoszki - Św. Brata Alberta Chmielowskiego
Parafia Gdańsk-Wrzeszcz - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Gdańsk - Św. Polikarpa Biskupa Męczennika
Parafia Gdańsk - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Gdańsk-Wrzeszcz - Matki Bożej Nieustajacej Pomocy
Parafia Gdańsk-Wrzeszcz - Św. Stanisława Biskupa Męczenika
Parafia Gdańsk-Jelitkowo - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Gdańsk-Wrzeszcz - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Gdańsk - Św. Teresy do Dzieciątka Jezus
Parafia Gdańsk - Zmartwychwstania Pańskiego
Parafia Gdańsk-Łostowice - Św. Judy Tadeusza Apostoła
Parafia Gdańsk - Św. Bartłomieja i Opieki NMP
Parafia Gdańsk-Sobieszewo - Matki Boskiej Saletyńskiej
Parafia Gdańsk-Chełm - Św. Urszuli Ledóchowskiej
Parafia Gdańsk-Suchanino - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Gdańsk-Złota Karczma - Św. Rafała Kalinowskiego
Parafia Gdańsk - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Gdańsk-Żabianka - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Gdańsk-Siedlce - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Gdańsk-Brzeźno - Św. Antoniego Padowskiego
Parafia Gdańsk-Oliwa - Św. Stanisława Kostki
Parafia Gdańsk-Wrzeszcz - Matki Bożej Brzemiennej
Parafia Gdańsk-Orunia Górna - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Gdańsk-Osowa - Chrystusa Zbawiciela
Parafia Gdańsk - Miłosierdzia Bożego
Parafia Gdańsk-Kiełpino - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Gdańsk-Żabianka - Chrystusa Odkupiciela
Parafia Gdańsk - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Gdańsk-Nowy Port - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Gdańsk-Zaspa - Opatrzności Bożej
Parafia Gdańsk - Św. Piotra i Pawła
Parafia Gdańsk-Przymorze - Św. Brata Alberta
Parafia Gdańsk - Chrystusa Króla
Parafia Gdańsk-Letniewo - Św. Anny i Joachima
Parafia Gdańsk-Jasień - Bł. Doroty z Mątew
Parafia Gdańsk-Wrzeszcz - Świętego Krzyża
Parafia Gdańsk-Oliwa - Trójcy Świętej
Parafia Gdańsk - Św. Krzysztofa
Parafia Gdańsk-Zaspa - Św. Kazimierza
Parafia Gdańsk-Orunia - Św. Jana Bosko
Parafia Gdańsk-Święty Wojciech - Św. Wojciecha
Parafia Gdańsk-Matarnia - Św. Walentego
Parafia Gdańsk-Morena - Bożego Ciała
Parafia Gdańsk - Św. Ojca Pio
Parafia Gdańsk-Świbno - Św. Wojciecha
Parafia Gdańsk - Św. Barbary
Parafia Gdańsk-Stogi - Św. Rodziny
Parafia Gdańsk-Przymorze - Św. Józefa
Parafia Gdańsk-Stare Szkoty - Św. Ignacego
Parafia Gdańsk - Św. Brygidy
Parafia Gidle - Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
Parafia Głębokie - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Głębokie - Św. Marii Magdaleny
Parafia Goniądz - Św. Agnieszki
Parafia Gorajec - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Górzyca - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gostynin - Miłosierdzia Bożego
Parafia Gostynin - Św. Marcina
Parafia Grabowiec - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Grabowiec - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Grądy Woniecko - Miłosierdzia Bożego
Parafia Hodyszewo - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Horbów - Przemienienia Pańskiego
Parafia Horyniec Zdrój - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Huta Kalna - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Iłów - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Jabłoń - Św. Tomasza Biskupa z Villanowy
Parafia Jankowice Rybnickie - Bożego Ciała
Parafia Janówek - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Januszewice - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Jaraczewo - Św. Marii Magdaleny
Parafia Jastrzębie - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jawornica - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Jawornik Niebylecki - Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
Parafia Kaława - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Kamienna Góra - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Kamienna Góra - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Kamienna Góra - Św. Piotra i Pawła
Parafia Karakule - Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Kazimierz - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kiełczewice - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Kijowiec - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Kołobrzeg - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kołobrzeg-Podczele - Św. Michała Archanioła
Parafia Kołobrzeg - Miłosierdzia Bożego
Parafia Kołobrzeg - Św. Macieja Apostoła
Parafia Kołobrzeg - Opieki Matki Bożej
Parafia Kołobrzeg - Świętego Krzyża
Parafia Kołobrzeg - Św. Wojciecha
Parafia Kołobrzeg - Św. Marcina
Parafia Konopnica - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Konopnica - Św. Rocha
Parafia Konstancin-Jeziorna - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Konstancin-Jeziorna - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Konstancin-Jeziorna - Matki Bożej Anielskiej w Skolimowie
Parafia Kopanka - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Korzeniów - Św. Anny
Parafia Koty - Św. Piotra i Pawła
Parafia Kruszyny - Św. Mikołaja
Parafia Krzywa Wieś - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Księżyno - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Kurzeszyn - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Kwielice - Św. Michała Archanioła
Parafia Lalkowy - Św. Barbary
Parafia Laski - Matki Bożej Królowej Meksyku
Parafia Laski - Matki Bożej Wniebowziętej
