Sitemap - mapa strony - cz. 8

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Parafia Stare Strącze - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Stąporków - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Stecówka - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Stepnica - Św. Jacka
Parafia Strachówka - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Struga - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Stryków - Św. Marcina
Parafia Strzydzew - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Sufczyn - Ducha Świętego
Parafia Suliszewo - Chrystusa Króla
Parafia Suliszewo - Świętej Trójcy
Parafia Suwałki - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Suwałki - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Suwałki - Św. Brata Alberta Chmielowskiego
Parafia Suwałki - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Suwałki - Matki Bożej Miłosierdzia
Parafia Suwałki - Św. Kazimierza Królewicza
Parafia Suwałki - Chrystusa Króla
Parafia Suwałki - Bł. Anieli Salawy
Parafia Suwałki - Bożego Ciała
Parafia Suwałki - Św. Aleksandra
Parafia Sycewice - Św. Jana Bosko
Parafia Szczawin Kościelny - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Szczutowo - Św. Marii Magdaleny
Parafia Szonów - Św. Jadwigi
Parafia Szubin - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Szubin - Św. Marcina
Parafia Szudziałowo - Św. Wincentego Ferrariusza i Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Szydłow - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Ścinawa - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Święta Woda - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Taciszów - Św. Józefa Robotnika
Parafia Tanowo - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Tarnogóra - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Tarnogóra - Św. Zofii
Parafia Tczyca - Św. Idziego
Parafia Teratyn - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Trzebunia - Św. Marii Magdaleny
Parafia Tuszyn Las - Św. Krzysztofa
Parafia Twardawa - Św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy
Parafia Wara - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Wąchock - Św. Floriana
Parafia Węgorzewo - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Węgorzewo - Matki Boskiej Fatimskiej
Parafia Węgorzewo - Dobrego Pasterza
Parafia Węgorzewo - Świętego Krzyża
Parafia Jamy Wielkie - Św. Augustyna Biskupa
Parafia Wierna Rzeka - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Wierzawice - Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
Parafia Wierzchlas - Św. Mikołaja Biskupa i Wyznawcy
Parafia Wierzchowiska - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Wierzchowiska - Miłosierdzia Bożego
Parafia Wilczków - Matki Boskiej Rożańcowej
Parafia Wilków - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wilków - Św. Mikołaja
Parafia Wiślina - Niepokalanego Serca Maryi
Parafia Włosań - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Wodynie - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Wojcieszów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wojkowice-Żychcice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wojkowice - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Wojsławice - Św. Michała Archanioła
Parafia Wola Baranowska - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Wola Osowińska - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wola Rogowska - Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Wołów - Opieki Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wołów - Św. Karola Boromeusza
Parafia Wołów - Św. Wawrzyńca
Parafia Wójcin - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Wójcin - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Wójcin - Św. Katarzyny
Parafia Wrocki - Św. Marcina
Parafia Września - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Św. Stanisława BM
Parafia Września - Św. Kazimierza Królewicza
Parafia Września - Św. Królowej Jadwigi
Parafia Września - Świętego Krzyża
Parafia Września - Świętego Ducha
Parafia Wtelno - Św. Michała Archanioła
Parafia Wydminy - Św. Włodzimierza i Olgi
Parafia Wydminy - Chrystusa Zbawiciela
Parafia Wygoda Łączyńska - Św. Józefa
Parafia Wysokie Koło - Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego
Parafia Załuże - Opieki Matki Bożej
Parafia Zambrów - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Zambrów - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Zambrów - Ducha Świętego
Parafia Zaręby - Św. Wawrzyńca
Parafia Zarzecz Łukowski - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Zbiersk - Św. Urszuli
Parafia Zgierz - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Parafia Zgierz - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Zgierz - Matki Bożej Dobrej Rady
Parafia Zgierz - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Zgierz - Chrystusa Króla
Parafia Złotowo - Św. Barbary
Parafia Zofibór - Św. Zofii
Parafia Żałe - Św. Anny
Parafia Żegocin - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Żelechlinek - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Żerków - Św. Stanisława Biskupa
Parafia Żeronie - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Żnin - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Żnin - Św. Floriana
Parafia Żnin - Św. Marcina
Parafia Zuzela - Przemienienia Pańskiego
Parafia Unierzyż - Św. Walentego
Parafia Bachowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Barłożno - Św. Marcina
Parafia Bartoszyce - Św. Jana Ewangelisty i Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Bartoszyce - Św. Brata Alberta Chmielowskiego
Parafia Bartoszyce - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Bartoszyce - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Bartoszyce - Bł. Jana XXIII Papieża
Parafia Bartoszyce - Św. Brunona
Parafia Barycz - Św. Józefa
Parafia Bebelno - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Becejły - Matki Boskiej Czestochowskiej
Parafia Bełdów - Wszystkich Świętych
