Sitemap - mapa strony - cz. 7

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Parafia Sopot - Św. Jerzego
Parafia Sopot - Św. Bernarda
Parafia Srock - Św. Benedykta i Św. Anny
Parafia Stanin - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Stara Wiśniewka - Św. Marcina Biskupa
Parafia Starosiedle - Św. Jana od Krzyża
Parafia Białcz Stary - Wszystkich Świętych
Parafia Stasiówka - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Stopnica - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Stryszawa Dolna - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Suchcice - Św. Ignacego Loyoli
Parafia Supraśl - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Supraśl - Świętej Trójcy
Parafia Szadek - Wniebowzięcia Najświetszej Maryi Panny i Św. Jakuba
Parafia Szemrowice - Trójcy Świętej
Parafia Ściechów - Św. Antoniego
Parafia Śmiłowice - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Śmiłowice - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Świątniki - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Świeradów Zdrój - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Świeradów Zdrój - Św. Józefa Oblubieńca
Parafia Święta Katarzyna - Św. Katarzyny Dziewicy i Męczennicy
Parafia Święta Katarzyna - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Świniary - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Świniary - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Świnna - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Świnoujście - Św. Stanisława i Bonifacego Biskupów Męczenników
Parafia Świnoujście - Bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika
Parafia Świnoujście-Warszów - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Świnoujście-Przytór - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Świnoujście - Matki Bożej Gwiazdy Morza
Parafia Świnoujście - Chrystusa Króla
Parafia Świnoujście - Św. Bernarda Opata
Parafia Targowa Górka - Św. Michała Archanioła
Parafia Tarnobrzeg - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Tarnobrzeg-Zakrzów - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Tarnobrzeg-Serbinów - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Tarnobrzeg-Mokrzyszów - Chrystusa Dobrego Pasterza
Parafia Tarnobrzeg-Wielowieś - Św. Gertrudy i Św. Michała
Parafia Tarnobrzeg - Miłosierdzia Bożego
Parafia Tarnobrzeg-Miechocin - Św. Marii Magdaleny
Parafia Tarnobrzeg - Chrystusa Króla
Parafia Tarnobrzeg - Św. Barbary
Parafia Tenczyn - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Tereszewo - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Tereszewo - Św. Antoniego
Parafia Trębki - Św. Stanisława Kostki
Parafia Troszyn - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Troszyn - Św. Bartłomieja
Parafia Trzebicz - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Trzebiechów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Tuczępy - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Tuczępy - Św. Anny
Parafia Turka - Ciała i Krwi Pańskiej
Parafia Ujanowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Ulim - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Uniechów - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Wałdowo - Św. Stanisława Kostki
Parafia Wałdowo - Św. Mateusza Apostoła
Parafia Wałdowo - Św. Jana Bosko
Parafia Warta Bolesławiecka - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wędzina - Św. Urbana
Parafia Węgry - Św. Jadwigi
Parafia Widoma - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Wielka Klonia - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wieluń - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wieluń - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wieluń - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Wieluń - Św. Barbary Dziewicy i Męczenicy
Parafia Więcławice Stare - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Winna Poświętna - Św. Doroty Panny i Męczennicy
Parafia Włynkówko - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Wojcieszków - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Wola Wereszczyńska - Św. Izydora
Parafia Wolica - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Wolica - Św. Tekli
Parafia Wołczkowo - Matki Boskiej Szkaplerznej
Parafia Wólka Ratajska - Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Wysokie Mazowieckie - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Wysokie Mazowieckie - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Wyśmierzyce - Św. Teresy z Avilla
Parafia Zagościniec - Św. Ojca Pio
Parafia Zalewo - Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
Parafia Zalipie - Św. Józefa
Parafia Zamość - Zmartwychwstania Pańskiego i Św. Tomasza Apostoła
Parafia Zamość - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zamość - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Zamość - Świętej Bożej Opatrzności
Parafia Zamość - Św. Michała Archanioła
Parafia Zamość - Miłosierdzia Bożego
Parafia Zamość - Św. Brata Alberta
Parafia Zamość - Świętego Krzyża
Parafia Zamość - Św. Jana Bożego
Parafia Zapceń - Chrystusa Króla
Parafia Zatory - Najświętszej Marii Panny Królowej Świata
Parafia Zawiercie - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Zawiercie - Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Parafia Zawiercie-Bzów - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Zawiercie-Kromołów - Św. Mikołaja Biskupa i Wyznawcy
Parafia Zawiercie - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Zawiercie - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Zawiercie - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Zawiercie - Miłosierdzia Bożego
Parafia Zawiercie - Św. Stanisława Kostki
Parafia Zawiercie - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Zawiercie - Św. Brata Alberta
Parafia Zegrze Pomorskie - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Zembry - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Zieliniec - Św. Mikołaja
Parafia Zielona Góra - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zielona Góra - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Zielona Góra - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Zielona Góra - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Zielona Góra - Najświętszego Zbawiciela
Parafia Zielona Góra - Św. Alberta Chmielowskiego
Parafia Zielona Góra - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Zielona Góra - Św. Józefa Oblubieńca
Parafia Zielona Góra - Miłosierdzia Bożego
Parafia Zielona Góra - Opieki Matki Bożej
Parafia Zielona Góra - Świętego Ducha
Parafia Zielona Góra - Św. Jadwigi