Parafia Lądek Zdrój - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lembarg - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Leśna Polana - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Leśnice - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Libiszów - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Lubieszewo - Św. Elżbiety Węgierskiej
Parafia Lucynów - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Lutogniew - Świętej Trójcy
Parafia Lutowiska - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Lwówek Śląski - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lwówek Śląski - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Łąg - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łodygowice Górne - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Łubno Opace - Chrystusa Króla Wszechświata i Najświętszej Maryi Panny Królowej
Parafia Łupawa - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Łyse - Chrystusa Króla Wszechświata
Parafia Maciejowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Maciejowice - Św. Anny
Parafia Mała - Św. Michała Archanioła
Parafia Marciszów - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Marklowice Górne - Św. Jozafata Kuncewicza
Parafia Maszewo Lubuskie - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Maszkienice - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Michałówka - Św. Michała Archanioła
Parafia Międzygórze-Góra Igliczna - Matki Bożej Przyczyny Naszej Radości
Parafia Międzygórze - Św. Józefa Oblubieńca
Parafia Międzyrzecze - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Mistów - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Mrzeżyno - Św. Piotra i Pawła Apostołów
Parafia Mszanka - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Mściszewice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Myszków - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Myszków - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Myszków-Mrzygłód - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Parafia Myszków - Św. Piotra i Pawła Apostołów
Parafia Myszków - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Myszków - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Myszków - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Myszków - Św. Anny
Parafia Nasławice - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Neple - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Niewodnica Kościelna - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Nowa Cerkiew - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Nowa Cerkiew - Św. Marii Magdaleny
Parafia Nowa Cerkiew - Św. Marcina
Parafia Nowa Sól - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Nowa Sól - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Nowa Sól - Św. Michała Archanioła
Parafia Nowa Sól - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Nowa Wieś Lęborska - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Nowogard - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Nowogard - Św. Rafała Kalinowskiego
Parafia Nowogard - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Nowe Brzesko - Wszystkich Świętych
Parafia Nysa - Św. Jakuba Starszego i Św. Agnieszki Panny i Męczennicy
Parafia Nysa - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Nysa - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Nysa - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Nysa - Św. Elżbiety Węgierskiej
Parafia Nysa - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Nysa - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Nysa - Św. Dominika
Parafia Ogrodzieniec - Przemienienia Pańskiego
Parafia Olbrachtów - Św. Michała Archanioła
Parafia Orchowo - Chrystusa Dobrego Pasterza
Parafia Orchowo - Wszystkich Świętych
Parafia Osetno - Św. Michała Archanioła
Parafia Ostrowąs - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ostrowo Mogileńskie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Pamięcin - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Paszczyna - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Pawonków - Św. Katarzyny
Parafia Pełnatycze - Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Piekary Śląskie - Imienia Najświętszej Maryi Panny i Św. Bartłomieja
Parafia Piekary Śląskie - Zmartwychwstania Pańskiego
Parafia Piekary Śląskie - Św. Józefa Robotnika
Parafia Pieranie - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Piotrówka - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Płonka - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Płońsk - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Płońsk - Św. Michała Archanioła
Parafia Płowęż - Św. Małgorzaty
Parafia Pobiedziska - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Pobiedziska - Św. Michała Archanioła
Parafia Pobiedziska - Świętego Ducha
Parafia Pobierowo - Najświętszego Odkupiciela
Parafia Polanica Zdrój - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Polanica Zdrój - Matki Bożej Królowej Pokoju
Parafia Polanica Zdrój - Chrystusa Króla
Parafia Połczyn Zdrój - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Połczyn Zdrój - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Popowo Ignacewo - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Poręba Wielka - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Poręba Wielka - Św. Bartłomieja
Parafia Powidzko - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Prandocin - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Przeginia - Najświętszego Zbawiciela
Parafia Przewóz - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Puławy - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Puławy - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Puławy - Św. Brata Alberta Chmielowskiego