Parafia Będargowo - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Będków - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Białośliwie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Białotarsk - Przemienienia Pańskiego
Parafia Białuty - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Bidziny - Św. Piotra i Pawła
Parafia Biedrzychowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Biedrzychowice - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Bielice - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Bielice - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Bielice - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Błażek - Świętego Ducha
Parafia Boczów - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Boglewice - Przemienienia Pańskiego
Parafia Bojanów - Chrystusa Króla
Parafia Borne Sulinowo - Św. Brata Alberta
Parafia Borzyszkowy - Św. Marcina Biskupa
Parafia Borzytuchom - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Broniszów - Św. Anny
Parafia Buczek - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Bukowina Sycowska - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Buraków - Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
Parafia Charsznica - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Chochołów - Św. Jacka
Parafia Chwałkowo - Świętej Trójcy
Parafia Ciche - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Ciche - Św. Józefa Robotnika
Parafia Cieszków - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Cisna - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Czajków - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Czarnochowice - Matki Bożej Pocieszenia
Parafia Czarnowo - Św. Marcina
Parafia Czarne Dolne - Matki Boskiej Różańcowej
Parafia Czerwin - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Człuchów - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Człuchów - Poczęcia św. Jana Chrzciciela
Parafia Człuchów - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Człuchów - Św. Judy Tadeusza
Parafia Dąbrowa Narodowa - Matki Boskiej Anielskiej
Parafia Dębów - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Dobrcz - Św. Wawrzyńca
Parafia Domaszno - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Dólsk - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Drugnia - Św. Wawrzyńca
Parafia Drulity - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Duczymin - Św. Jana Nepomucena
Parafia Dylewo - Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia
Parafia Działdowo - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Działdowo - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Działdowo - Św. Wojciecha
Parafia Dziećkowice - Wszystkich Świętych
Parafia Dziektarzewo - Św. Katarzyny
Parafia Dzierzkowice - Św. Stanislawa Biskupa i Męczennika
Parafia Dziwnówek - Św. Maksymiliana Marii Kolbe
Parafia Garczyn - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Gielniów - Bł. Władysława z Gielniowa
Parafia Giełczew - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Giławy - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Gliczarów Górny - Przemienienia Pańskiego
Parafia Głębinów - Św. Urbana
Parafia Golejewko - Wszystkich Świętych
Parafia Goryń - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Goryń - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Górzanka - Wniebowstąpienia Pana Jezusa
Parafia Gościno - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Gójsk - Św. Mikołaja
Parafia Graboszyce - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Gręzówka - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Grobla - Imienia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Grochowalsk - Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Grodziec Śląski - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Grudynia Wielka - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gruszczyce - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Grzywna - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Gubin - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gubin - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Gubin - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Gubin - Trójcy Świętej
Parafia Hanna - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Hartowiec - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Hostynne - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Huta Krzeszowska - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Imbramowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Imbramowice - Św. Benedykta
Parafia Izdebno Kościelne - Św. Michała Archanioła
Parafia Jabłonna Lacka - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jabłonowo Pomorskie - Chrystusa Króla
Parafia Jasionówka - Świętej Trójcy
Parafia Jaworów - Św. Michała Archanioła
Parafia Jawor - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Jawor - Miłosierdzia Bożego
Parafia Jawor - Św. Marcina
Parafia Jedlanka - Chrystusa Króla
Parafia Jedlina Zdrój - Trójcy Świętej
Parafia Jedwabne - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Jesionka - Chrystusa Dobrego Pasterza
Parafia Jeżyce - Matki Boskiej Ostrobramskiej
Parafia Jędrzychów - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Jordanów Śląski - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Juszczyn - Matki Bożej Pocieszenia
Parafia Kaletnik - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Kaletnik - Ducha Świętego
Parafia Kalwaria Pacławska - Znalezienia Krzyża Świętego
Parafia Kałków - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kamienica Polska - Św. Michała Archanioła
Parafia Karłowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Karmin - Św. Barbary
Parafia Karpniki - Św. Jadwigi
Parafia Kcynia - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kcynia - Św. Michała Archanioła
Parafia Kędzierówka - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Kiernozia - Św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy
Parafia Kieźliny - Św. Rozalii
Parafia Kleszczewo - Wszystkich Świętych
Parafia Kleszczewo Kościerskie - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Klęczany - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Klonowa - Przemienienia Pańskiego
Parafia Kluczewsko - Św. Wawrzyńca
Parafia Kłobia - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Kobylin Borzymy - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Kochanowice - Św. Wawrzyńca
Parafia Kochanów - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Kolin - Przemienienia Pańskiego
Parafia Kołaki Kościelne - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kołczyn - Św. Stanisława Kostki
Parafia Kołodziejewo - Św. Józefa
Parafia Kończyce - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Korczowa - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Kosieczyn - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Kosmolów - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Koszelewy - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Kotla - Św. Marcina
Parafia Krasiejów - Św. Małgorzaty Męczennicy
Parafia Krasnybór - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Krekole - Św. Wawrzyńca
Parafia Krempachy - Św. Marcina
Parafia Krężnica Jara - Św. Floriana
Parafia Kruszwica - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Kruszwica - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Krysk - Św. Floriana
Parafia Krzaki - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Krzemieniewice - Św. Izydora Oracza
Parafia Krzemień - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Kudowa Zdrój - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Kudowa Zdrój-Czermna - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Kudowa Zdrój - Miłosierdzia Bożego
Parafia Kuligów - Matki Bożej Loretańskiej
Parafia Kurzętnik - Św. Marii Magdaleny
Parafia Kuzie - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Ligocka Kuźnia - Św. Wawrzyńca
Parafia Kwidzyn - Św. Brata Alberta Chmielowskiego
Parafia Kwidzyn - Miłosierdzia Bożego
Parafia Kwidzyn - Św. Jana Ewangelisty
Parafia Kwidzyn - Świętej Trójcy
Parafia Kwidzyn - Św. Wojciecha
Parafia Laliki - Zesłania Ducha Świętego
Parafia Laseczno - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Lasowice Wielkie - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Lasowice Wielkie - Wszystkich Świętych
Parafia Lecka - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Lelis - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Lenartowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lewniowa - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Lędyczek - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Lichwin - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Lipka - Św. Katarzyny
Parafia Liw - Św. Leonarda
Parafia Lubanowo - Chrystusa Króla
Parafia Lubawka - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Lubicz - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Lubicz - Św. Judy Tadeusza
Parafia Lubsza Śląska - Św. Jakuba Starszego Apostoła
Parafia Luszyn - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Lutocin - Św. Mateusza
Parafia Lutom - Św. Andrzeja Apostoła i Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia Łazówek - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łaźniew - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Łobudzice - Św. Wawrzyńca
Parafia Łomża - Św. Brunona z Kwerfurtu Biskupa i Męczennika
Parafia Łomża - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Łomża-Katedra - Św. Michała Archanioła
Parafia Łomża - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Łomża - Miłosierdzia Bożego
Parafia Łomża - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Łomża - Krzyża Świętego
Parafia Łomża - Bożego Ciała
Parafia Łoniów - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Łubie - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łuzki - Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
Parafia Majdan - Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego
Parafia Makowiec - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Małujowice - Św. Jakuba
Parafia Marzenin - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Marzenin - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Miedźno - Św. Katarzyny
Parafia Mikołajki Pomorskie - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Milikowice - Św. Michała Archanioła
Parafia Miłoradz - Św. Michała Archanioła
Parafia Mirocin - Św. Judy Tadeusza i Św. Brata Alberta
Parafia Mokowo - Św. Marii Magdaleny
Parafia Mokrelipie - Znalezienia Krzyża Świętego
Parafia Morzewo - Przemienienia Pańskiego
Parafia Mszanna - Ścięcia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Narok - Św. Floriana
Parafia Naruszewo - Św. Tekli
Parafia Nawojowa Góra - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Niebieszczany - Św. Mikołaja
Parafia Nieborów - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Niedamowo - Św. Mikołaja
Parafia Niegowonice - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Nieledew - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Nielisz - Św. Wojciecha
Parafia Nienadowa Dolna - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Nowa Karczma - Św. Antoniego z Padwy
Parafia Nowa Wieś Ełcka - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Nowosielce - Św. Marii Magdaleny
Parafia Nowy Gierałtów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Nowy Świętów - Chrystusa Króla
Parafia Ocypel - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Ocypel - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Odrowąż - Św. Jacka i Św. Katarzyny
Parafia Olbierzowice - Św. Wawrzyńca
Parafia Oleszno - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Oleszno - Ducha Świętego
Parafia Orzysz - Matki Boskiej Szkaplerznej i Najśw. Serca P. Jezusa
Parafia Orzysz - Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Osiek Górny - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Osowiec - Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Osowiec-Węgry - Św. Józefa