Parafia Ziębice - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Ziębice - Św. Jerzego
Parafia Złota - Św. Michała Archanioła i Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Żabnica - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Żabnica - Św. Jana Marii Vianney a
Parafia Żagań - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Żagań - Matki Bożej Hetmanki Żołnierza Polskiego
Parafia Żagań - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Żagań - Św. Józefa
Parafia Żary - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Żary - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Żary - Matki Boskiej Szkaplerznej
Parafia Żary - Św. Józefa Oblubieńca
Parafia Żary - Miłosierdzia Bożego
Parafia Żary - Krzyża Świętego
Parafia Żarki Wielkie - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Żurowa - Św. Małgorzaty
Parafia Żyglin - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bałoszyce - Świętej Rodziny
Parafia Barkowo - Św. Marcina
Parafia Będzin-Łagisza - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Będzin - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Będzin - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Będzin - Św. Alberta Chmielowskiego
Parafia Będzin - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Będzin - Bł. Honorata Koźmińskiego
Parafia Będzin - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Będzin-Wojkowice - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Będzin - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Będzin-Grodziec - Św. Katarzyny
Parafia Będzin - Św. Barbary
Parafia Białobrzegi Radomskie - Świętej Trójcy
Parafia Biały Dunajec - Matki Bożej Królowej Aniołów
Parafia Białystok - Niepokalanego Serca Maryi i Matki Bożej Ostrobramskiej
Parafia Białystok - Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Parafia Białystok - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Białystok - Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin
Parafia Białystok - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Białystok - Św. Andrzeja Boboli Kapłana i Męczenika
Parafia Białystok - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Białystok - Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe
Parafia Białystok - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Białystok - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Białystok - Zmartwychwstania Pańskiego
Parafia Białystok - Najświętszego Serca Jezusa
Parafia Białystok - Przemienienia Pańskiego
Parafia Białystok - Św. Rafała Kalinowskiego
Parafia Białystok - Św. Faustyny Kowalskiej
Parafia Białystok - Miłosierdzia Bożego
Parafia Białystok - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Białystok - Wszystkich Świętych
Parafia Białystok - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Białystok - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Białystok - Św. Karola Boromeusza
Parafia Białystok - Św. Józefa Oblubieńca
Parafia Białystok - Bł. Bolesławy Lament
Parafia Białystok - Świętej Rodziny
Parafia Białystok - Chrystusa Króla
Parafia Białystok - Zwiastowania NMP
Parafia Białystok - Ducha Świętego
Parafia Białystok - Św. Krzysztofa
Parafia Białystok - Św. Kazimierza
Parafia Białystok - Św. Ojca Pio
Parafia Białystok - Św. Jerzego
Parafia Białystok - Św. Anny
Parafia Białystok - Św. Rocha
Parafia Blizanów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bogatynia - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bogatynia - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Bogatynia - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Bogatynia - Św. Marii Magdaleny
Parafia Boguchwały - Św. Barbary
Parafia Borki Wielkie - Św. Franciszka
Parafia Borzysławiec - Św. Piotra i Pawła
Parafia Bruskowo Wielkie - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Brzeg - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Brzeg - Zmartwychwstania Pańskiego
Parafia Brzeg - Miłosierdzia Bożego
Parafia Brzeg - Św. Mikołaja
Parafia Brzyków - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Buchcice - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Cecenowo - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Chałupki - Św. Anny
Parafia Chamsk - Św. Floriana
Parafia Chełmo - Św. Mikołaja
Parafia Chorzów-Batory - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Chorzów-Batory - Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza
Parafia Chorzów-Batory - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Chorzów-Klimzowiec - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Chorzów - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Chorzów - Świętego Ducha
Parafia Chorzów - Św. Wawrzyńca
Parafia Chorzów - Św. Floriana
Parafia Chorzów - Św. Antoniego
Parafia Chorzów - Św. Barbary
Parafia Chorzów - Św. Józefa
Parafia Chrząstawa Wielka - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ciechanów - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Ciechanów - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Ciechanów - Św. Piotra Apostoła
Parafia Ciechanów - Św. Judy Tadeusza
Parafia Ciechanów - Św. Józefa
Parafia Ciechanów - Św. Tekli
Parafia Ciemniewko - Św. Mikołaja
Parafia Czeremcha - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Czernica Wrocławska - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Czernina - Św. Wawrzyńca
Parafia Czerwonka Grochowska - Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Czeszów - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Dachnów - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Darłówko - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Dęby Szlacheckie - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dębnica - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Dębnica - Św. Mikołaja i Św. Jadwigi
Parafia Dębnica - Świętego Krzyża
Parafia Długoszyn - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Donaborów - Św. Marcina
Parafia Dorotowo - Bł. Doroty z Mątow
Parafia Drawno - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Drobnice - Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej
Parafia Dub - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dzierzbice - Św. Mikołaja
Parafia Dzietrzkowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Dziewkowice - Św. Joachima i Św. Anny
Parafia Dziwnów - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Dziwnów - Św. Józefa
Parafia Dźwierszno Wielkie - Św. Mikołaja i Św. Wawrzyńca
Parafia Ełk - Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów
Parafia Ełk - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Ełk - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Ełk - Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