Parafia Puławy - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Puławy - Miłosierdzia Bożego
Parafia Puławy - Świętej Rodziny
Parafia Rachanie - Przemienienia Pańskiego
Parafia Radomsko - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Radomsko - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Radomsko - Bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika
Parafia Radomsko - Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Parafia Radomsko - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Radomsko - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Radomsko - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Radomsko - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Radomsko - Św. Marii Magdaleny
Parafia Radomsko - Miłosierdzia Bożego
Parafia Radomsko - Św. Rocha Wyznawcy
Parafia Radomsko - Św. Lamberta
Parafia Radomyśl - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Radomyśl - Św. Andrzeja z Awelinu
Parafia Radziemice - Św. Stanisława Biskupa
Parafia Rąbień - Zwiastowania Pańskiego
Parafia Rewa - Św. Rocha
Parafia Rększowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Rogaszyce - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Rogoźnica - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Róża Wielka - Świętej Trójcy
Parafia Rudki - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Rudki - Św. Wawrzyńca
Parafia Ruda Śląska - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Ruda Śląska-Godula - Ścięcia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Ruda Śląska-Wirek - Św. Wawrzyńca i Św. Antoniego
Parafia Ruda Śląska-Halemba - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Ruda Śląska - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Ruda Śląska-Orzegów - Św. Michała Archanioła
Parafia Ruda Śląska - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Ruda Śląska - Św. Marii Magdaleny
Parafia Ruda Śląska - Ducha Świętego
Parafia Ruda Śląska - Św. Józefa
Parafia Ruda Śląska - Św. Piusa X p.
Parafia Rybienko Leśne - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Siciny - Św. Marcina
Parafia Sieciechów - Św. Wawrzyńca
Parafia Skołatowo - Św. Achacjusza
Parafia Skorogoszcz - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Służewo - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Smolany - Św. Izydora
Parafia Sobolów - Wszystkich Świętych
Parafia Sokołów Podlaski - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Sokołów Podlaski - Miłosierdzia Bożego
Parafia Sokołów Podlaski - Św. Jana Bosko
Parafia Stalowa Wola - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Stalowa Wola-Rozwadów - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Stalowa Wola - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Stalowa Wola - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Stalowa Wola-Rozwadów - Zwiastowania Pańskiego
Parafia Stalowa Wola - Opatrzności Bożej
Parafia Stalowa Wola - Św. Floriana
Parafia Stanica - Św. Marcina Biskupa
Parafia Stare Polaszki - Św. Mikołaja
Parafia Stare Siołkowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Stary Kisielin - Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych
Parafia Steblów - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Stoczek Węgrowski - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Strawczyn - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Strzelce Krajeńskie - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Suchożebry - Św. Marii Magdaleny
Parafia Sułoszowa - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Szerzyny - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Szklary - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Szklary - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Szklary - Św. Michała Archanioła
Parafia Szwecja - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Śniadowo - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Świebodzice - Św. Brata Alberta Chmielowskiego
Parafia Świebodzice - Matki Boskiej Królowej Polski
Parafia Świebodzice - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Świebodzice - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Świebodzice - Św. Mikołaja
Parafia Święte - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Święte - Św. Barbary
Parafia Święte - Św. Marcina
Parafia Tetyń - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Tolkmicko - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Topólka - Miłosierdzia Bożego
Parafia Toruń - Miłosierdzia Bożego i Św. Siostry Faustyny Kowalskiej
Parafia Toruń - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Toruń - Św. Jana Chrzciciela i Św. Jana Ewangelisty
Parafia Toruń - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Toruń - Bł. Ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego
Parafia Toruń - Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Parafia Toruń - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Toruń - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Toruń - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Toruń - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Toruń - Matki Boskiej Zwycięskiej
Parafia Toruń - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Toruń - Bł. Matki Marii Karłowskiej
Parafia Toruń - Św. Michała Archanioła
Parafia Toruń - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Toruń - Chrystusa Króla
Parafia Toruń - Św. Katarzyny
Parafia Toruń - Św. Antoniego
Parafia Toruń - Św. Józefa