Parafia Ostrowy - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Ostrowo Kościelne - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ostrów Wielkopolski - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Ostrów Wielkopolski - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Ostrów Wielkopolski - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Ostrów Wielkopolski - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Ostrów Wielkopolski - Najświętszego Zbawiciela
Parafia Ostrów Wielkopolski - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Ostrów Wielkopolski - Miłosierdzia Bożego
Parafia Ostrów Wielkopolski - Św. Pawła Apostoła
Parafia Ostrów Wielkopolski - Świętej Rodziny
Parafia Ostrów Wielkopolski - Ducha Świętego
Parafia Ostrówek Węgrowski - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Ożarowice - Św. Barbary Panny i Męczennicy
Parafia Papowo Biskupie - Św. Mikołaja
Parafia Parafianka - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Parchowo - Św. Mikołaja
Parafia Pasłęk - Narodzenia Najświętszej Marii Panny
Parafia Pasłęk - Bł. Jerzego Matulewicza
Parafia Pasłęk - Św. Józefa
Parafia Pastuchów - Św. Barbary
Parafia Pasym - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Pęperzyn - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Piotrków Trybunalski - Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju
Parafia Piotrków Trybunalski - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Piotrków Trybunalski - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Piotrków Trybunalski - Św. Alberta Chmielowskiego
Parafia Piotrków Trybunalski - Miłosierdzia Bożego
Parafia Piotrków Trybunalski - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Piotrków Trybunalski - Św. Jacka i Św. Doroty
Parafia Piórków - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Pław - Św. Elżbiety
Parafia Płock - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Płock - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Płock - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Płock - Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Płock - Św. Stanisława Kostki
Parafia Płock - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Płock - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Płock - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Płock - Świętego Krzyża
Parafia Płock - Ducha Świętego
Parafia Płock - Św. Bartłomieja
Parafia Płock - Św. Wojciecha
Parafia Płock-Radziwie - Św. Benedykta
Parafia Płock - Św. Zygmunta
Parafia Płock-Trzepowo - Św. Aleksego
Parafia Płonka Kościelna - Św. Michała Archanioła
Parafia Pobiel - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Podgórze - Chrystusa Pana Zbawiciela
Parafia Podgórze - Św. Rozalii
Parafia Podgrodzie - Przemienienia Pańskiego
Parafia Polichno - Matki Boskiej Anielskiej
Parafia Polskowola - Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
Parafia Pomysk Wielki - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Pruszyn - Św. Mikołaja Biskupa i Męczennika
Parafia Przesmyki - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Ptkanów - Św. Idziego
Parafia Pułtusk - Św. Stanisława Kostki
Parafia Pułtusk-Popławy - Miłosierdzia Bożego
Parafia Pułtusk - Św. Mateusza
Parafia Pułtusk - Św. Józefa
Parafia Rąbiń - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Radcze - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Radziszewo - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Rajgród - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ramsowo - Św. Andrzeja Apostoła i Św. Rocha
Parafia Rataje - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rębowo - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Rogów Opolski - Św. Filipa i Jakuba Starszego
Parafia Rogoźno - Świętego Ducha
Parafia Rogoźno - Św. Wita
Parafia Romany - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Roszków - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Rudy Wielkie - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Rudniki - Św. Barbary Dziewicy i Męczennicy
Parafia Rudniki - Miłosierdzia Bożego
Parafia Rudniki - Św. Mikołaja
Parafia Rybotycze - Św. Tomasza Apostoła
Parafia Rytwiany - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Rzeczenica - Najświętszego Serca Pana Jezusa i Św. Mikołaja
Parafia Rzepedź - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Rzepedź - Św. Mikołaja
Parafia Samborowice - Św. Rodziny
Parafia Sanniki - Św. Józefa
Parafia Seroczyn - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Siedliszcze - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Siemysłów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Sitaniec - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Skotniki Koneckie - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Sławsko - Św. Piotra i Pawła
Parafia Słucz - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Słupca - Bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika
Parafia Słupca - Św. Wawrzyńca
Parafia Słupca - Św. Leonarda
Parafia Solec Zdrój - Św. Mikołaja Biskupa i Wyznawcy
Parafia Sosnowica - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Stara Biała - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Starogród - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Starogród - Św. Barbary
Parafia Starościn - Matki Boskiej Anielskiej
Parafia Gostyń Stary - Św. Marcina
Parafia Stary Korczyn - Św. Mikołaja Biskupa i Wyznawcy
Parafia Stary Węgliniec - Matki Boskiej Szkaplerznej
Parafia Stary Wielisław - Św. Katarzyny
Parafia Staw Kaliski - Św. Mikołaja
Parafia Stodoły - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Stodoły - Św. Wojciecha
Parafia Stradomia Wierzchnia - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Straszydle - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Strońsko - Św. Urszuli
Parafia Suków - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i św. Augustyna Biskupa