Parafia Ełk - Św. Rafała Kalinowskiego
Parafia Ełk - Opatrzności Bożej
Parafia Ełk - Bł. Karoliny Kózkówny
Parafia Ełk - Św. Tomasza Apostoła
Parafia Ełk - Ducha Świętego
Parafia Ełk - Chrystusa Sługi
Parafia Ełk - Św. Krzysztofa
Parafia Gałków Duży - Świętej Trójcy
Parafia Gietrzwałd - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Glesno - Św. Jadwigi
Parafia Godynice - Św. Marcina Biskupa
Parafia Gołdap - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Gołdap - Św. Leona i Św. Bonifacego
Parafia Gołdap - Św. Józefa Robotnika
Parafia Gostyń Śląska - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Gościszów - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Goworowo - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Grabownica Starzeńska - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Grębanin - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Grodzisk - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Św. Andrzeja Boboli
Parafia Grodzisk - Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
Parafia Grodzisk - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Grudziądz - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Grudziądz - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Grudziądz - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Grudziądz - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Grudziądz - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Grudziądz - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Grudziądz - Św. Stanisława Kostki
Parafia Grudziądz - Ducha Świętego
Parafia Grudziądz - Św. Mikołaja
Parafia Grzybowo - Św. Michała Archanioła
Parafia Guzów - Św. Feliksa de Valois
Parafia Iława - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Iława - Chrystusa Króla Wszechświata
Parafia Iława - Przemienienia Pańskiego
Parafia Iława - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Iława - Św. Brata Alberta
Parafia Iława - Św. Jana Teologa
Parafia Inowrocław - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Inowrocław - Imienia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Inowrocław-Szymborze - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Inowrocław - Św. Barbary i Św Maurycego
Parafia Inowrocław - Chrystusa Miłosiernego
Parafia Inowrocław - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Inowrocław - Opatrzności Bożej
Parafia Inowrocław - Świętego Krzyża
Parafia Inowrocław - Świętego Ducha
Parafia Inowrocław - Św. Mikołaja
Parafia Inowrocław - Św. Józefa
Parafia Irządze - Św. Wacława
Parafia Jadów - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Jaksice - Św. Marcina Biskupa
Parafia Jarosławice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jaroszowiec - Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia Jarząbkowo - Św. Marcina
Parafia Jeleniec - Św. Anny
Parafia Jodłowno - Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kaliska - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Kaliszkowice Kaliskie - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kamionacz - Św. Marcina Biskupa
Parafia Karczmiska - Św. Wawrzyńca
Parafia Kielce - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kielce - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kielce - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kielce-Dąbrowa - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Kielce-Barwinek - Św. Stanisława Biskupa Męczennika
Parafia Kielce - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Kielce - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Kielce-Słowik - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Kielce - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Kielce - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Kielce-Dąbrowa - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Kielce-Białogon - Przemienienia Pańskiego
Parafia Kielce-Dyminy - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Kielce - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Kielce - Św. Wincentego Pallotiego
Parafia Kielce - Bł. Hiacynty i Franciszka
Parafia Kielce - Bł. Jerzego Matulewicza
Parafia Kielce - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Kielce-Karczówka - Św. Karola Boromeusza
Parafia Kielce - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Kielce - Św. Józefa Robotnika
Parafia Kielce - Miłosierdzia Bożego
Parafia Kielce - Św. Pawła Apostoła
Parafia Kielce-Baranówek - Chrystusa Króla
Parafia Kielce - Ducha Świętego
Parafia Kielce - Św. Wojciecha
Parafia Kielce-Posłowice - Św. Izydora
Parafia Kiełbasin - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kiełpiny - Św. Wawrzyńca
Parafia Kiszewo - Najświętszego Serca Jezusa i Św. Anny
Parafia Kłobuck - Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Parafia Kłobuck - Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
Parafia Kłobuck - Św. Marcina
Parafia Kłodawa Gdańska - Św. Jakuba
Parafia Kolniczki - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Końskie - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Końskie - Św. Anny i Św. Jana Chrzciciela
Parafia Końskie - Przemienienia Pańskiego
Parafia Końskie - Chrystusa Odkupiciela
Parafia Końskie - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Korycin - Znalezienia i Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Kosiska - Św. Piotra i Pawła
Parafia Koszalin - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Koszalin - Zaśnięcia Najświętszej Bogurodzicy
Parafia Koszalin - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Koszalin - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Koszalin - Św. Faustyny Kowalskiej
Parafia Koszalin - Św. Ignacego Loyoli
Parafia Koszalin - Ducha Świętego
Parafia Koszalin - Św. Kazimierza
Parafia Koszalin - Św. Wojciecha
Parafia Koszalin - Św. Marcina
Parafia Kotłów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kowalewo - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Kożuszki - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Krojanty - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Królików - Św. Michała Archanioła
Parafia Kruszyna - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Kruszyna - Św. Macieja Apostoła
Parafia Krynica Morska - Św. Piotra Apostoła i Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Krześlin - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Kutno-Łąkoszyn - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Kutno - Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
Parafia Kutno-Woźniaków - Św. Michała Archanioła