Parafia Trutowo - Św. Anny
Parafia Trzebiel - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Tuchomie - Św. Michała Archanioła
Parafia Tuchowicz - Św. Marii Magdaleny
Parafia Tuligłowy - Św. Mikołaja
Parafia Tum - Najświętszej Maryi Panny Królowej i Św. Aleksego
Parafia Turowo - Św. Michała Archanioła
Parafia Unin - Świętej Rodziny
Parafia Ustka - Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Morza
Parafia Ustka - Najświętszego Zbawiciela
Parafia Ustka - Św. Marka Ewangielisty
Parafia Ustka - Św. Ojca Pio
Parafia Walim - Św. Barbary
Parafia Waplewo - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Wawrzeńczyce - Św. Marii Magdaleny
Parafia Wawrzeńczyce - Św. Wawrzyńca
Parafia Wąglikowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Węgrów - Św. Antoniego Padewskiego i Św. Piotra z Alkantary
Parafia Węgrów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wiersze - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wilczkowice - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Wilkowyja - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Witoroż - Św. Michała Archanioła
Parafia Witoszyn - Św. Michała Archanioła
Parafia Włodzienin - Trójcy Świętej
Parafia Wola Rzeczycka - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wola Żarczycka - Przemienienia Pańskiego
Parafia Wólka Lubelska - Trójcy Świętej
Parafia Wyszków - Świętej Rodziny
Parafia Wyszków - Św. Wojciecha
Parafia Wyszków - Św. Idziego
Parafia Wyszogród - Świętej Trójcy
Parafia Zabrze - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zabrze-Helenka - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Zabrze-Biskupice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zabrze-Rokitnica - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Zabrze-Makoszowy - Św. Jana i Pawła Męczenników
Parafia Zabrze-Grzybowice - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Zabrze - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Zabrze-Biskupice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Zabrze - Św. Macieja Apostoła
Parafia Zabrze-Pawłów - Św. Pawła Apostoła
Parafia Zabrze - Świętego Krzyża
Parafia Zabrze - Ducha Świętego
Parafia Zabrze-Mikulczyce - Św. Wawrzyńca
Parafia Zabrze-Mikulczyce - Św. Wojciecha
Parafia Zabrze-Kończyce - Bożego Ciała
Parafia Zabrze - Św. Antoniego
Parafia Zabrze - Św. Franciszka
Parafia Zabrze - Św. Józefa
Parafia Zabrze - Św. Jadwigi
Parafia Zabrze-Mikulczyce - Św. Teresy
Parafia Zabrze - Św. Anny
Parafia Zabrze - Św. Kamila
Parafia Zachorzów - Św. Michała Archanioła
Parafia Zagość - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Zalas - Św. Stanisława Kostki
Parafia Zalas - Św. Marii Magdaleny
Parafia Zbrosza Duża - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Zubrzyca Górna - Św. Michała Archanioła
Parafia Zwardoń - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zwiniarz - Św. Mikołaja
Parafia Żmudź - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Żytniów - Św. Marcina
Parafia Żyznów - Przemienienia Pańskiego
Parafia Bożewo - Św. Jakuba
Parafia Alwernia - Stygmatów Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Augustów - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Augustów - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Augustów - Miłosierdzia Bożego
Parafia Augustów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Augustów - Św. Rodziny
Parafia Baranów - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Baranów - Św. Andrzeja Apostiła i Św. Wawrzyńca
Parafia Baranów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Barczewo - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Barczewo - Św. Anny
Parafia Bejsce - Św. Mikołaja
Parafia Będkowice - Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata
Parafia Białołęka - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Bielsk Podlaski - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i Św. Mikołaja
Parafia Bielsk Podlaski - Najświętszej Opatrzności Bożej
Parafia Bielsk Podlaski - Matki Bożej z Góry Karmel
Parafia Bielsk Podlaski - Miłosierdzia Bożego
Parafia Bieżuń - Św. Stanisława
Parafia Bińcze - Świętej Rodziny i św. Jana Chrzciciela
Parafia Bobin - Św. Anny
Parafia Bobrowice - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Boguszów Gorce - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Boguszów Gorce - Zesłania Ducha Świętego
Parafia Boguszów Gorce - Trójcy Świętej
Parafia Borowie - Świętej Trójcy
Parafia Branew - Św. Anny
Parafia Brzączowice - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Brzeźno Szlacheckie - Św. Katarzyny
Parafia Burzenin - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika i Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Bychawka - Wszystkich Świętych
Parafia Bystrzyca Górna - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Cedry Wielkie - Świętych Aniołów Stróżów
Parafia Ceranów - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Chałupy - Św. Anny
Parafia Chełmno - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Chełmno - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Chełmno - Św. Józefa
Parafia Chmielów - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Chmielów - Św. Stanisława Biskupa
Parafia Chojne - Św. Anny
Parafia Chomiąża - Św. Michała Archanioła
Parafia Cielętniki - Przemienienia Pańskiego
Parafia Czarna Białostocka - Jezusa Miłosiernego
Parafia Czarna Białostocka - Świętej Rodziny
Parafia Czarna Dąbrówka - Św. Stanisława Kostki
Parafia Czaszyn - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Czerniejów - Św. Wawrzyńca