Parafia Suraż - Bożego Ciała
Parafia Sychowo - Św. Józefa
Parafia Syczyn - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Szczaniec - Św. Anny
Parafia Sztum - Św. Andrzeja Boboli Męczennika
Parafia Sztum - Św. Anny
Parafia Sztutowo - Św. Wojciecha
Parafia Szwelice - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Szymany - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Ściborzyce Małe - Trójcy Świętej
Parafia Śmiałowice - Św. Wawrzyńca
Parafia Śmiechów - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Świbie - Św. Mikołaja
Parafia Świecie - Matki Boskiej Częstochowskiej i Św. Stanisława Biskupa
Parafia Świecie - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Świecie - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Świecie-Przechowo - Chrystusa Króla
Parafia Świecie-Marianki - Św. Józefa
Parafia Świerzno - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Świerzno - Świętej Trójcy
Parafia Święciechowa - Św. Jakuba Większego Apostoła
Parafia Świętomarz - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Świnice Warckie - Św. Kazimierza
Parafia Tabaszowa - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Tczów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Topola - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Topola - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Toporów - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Toporów - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Trumiejki - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Tryńcza - Św. Kazimierza
Parafia Trzebcz - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Trzebież - Podwyższenie Krzyża Świętego
Parafia Trzebnice - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Trzebuska - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Trzemżal - Św. Józefa
Parafia Turośń Kościelna - Świętej Trójcy
Parafia Tuszów Narodowy - Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia Tylawa - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Tywonia - Św. Stanisława Kostki
Parafia Uchanie - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Uherce Mineralne - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Warta - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Warta - Św. Mikołaja
Parafia Wartkowice - Św. Anny i Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia
Parafia Wąsewo - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wda - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Werchrata - Św. Józefa Robotnika
Parafia Wetlina - Miłosierdzia Bożego
Parafia Wędrzyn - Św. Sebastiana Męczennika
Parafia Wiązów - Św. Mikołaja
Parafia Wielkie Radowiska - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Wieniawa - Św. Katarzyny
Parafia Wierzbie - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Wierzbie - Św. Leonarda Opata
Parafia Wierzbnik - Św. Michała Archanioła
Parafia Wińsko - Św. Michała Archanioła
Parafia Wisła Mała - Św. Jakuba Starszego Apostoła
Parafia Wiśniówka - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Witonia - Św. Katarzyny Dziewicy i Męczennicy
Parafia Wola Radłowska - Bł. Karoliny Kózka
Parafia Wrociszew - Św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy
Parafia Wyrozęby - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Wysowa Zdrój - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Wysowa Zdrój - Św. Michała Archanioła
Parafia Zachwiejów - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Zagwiździe - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Zakrzewo Zbąszyńskie - Św. Kazimierza
Parafia Zawady - Św. Doroty Dziewicy i Męczennicy
Parafia Zawady - Przemienienia Pańskiego
Parafia Zbrachlin - Św. Wojciecha
Parafia Zbylutów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zebrzydowa - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Żabieniec - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Żarnowo - Chrystusa Króla
Parafia Żarnówka - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Żmijewo - Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej
Parafia Żmijewo - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Żyliny - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Bargłów Kościelny - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Basznia Dolna - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Batowo - Miłosierdzia Bożego
Parafia Biadki - Św. Izydora Oracza
Parafia Biadoliny Radłowskie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Biała Nyska - Św. Jana Ewangelisty
Parafia Bielewo - Matki Boskiej Pocieszenia
Parafia Bieńkowice - Wszystkich Świętych
Parafia Biesiadki - Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
Parafia Bisztynek - Św. Macieja Apostoła i Najdroższej Krwi Pana Jezusa
Parafia Błędowo - Św. Michała Archanioła
Parafia Boćki - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Bogurzyn - Św. Doroty
Parafia Bojszów - Wszystkich Świętych
Parafia Bolestraszyce - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bolęcin - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Borkowo - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Borkowo - Św. Apolonii
Parafia Borowy Młyn - Ducha Świętego
Parafia Borusowa - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Bór Zapilski - Św. Jacka Wyznawcy
Parafia Boża Wola - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Bożepole Wielkie - Św. Piotra Apostoła
Parafia Braniewo - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Braniewo - Św. Wojciecha
Parafia Braniewo - Św. Katarzyny
Parafia Braniewo - Św. Antoniego
Parafia Braniewo - Trójcy Świętej
Parafia Brodnica Górna - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Broniszewice - Św. Michała Archanioła
Parafia Broniszewice - Św. Piotra i Pawła
Parafia Brzozów - Św. Andrzeja Apostoła i Św. Rocha
Parafia Brzozów - Przemienienia Pańskiego
Parafia Brzóza - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Brzóza Stadnicka - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Budy Barcząckie - Matki Bożej z Guadalupe