Parafia Kutno - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Kutno - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Kutno - Św. Wawrzyńca
Parafia Lidzbark Welski - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lidzbark Welski - Św. Wojciecha
Parafia Ligota Mała - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Lipniki - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Lipniki - Św. Marcina Biskupa z Tours
Parafia Lubatówka - Matki Kościoła
Parafia Lubawa - Św. Anny i Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lubawa - Św. Jana Chrzciciela i Św. Michała Archanioła
Parafia Łasin - Św. Katarzyny
Parafia Łąkorz - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Łebcz - Św. Marcina
Parafia Łekno - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Łęczyce - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Łobodno - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Łowce - Św. Jana Chrzciciela i Św. Marcina Biskupa
Parafia Łukowa - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łukowa - Najświętszej Maryi Panny Królowej
Parafia Łukowa - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Malbork - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Malbork - Bł. 108-u Męczenników Polskich
Parafia Malbork - Zesłania Ducha Świętego
Parafia Malbork - Św. Urszuli Ledóchowskiej
Parafia Malbork - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Malbork - Miłosierdzia Bożego
Parafia Malbork-Kałdowo - Św. Józefa
Parafia Miastkowo - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Michalice - Św. Michała Archanioła
Parafia Michałowo - Opatrzności Bożej
Parafia Mieroszów - Św. Michała Archanioła
Parafia Międzywodzie - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Milicz - Św. Michała Archanioła
Parafia Milicz - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Milicz - Św. Anny
Parafia Modzurów - Trójcy Świętej
Parafia Mońki - Matki Boskiej Częstochowskiej i Św. Kazimierza
Parafia Mońki - Św. Br. Alberta Chmielowskiego
Parafia Morąg - Bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika
Parafia Morąg - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Morąg - Św. Królowej Jadwigi
Parafia Morąg - Św. Jerzego
Parafia Morąg - Św. Józefa
Parafia Mrzygłód - Rozesłania Apostołów
Parafia Narewka - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Nieciecza - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Niedźwiadna - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Nieżychowice - Trójcy Świętej
Parafia Nowa Biała - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Nowe Chrusty - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Nowy Duninów - Św. Mikołaja
Parafia Obrzębin - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Ochaby - Św. Marcina
Parafia Odrzechowa - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Okmiany - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Okonek - Matki Bożej od Wykupu Niewolników
Parafia Olsztynek - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Olsztynek - Bł. Anieli Salwy
Parafia Oława - Narodzenia Najświętszej Bogurodzicy
Parafia Oława - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Oława - Znalezienia Krzyża Świętego
Parafia Oława - Matki Boskiej Pocieszenia
Parafia Oława - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Oława - Miłosierdzia Bożego
Parafia Ostrołęka - Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin
Parafia Ostrołęka - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ostrołęka - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Ostrołęka - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Ostrołęka - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Ostrołęka - Zbawiciela Świata
Parafia Ostrówki - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Pabianice - Św. Mateusza Apostoła i Św. Wawrzyńca Męczennika
Parafia Pabianice - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Parafia Pabianice - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Pabianice - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Pabianice - Św. Floriana Męczennika
Parafia Pabianice - Miłosierdzia Bożego
Parafia Pabianice - Chrystusa Króla
Parafia Pakość - Św. Bonawentury
Parafia Parchanie - Św. Wojciecha
Parafia Pawłowiczki - Św. Apostołów Andrzeja i Jakuba
Parafia Piława - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Pińczów - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Pińczów - Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
Parafia Pińczów - Miłosierdzia Bożego
Parafia Pławno - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Podgórzyn - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Podole - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Pokrzywnica - Św. Sebastiana Męczennika
Parafia Pokrzywnica - Św. Józefa
Parafia Polany - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Polany - Św. Jana Chryzostoma
Parafia Pomieczyno - Św. Józefa
Parafia Popowo - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Pruszcz Pomorski - Trójcy Świętej
Parafia Przasnysz - Św. Stanisława Kostki
Parafia Przasnysz - Chrystusa Zbawiciela
Parafia Przasnysz - Św. Wojciecha
Parafia Przechód - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Przespolew - Św. Katarzyny i Matki Boskiej Pocieszenia
Parafia Ptaszkowo - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Rabka Zdrój - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Rabka Zdrój - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Rabka Zdrój - Św. Marii Magdaleny
Parafia Rachwałowice - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Radecznica - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Radzanów - Św. Marcina Biskupa i Wyznawcy
Parafia Radzanów - Św. Rocha
Parafia Regnów - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rembieszyce - Św. Piotra i Pawła
Parafia Reńska Wieś - Św. Małgorzaty
Parafia Reńska Wieś - Św. Urbana
Parafia Reszel - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Reszel - Przemienienia Pańskiego
Parafia Rokitki - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Rososz - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rozkopaczew - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Ruciane Nida - Matki Boskiej Miłosierdzia
Parafia Ruciane Nida - Trójcy Świętej
Parafia Rudziniec - Św. Michała Archanioła
Parafia Ryńsk - Św. Wawrzyńca
Parafia Rzepiennik Suchy - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Sarnowo - Św. Antoniego
Parafia Sarnowo - Św. Marcina
Parafia Sarnowo - Św. Józefa
Parafia Sartowice - Św. Barbary
Parafia Sasino - Miłosierdzia Bożego