Parafia Częstoborowice - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Dalewo - Św. Wojciecha
Parafia Damasławek - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Dąbki - Najświętszej Maryji Panny z Góry Karmel
Parafia Dąbrówka Kościelna - Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej
Parafia Dąbrówka Kościelna - Św. Anny
Parafia Dworszowice Pakoszowe - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Dzierzgowo - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dźwirzyno - Matki Bożej Uzdrowienia Chorych
Parafia Głębowice - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Głębowice - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Gocław - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Gorzędziej - Św. Wojciecha
Parafia Gorzyce Śląskie - Św. Anioła Stróża
Parafia Gościęcin - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Górsk - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Grabno - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Grabno - Św. Wacława Męczennika
Parafia Grabowo Królewskie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Grajewo - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Grajewo - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Grajewo - Św. Ojca Pio
Parafia Gralewo - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Gralewo - Św. Małgorzaty
Parafia Grodziczno - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Grudna Górna - Miłosierdzia Bożego
Parafia Gwizdanów - Św. Urszuli
Parafia Horyszów Polski - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Jakubów - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Jakubów - Św. Anny
Parafia Janiszew - Bł. Honorata Koźmińskiego
Parafia Janiszew - Św. Jadwigi
Parafia Janowiec Wielkopolski - Św. Mikołaja
Parafia Janowo - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Janowo - Św. Rocha
Parafia Jarnołtówek - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Jasło - Najświętszego Serca Pana Jezusa i Najświętszego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jasło - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jasło - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Jasło - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Jasło - Matki Bożej Królowej Świata
Parafia Jasło - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Jasło-Os. Niegłowickie - Miłosierdzia Bożego
Parafia Jasło-Sobniów - Dobrego Pasterza
Parafia Jasło - Chrystusa Króla
Parafia Jaszkowa Dolna - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Jelenia Góra - Matki Bożej Królowej Polski i Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Jelenia Góra - Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
Parafia Jelenia Góra - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Jelenia Góra-Cieplice - Matki Bożej Miłosierdzia
Parafia Jelenia Góra - Św. Erazma i Pankracego
Parafia Jelenia Góra - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Jelenia Góra-Maciejowa - Św. Piotra i Pawła
Parafia Jelenia Góra - Św. Judy Tadeusza
Parafia Jelenia Góra - Św. Wojciecha
Parafia Jelenia Góra-Sobieszów - Św. Marcina
Parafia Jelenia Góra-Cieplice - Św. Anny
Parafia Jeleniewo - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Jędrzejów - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Jędrzejów - Matki Boskiej Łaskawej
Parafia Jędrzejów - Bł. Wincentego Kadłubka
Parafia Jędrzejów - Świętej Trójcy
Parafia Kalonka - Św. Ojca Pio
Parafia Kałuszyn - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kamień Pomorski - Św. Ottona
Parafia Kąkolewo - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kąkolewo - Wszystkich Świętych
Parafia Kąkolówka - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Kierlikówka - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kleczkowo - Św. Wawrzyńca
Parafia Koło - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Koło - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Koło - Św. Bogumiła
Parafia Konarzyny - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Konarzyny - Św. Antoniego Padewskiedgo
Parafia Kończewice - Matki Bożej Wniebowzięcia
Parafia Koźliny - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Krasienin - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Krąg - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Krotoszyn - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Krotoszyn - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Krotoszyn - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Krotoszyn - Św. Marii Magdaleny
Parafia Krynica - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Krzywiń - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Kurowo - Św. Piotra i Pawła
Parafia Laskowiec - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Lewin Brzeski - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lewin Kłodzki - Św. Michała Archanioła
Parafia Lębork - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Lębork - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Lębork - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Lębork - Miłosierdzia Bożego
Parafia Lębork - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Lębork - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Lipinki Łużyckie - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Lipie - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Lipowiec - Św. Walentego
Parafia Lipowiec Kościelny - Św. Mikołaja
Parafia Lubań - NajświętszegoSerca Pana Jezusa i Św. Jakuba Apostoła
Parafia Lubań - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Lubań - Św. Jadwigi Śl.