Parafia Budziska - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Bukowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Bukownica - Św. Apostołów Filipa i Jakuba
Parafia Bulkowo - Świętej Trójcy
Parafia Cerkwica - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Choceń - Św. Idziego
Parafia Chorzęcin - Św. Małgorzaty Męczennicy
Parafia Chruślin - Św. Michała Archanioła
Parafia Chrzanowice - Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Parafia Chrzanowo - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Cichobórz - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Cichy - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Ciepielów - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Cierpisz - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Cyprzanów - Trójcy Świętej
Parafia Czarnia - Św. Michała Archanioła
Parafia Czeszewo - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Czeszewo - Św. Mikołaja
Parafia Człopa - Św. Antoniego
Parafia Dalików - Św. Mateusza
Parafia Dawidy Bankowe - Św. Mateusza Ewangelisty
Parafia Dąbrowa Wielka - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Dąbrowa Wielka - Św. Michała Archanioła
Parafia Dębie - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Desznica - Niepokalanego Serca Maryi
Parafia Długopole Górne - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Dłutowo - Św. Wawrzyńca
Parafia Dłużyna - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Dobrosołowo - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Dobrów - Świętej Trójcy
Parafia Dobryszyce - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Domaniów - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Domostawa - Matki Bożej Królowej Polski
Parafia Dorohucza - Św. Judy Tadeusza
Parafia Drwalew - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Dubienka - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Dylaki - Św. Antoniego
Parafia Dzierzgów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Św. Klemensa
Parafia Dźwierzuty - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Filipów - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Florczaki - Św. Antoniego
Parafia Garnek - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gdeszyn - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Giżycko - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Giżycko - Matki Bożej Królowej Pokoju
Parafia Giżycko - Ducha Świętego Pocieszyciela
Parafia Giżycko - Św. Kazimierza Królewicza
Parafia Giżycko - Św. Brunona z Kwerfurtu
Parafia Giżycko - Świętej Trójcy
Parafia Giżycko - Św. Anny
Parafia Godzianów - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Gózd - Miłosierdzia Bożego
Parafia Górażdże - Bł. Czesława
Parafia Górki Mieleckie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Gorzykowo - Matki Boskiej Królowej Polski
Parafia Grabienice - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Grabiszyce - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Grodowiec - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Grudza - Imienia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Gruszów - Rozesłania Świętych Apostołów
Parafia Gryżyna - Św. Barbary
Parafia Grzędzin - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Hadynów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Huta Komorowska - Świętej Rodziny
Parafia Iwno - Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej
Parafia Izbicko - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Jadachy - Św. Maksymilianila
Parafia Jagniątków - Miłosierdzia Bożego
Parafia Jaktorowo - Św. Anny
Parafia Jangrot - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Jankowo Dolne - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Parafia Janówka - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jarszewo - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jaszkowo - Św. Barbary
Parafia Jaślany - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Jednorożec - Św. Floriana
Parafia Jegłownik - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Jeleńcz - Chrystusa Króla
Parafia Jeżów Sudecki - Św. Michała Archanioła
Parafia Jodłowa Górna - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Joniec - Św. Ludwika
Parafia Jordanowo - Św. Anny
Parafia Kacwin - Wszystkich Świętych
Parafia Kaczorów - Św. Mikołaja
Parafia Kadłub - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Kadłub - Chrystusa Króla
Parafia Kalisz Kaszubski - Św. Rocha
Parafia Kamień Lubelski - Św. Michała Archanioła
Parafia Kamion - Św. Michała Archanioła i Św. Anny
Parafia Kamion - Św. Tomasza Apostoła
Parafia Wola Kamocka - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Św. Jana Vianney
Parafia Kleczanów - Św. Katarzyny Dziewicy Męczennicy i Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Klępicz - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Kobiele Wielkie - Św. Anny
Parafia Koczurki - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kodeniec - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Kodrąb - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Kornatka - Miłosierdzia Bożego
Parafia Korytowo - Św. Stanisława Kostki
Parafia Kozłów Szlachecki - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Kraszewo - Św. Zygmunta
Parafia Kraszewo - Św. Elżbiety
Parafia Kretków - Wszystkich Świętych
Parafia Krzątka - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Krzcięcice - Św. Prokopa Męczennika
Parafia Krzyż Wielkopolski - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Krzyż Wielkopolski - Św. Antoniego
Parafia Księże Pole - Św. Bartłomieja
Parafia Kuflew - Św. Marcina i Św. Mikołaja
Parafia Kuślin - Zmartwychwstania Pańskiego
Parafia Kuźnica Białostocka - Opatrzności Bożej
Parafia Kwiatkowice - Św. Mikołaja i Św. Doroty
Parafia Leszkowice - Św. Józefa Oblubienca Najświętszej Maryi Panny i Św. Jana Chrzciciela
Parafia Lewin - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