Parafia Serpelice - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Siedlątków - Św. Marka Ewangelisty
Parafia Siennów - Wszystkich Świętych
Parafia Skawina Ogrody - Miłosierdzia Bożego
Parafia Skrzyńsko - Św. Wojciecha
Parafia Skulsk - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i Św. Józefa
Parafia Słonowice - Św. Stanisława Kostki
Parafia Słońsk - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Słupsk - Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego
Parafia Słupsk - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Słupsk - Świętej Rodziny i Św. Judy Tadeusza
Parafia Słupsk - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Słupsk - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Słupsk - Św. Faustyny Kowalskiej
Parafia Słupsk - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Słupsk - Św. Pawła Apostoła
Parafia Słupsk - Św. Jana Kantego
Parafia Słupsk - Św. Jacka
Parafia Smogorzów Wielki - Św. Michała Archanioła i Narodzenia Matki Bożej
Parafia Smolarzyny - Św. Stanisława Kostki
Parafia Starogard Gdański - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Starogard Gdański - Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
Parafia Starogard Gdański-Łapiszewo - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Starogard Gdański - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Starogard Gdański - Św. Wojciecha
Parafia Starogard Gdański - Św. Mateusza
Parafia Babice Stare - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Stare Wnory - Matki Boskiej Szkaplerznej
Parafia Stary Dzików - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Stary Paczków - Wszystkich Świętych
Parafia Stare Pole - Św. Barbary
Parafia Staszów - Św. Bartłomieja
Parafia Staszów - Św. Barbary
Parafia Stromiec - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Studzieniczna - Matki Boskiej Szkaplerznej
Parafia Styków - Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia Styków - Św. Michała Archanioła
Parafia Sulistrowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Sumowo - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Susiec - Św. Jana Nepomucena
Parafia Szalejów Górny - Św. Jerzego
Parafia Szczecinek - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Szczecinek - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Szczecinek - Św. Rozalii z Palermo
Parafia Szczecinek - Miłosierdzia Bożego
Parafia Szczecinek - Św. Ignacego Loyoli
Parafia Szczecinek - Świętego Ducha
Parafia Szczecinek - Św. Krzysztofa
Parafia Szczodrowo - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Szelków - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Szestno - Świętego Krzyża
Parafia Szewce - Św. Anny
Parafia Szydłówek - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Śliwice - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Śmicz - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Środa Śląska - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Środa Śląska - Św. Andrzeja Aostoła
Parafia Świdnica - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika i Św. Wacława Męczennika
Parafia Świdnica - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Świdnica - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Świdnica - Miłosierdzia Bożego
Parafia Świdnica - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Świdnica - Ducha Świętego
Parafia Świdnica - Św. Marcina
Parafia Świdnik Duży - Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Miłosierdzia Bożego
Parafia Świedziebnia - Św. Bartłomieja
Parafia Świerczów - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Świerzawa - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Święta - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Tłokinia Kościelna - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Tomaszów Mazowiecki - Św. Antoniego Padewskiego i Św. Stanisława Biskupa i Męcznnika
Parafia Tomaszów Mazowiecki - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Tomaszów Mazowiecki - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Tomaszów Mazowiecki - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Tomaszów Mazowiecki - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Tomaszów Mazowiecki - Świętej Rodziny
Parafia Tomaszów Mazowiecki - Św. Marcina
Parafia Troszyn Polski - Św. Leonarda
Parafia Trzeboś - Opatrzności Bożej
Parafia Tworóg - Św. Antoniego
Parafia Tychnowy - Św. Jerzego i Opatrzności Bożej
Parafia Tylice - Św. Michała Archanioła
Parafia Ulanów - Św. Jana Chrzciciela i Św. Barbary
Parafia Unieck - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Uraz - Św. Michała Archanioła
Parafia Urzędów - Św. Mikołaja
Parafia Walichnowy - Św. Marcina Biskupa i Wyznawcy
Parafia Wałbrzych - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wałbrzych - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Wałbrzych - Św. Jerzego i Matki Bożej Różańcowej
Parafia Wałbrzych - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Wałbrzych - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Wałbrzych - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Wałbrzych - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Wałbrzych - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Wałbrzych - Zmartwychwstania Pańskiego
Parafia Wałbrzych - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Wałbrzych - Św. Józefa Oblubieńca
Parafia Wałbrzych - Św. Józefa Robotnika
Parafia Wałbrzych - Św. Aniołów Stróżów
Parafia Wałbrzych - Świętej Rodziny
Parafia Wałbrzych - Św. Barbary
Parafia Wałbrzych - Św. Anny
Parafia Warlubie - Niepokalanego Serca Maryi
Parafia Wągłczew - Św. Klemensa
Parafia Wągrowiec - Bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika
Parafia Wągrowiec - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wągrowiec - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Wągrowiec - Św. Wojciecha
Parafia Widzów - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wielgolas - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Wieruszów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika i Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Wieruszów-Podzamcze - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wieruszów - Zesłania Ducha Świętego
Parafia Wisełka - Św. Józefa Opiekuna Rodzin
Parafia Wiżajny - Św. Teresy
Parafia Włocławek - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i Św. Jana Apostoła
Parafia Włocławek - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Włocławek - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Włocławek - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Włocławek - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Włocławek - Najświętszego Zbawiciela