Parafia Lubcz - Św. Mateusza
Parafia Lubiąż - Św. Walentego
Parafia Łanięta - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łask - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łask - Świętego Ducha i Św. Michała Archanioła
Parafia Łask - Św. Faustyny Kowalskiej
Parafia Łebno - Matki Boskiej Królowej Polski
Parafia Łęgajny - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Łęg Probostwo - Św. Katarzyny
Parafia Łopatki - Św. Marii Magdaleny
Parafia Łowkowice - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łysiny - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Łysiny - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Magnuszew - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Makowisko - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Marianowo - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Matczyn - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Mikołajki - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Mikołajki - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Mikołajki - Św. Mikołaja
Parafia Miłocin - Św. Huberta
Parafia Mirsk - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Młodów - Św. Marii Magdaleny
Parafia Mordy - Św. Michała Archanioła
Parafia Murzynowo Kościelne - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Mydłów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Nadma - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Namysłów - Św. Franciszka z Asyżu i Św. Piotra z Alkantry
Parafia Namysłów - Św. Piotra i Pawła Apostołów
Parafia Niewodna - Św. Anny
Parafia Nowa Wieś Królewska - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Nowa Wieś Królewska - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Nowa Wieś Królewska - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Objazda - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Okszów - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Olkusz - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Olkusz - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Olkusz - Dobrego Pasterza
Parafia Olkusz-Pomorzany - Św. Barbary
Parafia Orońsko - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Orzechowce - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Ostroszowice - Św. Jadwigi
Parafia Ostrzeszów - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Ostrzeszów - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Ostrzeszów - Chrystusa Króla
Parafia Ozorków - Św. Józefa Oblubieńca i Podwyższenia Św. Krzyża
Parafia Ozorków - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Parkowo - Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata i Św. Małgorzaty
Parafia Parlin - Św. Wawrzyńca
Parafia Perlejewo - Przemienienia Pańskiego
Parafia Pieniężno - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Pieniężno - Św. Michała Archanioła
Parafia Pieszyce - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Pieszyce - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Pilchowice - Ścięcia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Piła - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Piła - Najświętszej Marii Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia Piła - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Piła - Motylewo - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Piła - Św. Rafała Kalinowskiego
Parafia Piła - Św. Stanisława Kostki
Parafia Piła - Miłosierdzia Bożego
Parafia Piła - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Piła - Świętej Rodziny
Parafia Piła - Św. Jana Bosko
Parafia Pleszew - Ścięcia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Pleszew - Najświętszego Zbawiciela
Parafia Pleszew - Św. Floriana
Parafia Polanka Górna - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Polańczyk - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Pomiechowo - Św. Anny
Parafia Poniatowo - Św. Floriana
Parafia Potok Stany - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Prątnica - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Pruszcz Bagienica - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Przyłęków - Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
Parafia Przysucha - Miłosierdzia Bożego
Parafia Przysucha - Św. Jana Nepomucena
Parafia Przywory - Matki Boskiej Anielskiej
Parafia Racula - Św. Mikołaja Apostoła
Parafia Radawnica - Św. Barbary
Parafia Radoszki - Św. Wawrzyńca i Mikołaja
Parafia Radwanice - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Radzyń Chełmiński - Św. Anny
Parafia Rakszawa Górna - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Raszczyce - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Rejowiec Fabryczny - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Rodaki - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Rokity - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Rurzyca - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rzejowice - Wszystkich Świętych
Parafia Rzymkowice - Św. Piotra i Pawła
Parafia Sędziejowice - Św. Marii Magdaleny i Św. Klemensa
Parafia Sędziejowice - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Siemczyno - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Sienno - Św. Zygmunta
Parafia Skrzatusz - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Sławianowo - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Sobótka - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i Św. Józefa
Parafia Sobótka - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Sobótka - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Sobótka - Św. Małgorzaty
Parafia Sokołowiec - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Sokołów - Św. Anny
Parafia Solec Kujawski - Bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika
Parafia Solec Kujawski - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Solec Kujawski - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Sompolno - Św. Marii Magdaleny
Parafia Sopot - Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Morza
Parafia Sopot - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Sopot - Św. Michała Archanioła
Parafia Sopot - Zesłania Ducha Świetego
Parafia Sopot - Św. Andrzeja Boboli