Parafia Libidza - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Licheń Stary - Św. Doroty
Parafia Lubania - Przemienienia Pańskiego
Parafia Lubanie - Św. Mikołaja
Parafia Lubaszowa - Św. Gerarda Majelli
Parafia Lachowo - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łagiewniki Wielkie - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Łaszew - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Łążyn Ii - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Łomazy - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Łowicz - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łowicz - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Łowicz - Chrystusa Dobrego Pasterza
Parafia Łowicz - Świętego Ducha
Parafia Łowyń - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łubin Kościelny - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Łukęcin - Najświętszej Maryj Panny Królowej Polski
Parafia Łukomie - Św. Antoniego
Parafia Maciejowa - Matki Bożej Wniebowziętej
Parafia Magnuszewice - Św. Barbary
Parafia Majdów - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Majków - Chrystusa Światłości Świata
Parafia Makoszyn - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Mąkoszyn - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Maluszyn - Św. Mikołaja
Parafia Małuszów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Marianów - Św. Izydora
Parafia Męcinka - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Miedzierza - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Mielnik - Przemienienia Pańskiego
Parafia Mikołajew - Św. Męczenników Jana i Pawła
Parafia Milejewo - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Młyńczyska - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Momina - Św. Wojciecha
Parafia Mosty - Matki Boskiej Gromnicznej
Parafia Mosty - Św. Alberta
Parafia Nawra - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Niechłonin - Wszytkich Świętych
Parafia Niemcza - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Niemcza - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Niemojki - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Niestronno - Św. Michała Archanioła
Parafia Niewieścin - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Niezabyszewo - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Nieznaszyn - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Nowa Wieś Szlachecka - Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
Parafia Nowy Barkoczyn - Matki Boskiej Królowej Polski
Parafia Nowe Kawkowo - Św. Jana Ewangelisty
Parafia Nowy Łupków - Św. Piotra i Pawła
Parafia Nowe Warpno - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Obierwia - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Obory - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Odry - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Odrowążek - Przemienienia Pańskiego
Parafia Ogrodzona - Św. Mateusza
Parafia Okalewo - Matki Boskiej Szkaplerznej
Parafia Okonin - Św. Kosmy i Damiana
Parafia Olszany - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Olszany - Św. Michała Archanioła
Parafia Olszany - Trójcy Świętej
Parafia Olszowa - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Olszyna Lubańska - Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Owsiszcze - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Palędzie Kościelne - Św. Marcina
Parafia Parciaki - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Piątek Wielki - Św. Marcina
Parafia Pilchów - Św. Jadwigi Królowej
Parafia Pilczyca - Św. Michała Archanioła
Parafia Piski - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Plecka Dąbrowa - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Płonne - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Podczerwone - Matki Bożej Bolesnej
Parafia Podraj - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Pogorzelica - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Policzna - Św. Stefana
Parafia Popkowice - Trójcy Świętej
Parafia Porządzie - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Powiercie - Bł. 108 Męczenników II Wojny Światowej
Parafia Prałkowce - Matki Bożej Zbaraskiej
Parafia Promna - Św. Marii Magdaleny
Parafia Przybówka - Św. Kazimierza
Parafia Przypki - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Puchały - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Puńsk - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Pustyny - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Raciszyn - Św. Jana Ewangelisty
Parafia Radnica - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Radoszewice - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Radziejewo - Św. Antoniego Opata
Parafia Rakowiec - Św. Antoniego i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Raków - Świętej Trójcy
Parafia Rdzawka - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Rejowiec Osada - Św. Jozafata Biskupa i Męczennika
Parafia Rogotwórsk - Św. Wawrzyńca
Parafia Rogóżno - Św. Józefa
Parafia Rokiciny Kolonia - Świętej Rodziny
Parafia Rokicie - Św. Małgorzaty
Parafia Rozogi - Św. Marii Magdaleny
Parafia Roztoka - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Rozwadza - Św. Jana Nepomucena
Parafia Różyny - Św. Wawrzyńca
Parafia Rudna - Trójcy Świętej
Parafia Ruda Huta - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ruże - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Ryjewo - Bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika
Parafia Ryjewo - Świętej Rodziny
Parafia Ryszewko - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ryszewko - Św. Marii Magdaleny
Parafia Rzadkowo - Matki Boskiej Anielskiej
Parafia Rzeplino - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Rzędzianowice - Św. Józefa Rzemieślnika
Parafia Sady Kolonia - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Samoklęski Duże - Św. Bartłomieja Apostoła
Parafia Sąpolno - Św. Wawrzyńca
Parafia Sątopy - Św. Andrzeja Boboli
Parafia Sątopy - Św. Jodoka
Parafia Secemin - Św. Katarzyny i Jana Apostoła