Parafia Włocławek - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Włocławek - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Włocławek - Wszystkich Świętych
Parafia Włocławek - Chrystusa Króla
Parafia Włocławek - Ducha Świętego
Parafia Włocławek - Św. Maksymiliana
Parafia Włocławek - Św. Józefa
Parafia Włodary - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wojciechowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Wojciechowice - Św. Wojciecha
Parafia Wola Filipowska - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Wróblik Królewski - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wszedzień - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Wyskoć - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Wysokienice - Św. Marcina Biskupa i Męczennika
Parafia Wyszatyce - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Zaborze - Najświętszej Maryi Panny Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej
Parafia Zabratówka - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Zamęcin - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zezulin - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Zgłobień - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Zgorzelec - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Zgorzelec - Matki Bożej Łaskawej
Parafia Zgorzelec - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Zgorzelec - Św. Józefa Robotnika
Parafia Zgorzelec - Św. Bonifacego
Parafia Złoty Stok - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zwiernik - Św. Marcina Biskupa
Parafia Zygry - Św. Rocha
Parafia Żalno - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Żmiąca - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Ligowo - Św. Mateusza Apostoła
Parafia Andrzejów - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Baczyna - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Baligród - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bałdrzychów - Św. Idziego
Parafia Banie - Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych
Parafia Baranów Sandomierski - Ścięcia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Białka - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Biórków Wielki - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bodzechów - Św. Zofii
Parafia Bonisław - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Borkowice - Krzyża Świętego
Parafia Borek Strzeliński - Św. Wawrzyńca i Antoniego Padewskiego
Parafia Budy Głogowskie - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Budzisław Kościelny - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Buszkowice - Najświętszej Maryi Panny Królowej
Parafia Bzianka - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Bzowo - Św. Małgorzaty
Parafia Chełmonie - Św. Bartłomieja
Parafia Chomiąża Szlachecka - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Chorzele - Św. Mikołaja
Parafia Chwarstnica - Świętej Trójcy
Parafia Ciechocin - Św. Małgorzaty Panny i Męczennicy
Parafia Ciepłowody - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Cybinka - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Czartowiec - Przemienienia Pańskiego
Parafia Czastary - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Czekanów - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Damno - Św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów
Parafia Dęba - Matki Kościoła
Parafia Dobrowo - Św. Jana Kantego
Parafia Dobrzyków - Św. Stanisława Biskupa
Parafia Drawsko - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Drużbice - Św. Rocha
Parafia Dubeninki - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Duninowo - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Dursztyn - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Dworszowice Kościelne - Św. Michała Archanioła
Parafia Dzierążnia - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Dzierążnia - Św. Marii Magdaleny
Parafia Dzierżoniów - Królowej Różańca Świętego
Parafia Dzierżoniów - Maryi Matki Kościoła
Parafia Dzierżoniów - Chrystusa Króla
Parafia Dzierżoniów - Św. Jerzego
Parafia Elbląg - Narodzenia św. Jana Chrzciciela
Parafia Elbląg - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Elbląg - Bł. Franciszki Siedliskiej
Parafia Elbląg - Św. Rafała Kalinowskiego
Parafia Elbląg - Św. Floriana Męczennika
Parafia Elbląg - Wszystkich Świętych
Parafia Elbląg - Miłosierdzia Bożego
Parafia Elbląg - Św. Józefa Robotnika
Parafia Elbląg - Św. Pawła Apostoła
Parafia Elbląg - Św. Brata Alberta
Parafia Elbląg - Świętej Rodziny
Parafia Elbląg - Bł. Doroty z Mątów
Parafia Elbląg - Trójcy Świętej
Parafia Elbląg - Św. Wojciecha
Parafia Elbląg - Św. Mikołaja
Parafia Elbląg - Św. Jerzego
Parafia Elbląg - Św. Brunona
Parafia Fanianowo - Św. Józefa
Parafia Firlej - Przemienienia Pańskiego
Parafia Gębice - Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
Parafia Gilów - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Gilów - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Głowaczów - Św. Wawrzyńca
Parafia Głowno-Zabrzeźnia - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Głowno - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Głowno-Osiny - Św. Barbary
Parafia Gniewkowo - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Gniewkowo - Św. Mikołaja i Św. Konstancji
Parafia Gniezno - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Gniezno - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gniezno - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gniezno - Chrystusa Wieczystego Kapłana
Parafia Gniezno - Matki Bożej Miłosierdzia
Parafia Gniezno - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Gniezno - Św. Michała Archanioła
Parafia Gniezno - Bł. Radzyma Gaudentego
Parafia Gniezno - Bł. Michała Kozala
Parafia Gniezno - Świętej Trójcy
Parafia Gniezno - Św. Wawrzyńca
Parafia Gniezno - Św. Bogumiła
Parafia Gniezno - Bł. Jolenty
Parafia Goczałkowice Zdrój - Św. Jerzego
Parafia Goleniowy - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gomulin - Św. Mikołaja
Parafia Goźlice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Górka Klasztorna - Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej
Parafia Górka Pabianicka - Św. Marcina Biskupa
Parafia Górna Grupa - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Górzyn - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gręboszów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gromadka - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Grzymałków - Przemienienia Pańskiego