Parafia Sędzin - Św. Mateusza
Parafia Siekierczyn - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Sieklówka - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Sierosławice - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Silna - Św. Józefa
Parafia Skibniew - Św. Wojciecha
Parafia Skomlin - Św. Filipa i Jakuba Apostołów
Parafia Skórowo - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Skrzeszewo - Najśwjętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
Parafia Słotowa - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Smogorzów - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Smogorzów - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Sobowo - Św. Hieronima
Parafia Soczewka - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Sokolina - Św. Michała Archanioła
Parafia Spała - Matki Bożej Królowej Korony Polski
Parafia Srebrna Góra - Św. Apostołow Piotra i Pawła
Parafia Srebrna Góra - Św. Mikołaja
Parafia Stachlew - Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej
Parafia Stale - Św. Teresy z Avila
Parafia Stara Jastrząbka - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Stare Juchy - Trójcy Przenajświętszej
Parafia Chorzów Stary - Św. Marii Magdaleny
Parafia Stare Kurowo - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Stare Olesno - Św. Marii Magdaleny
Parafia Sterdyń - Św. Anny
Parafia Stojewsko - Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
Parafia Strabla - Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Stróżna - Św. Maksymiliana Kolbe
Parafia Strzyżewo Kościelne - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Sułków - Wniebowzięcia Najświętszej Maryji Panny
Parafia Swornegace - Św. Barbary
Parafia Swoszowa - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Szczałb - Jezusa Chrystusa Ukrzyżowanego
Parafia Szczecyn - Św. Maksymiliana Kolbego
Parafia Szemborowo - Św. Urszuli
Parafia Szlachta - Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Sztabin - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Szumsko - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Średnia Wieś - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Środa Wielkopolska - Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej
Parafia Środa Wielkopolska - Najświętszego Serca Jezusa
Parafia Środa Wielkopolska - Św. Józefa
Parafia Świerże - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Świerże Górne - Św. Jakuba Apostoła
Parafia Świny - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Tarło - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Templewo - Chrystusa Króla
Parafia Tereszpol - Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Toruń Czerniewice - Matki Bożej Łaskawej
Parafia Trawniki - Chrystusa Króla
Parafia Tuchlino - Matki Boskiej Częstochowskiej i Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Turośl - Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Turośl - Św. Jana Chrzciciela
Parafia Turza Wielka - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Twardów - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Urszulin - Chrystusa Miłosiernego
Parafia Uście Solne - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Wałcz - Św. Franciszka z Asyżu
Parafia Wałcz - Św. Mikołaja Biskupa
Parafia Wałcz - Miłosierdzia Bożego
Parafia Wałcz - Podwyższenia Krzyża
Parafia Wałcz - Św. Antoniego
Parafia Wambierzyce - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wandów - Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Waniewo - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wąpiersk - Opatrzności Bożej
Parafia Wąsosze - Wszystkich Świętych
Parafia Wereszczyn - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Wiartel - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Wielbark - Św. Jana Nepomucena
Parafia Wielki Buczek - Św. Jana Nepomucena
Parafia Wielki Buczek - Świętej Trójcy
Parafia Wierzchowice - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wierzchowo Pomorskie - Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Parafia Wierzchucinek - Matki Bozej Szkaplerznej
Parafia Wilkowiecko - Św. Mikołaja Biskupa i Wyznawcy
Parafia Włodzimierzów - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Wojcieszyce - Św. Barbary
Parafia Wojkowice Kościelne - Św. Marcina
Parafia Wola Pierowa - Św. Andrzeja Apostoła
Parafia Wola Rasztowska - Św. Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Wólka Pełkińska - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Wronczyn - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
Parafia Wygiełzów - Nawrócenia Św. Pawła i Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wysokie - Św. Michała Archanioła
Parafia Wyszyna - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zabełków - Św. Jadwigi
Parafia Zagroba - Św. Wojciecha
Parafia Zajezierze - Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Zajezierze - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Zamarte - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zambski - Św. Wojciecha
Parafia Zaręby Kościelne - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Zawalów - Matki Bożej Różańcowej
Parafia Zawichost - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Ząbkowice Śląskie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Ząbkowice Śląskie - Św. Jadwigi Śląskiej
Parafia Ząbkowice Śląskie - Św. Anny
Parafia Zbydniów - Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Zdrochec - Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Zdziłowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zembrów - Najświętszego Zbawiciela
Parafia Zielenice - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zielenice - Św. Jana Nepomucena
Parafia Zielona Wieś - Św. Floriana
Parafia Ziempniów - Podwyżenia Krzyża Świętego
Parafia Żegoty - Św. Jana Ewangelisty
Parafia Życzyn - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Św. Antoniego
Parafia Skępe - Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Parafia Skępe - Miłosierdzia Bożego