Parafia Gwoźnica Górna - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Henryków - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Hrud - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Huta Dąbrowa - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Hucisko - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Hucisko - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Iłża - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Iłowo - Matki Boskiej Królowej Różańca Świętego
Parafia Jabłówko - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Parafia Janków Zaleśny - Św. Wojciecha
Parafia Jantar - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Jasieniec Solecki - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jasionów - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Jaszczew - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Jeruzal Skierniewicki - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Jeziórka - Przemienienia Pańskiego
Parafia Kaczki - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Kajkowo - Św. Moniki
Parafia Kalisz - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Kalisz - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kalisz - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kalisz - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Kalisz - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Kalisz - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Kalisz - Św. Wojciecha i Św. Stanisława
Parafia Kalisz - Bł. Matki Teresy z Kalkuty
Parafia Kalisz - Św. Michała Archanioła
Parafia Kalisz - Miłosierdzia Bożego
Parafia Kalisz - Opatrzności Bożej
Parafia Kalisz - Bł. Michała Kozala
Parafia Kalisz - Świętej Rodziny
Parafia Kalisz - Św. Mikołaja
Parafia Kalisz - Św. Gotarda
Parafia Kałów - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Kamieniec Poznański - Św. Wawrzyńca
Parafia Kamiennik - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Karlin - Św. Stanisława Kostki
Parafia Kasparus - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kawęczyn - Opieki Św. Józefa
Parafia Kąty Opolskie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Kędzierzyn - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Kiezmark - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Kije - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Kije - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Klukowo - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Klukowo - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Kłodzko - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kłodzko - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kłodzko - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Kłodzko - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Knychówek - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Kobyla Góra - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Komańcza - Opieki Matki Bożej
Parafia Komańcza - Św. Józefa
Parafia Koniusza - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Konradowo - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Konstantynów Łódzki - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Konstantynów Łódzki - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Konstantynów Łódzki - Miłosierdzia Bożego
Parafia Konstantynów Łódzki - Św. Józefa Robotnika
Parafia Koprzywnica - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Koprzywnica - Św. Floriana
Parafia Korytnica Łaskarzewska - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Koszuty Małe - Św. Bartłomieja
Parafia Kowal - Św. Urszuli
Parafia Kozłów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kozłów - Św. Mikołaja
Parafia Krasnosielc - Św. Jana Kantego
Parafia Krasocin - Św. Doroty Dziewicy i Męczennicy i Św.Tekli Dziewicy
Parafia Krerowo - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Krzemieniewo - Chrystusa Króla
Parafia Krzepczów - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Krzydlina Mała - Św. Michała Archanioła
Parafia Krzywin - Niepokalnego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Krzyworzeka - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Książ Wielki - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Kuchary - Św. Bartłomieja
Parafia Kucharzowice - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Kuny - Św. Józefa Robotnika
Parafia Leszna Górna - Św. Marcina
Parafia Leśniów Wielki - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ligota Wielka - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Lipce Reymontowskie - Znalezienia Krzyża Świętego
Parafia Lisewo - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Lisewo - Św. Mikołaja
Parafia Lisiec Wielki - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Lubięcin - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Lublewo Gdańskie - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Lutowo - Św. Wawrzyńca
Parafia Łaznów - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Łąsko Wielkie - Św. Anny
Parafia Łebunia - Św. Michała Archanioła
Parafia Łęczyca - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łęczyca - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Łęki Wielkie - Św. Katarzyny i Niepokalanego Serca Maryi
Parafia Łękińsko - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Łomnica Zdrój - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Łozina - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łuszczów - Św. Barbary
Parafia Łyszkowice - Św. Kazimierza Królewicza
Parafia Maciejkowice - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i Św. Rozalii
Parafia Maków Mazowiecki - Św. Brata Alberta
Parafia Maków Mazowiecki - Św. Józefa
Parafia Malowa Góra - Przemienienia Pańskiego
Parafia Małe Ciche - Św. Józefa
Parafia Manie - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Manowo - Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
Parafia Marynowy - Św. Anny
Parafia Mazury - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Miedniewice - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Międzyrzec Podlaski - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Międzyrzec Podlaski - Chrystusa Króla
Parafia Międzyrzec Podlaski - Św. Mikołaja
Parafia Międzyrzecze Górne - Św. Marcina z Tour
Parafia Miszewo Murowane - Wszystkich Świętych
Parafia Mława - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Mława - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Mława - Świętej Rodziny
Parafia Mława - Św. Jana Kantego
Parafia Moryń - Ducha Świętego
Parafia Mościejewo - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Mrocza - Św. Mikołaja
Parafia Mszana Górna - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Mszczonów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Myślibórz - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Myślibórz - Św. Mateusza Apostoła
Parafia Myślibórz - Świętego Krzyża
Parafia Niechcice - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Niepart - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Dąbrówka Nowa - Św. Jakuba Mniejszego Apostoła
Parafia Nowa Ruda - Św. Katarzyny
Parafia Nowa Ruda - Św. Mikołaja
Parafia Nowa Ruda - Św. Barbary
Parafia Nowa Wieś Wielka - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Nur - Św. Jana Apostoła
Parafia Odrzywół - Św. Jadwigi
Parafia Okartowo - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Olszówka - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Opinogóra - Św. Zygmunta
Parafia Orły - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Ostrowiec Świętokrzyski - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Ostrowiec Świętokrzyski - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Ostrowiec Świętokrzyski - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Ostrowiec Świętokrzyski - Św. Michała Archanioła
Parafia Ostrowiec Świętokrzyski - Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ostrowiec Świętokrzyski - Miłosierdzia Bożego
Parafia Ostrowiec Świętokrzyski - Chrystusa Nauczyciela
Parafia Ostrowiec Świętokrzyski - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Ostrowiec Świętokrzyski - Matki Odkupiciela
Parafia Ostrowiec Świętokrzyski - Św. Kazimierza
Parafia Ostrowiec Świętokrzyski - Św. Józefa
Parafia Ostróda - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ostróda - Ofiarowania Najświętszej Maryji Panny
Parafia Ostróda - Bł. Hiacynty i Franciszka
Parafia Ostróda - Św. Faustyny Kowalskiej
Parafia Ostróda - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Ostróda - Chrystusa Króla
Parafia Ostróda - Św. Dominika Savio
Parafia Ostróda - Św. Ojca Pio
Parafia Ostróda - Św. Jana Bosko
Parafia Ostróda - Św. Marcina
Parafia Otfinów - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Pacanów - Św. Marcina Biskupa i Wyznawcy
Parafia Paszowice - Trójcy Świętej
Parafia Paterek - Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Pełczyce - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Pisz - Matki Boskiej Ostrobramskiej Miłosierdzia
Parafia Pisz - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Pisz - Św. Józefa Oblubieńca NMP
Parafia Pisz - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Pobiednik Mały - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Pogorzałki - Miłosierdzia Bożego
Parafia Polska Nowa Wieś - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Pomorzowice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Pomyków - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Potok Jaworowski - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Prostki - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Przedecz - Świętej Rodziny
Parafia Przemyśl - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Św. Jana Chrzciciela
Parafia Przemyśl - Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Parafia Przemyśl - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Przemyśl - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Przemyśl - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Przemyśl - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Przemyśl - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Przemyśl - Św. Benedykta, Cyryla i Metodego
Parafia Przemyśl - Bł. Józefa Sebastiana Biskupa
Parafia Przemyśl - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Przemyśl - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Przemyśl - Miłosierdzia Bożego
Parafia Przemyśl - Św. Brata Alberta
Parafia Przemyśl - Św. Marii Magdaleny
Parafia Przemyśl - Św. Jana Apostoła
Parafia Przemyśl - Św. Jana z Dukli
Parafia Przemyśl - Św. Józefa
Parafia Przylesie - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Przyłęk - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Przyłęk - Św. Anny
Parafia Przystajń - Świętej Trójcy
Parafia Raciborsko - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Radziejowice - Św. Kazimierza
Parafia Ratowice - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Rędziny - Św. Otylii
Parafia Ruda Maleniecka - Zwiastowania NMP
Parafia Rumian - Św. Barbary
Parafia Rutki Kossaki - Św. Anny
Parafia Rymań - Św. Szczepana
Parafia Rzepiennik Strzyżewski - Miłosierdzia Bożego
Parafia Rzewnie - Św. Jacka
Parafia Sady Górne - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Samborzec - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Samin - Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Parafia Samsonów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Sancygniów - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Sandomierz - Chrystusa Króla Jedynego Zbawiciela Świata
Parafia Sandomierz - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Sandomierz - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Sandomierz - Św. Pawła Apostoła
Parafia Sandomierz - Św. Józefa
Parafia Sarbsk - Św. Anny
Parafia Sątoczno - Chrystusa Króla
Parafia Sieniawa Żarska - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Sierpc - Św. Wita, Modesta i Krescencji
Parafia Sierpc - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Sierpc - Św. Benedykta
Parafia Skarlin - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Skarżysko Kamienna - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Skarżysko Kamienna - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Skarżysko Kamienna - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Skarżysko Kamienna - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Skarżysko Kamienna - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Skarżysko Kamienna - Matki Bożej Ostrobramskiej
Parafia Skarżysko Kamienna - Św. Józefa Oblubieńca
Parafia Skarżysko Kamienna - Św. Br. Alberta
Parafia Sławice - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Sławice - Św. Jana Nepomucena
Parafia Słupy - Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Parafia Słupy - Św. Wita
Parafia Smardy Górne - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Smęgorzów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Smolno Wielkie - Chrystusa Króla
Parafia Sobiałkowo - Św. Jakuba Większego Apostoła
Parafia Stanisław Górny - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Starczów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Stary Brus - Matki Boskiej Częstochowskiej